26

Odp: KRAKÓW Mega_GRYLL party #2 - reaktywacja

Świetnie! Ja niestety tym razem nie dotrę :/ Bawcie się dobrze Panowie.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

27

Odp: KRAKÓW Mega_GRYLL party #2 - reaktywacja

Draco - dogadaj się z Epim ;) - przypominam.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

28

Odp: KRAKÓW Mega_GRYLL party #2 - reaktywacja

Super impreza. Szacunek dla Pabla i Pinokia za przygotowanie party i ogrom pracy, który włożyli w zbudowanie party place oraz późniejsze pozamiatanie tegoż. Odpocząłem i bawiłem się świetnie. Dzięki.


PS. Tak tylko jeszcze zapytam, czy ktoś wie, kto i dlaczego odłączył od mojego komputera w nocy wszystkie kable i nadajnik od klawiatury i myszki? Rozumiem, że cel tego był zacny i mogę się tylko domyślać, że chodziło o pomoc w spakowaniu sprzętu ;)

Ostatnio edytowany przez larek (2015-08-30 14:13:35)

29

Odp: KRAKÓW Mega_GRYLL party #2 - reaktywacja

Yo, przepraszam, ale nie dałem rady dotrzeć na dzień 2. imprezy - ale w 1. bawiłem się świetnie, za co wszystkim obecnym, w szczególności Pablo i Pinokiowi dziękuję! :)

30

Odp: KRAKÓW Mega_GRYLL party #2 - reaktywacja

larek napisał/a:

PS. Tak tylko jeszcze zapytam, czy ktoś wie, kto i dlaczego odłączył od mojego komputera w nocy wszystkie kable i nadajnik od klawiatury i myszki? Rozumiem, że cel tego był zacny i mogę się tylko domyślać, że chodziło o pomoc w spakowaniu sprzętu ;)

Ja. Cal tego był zacny, miał cztery literki, zaczynał się na "M", a kończył na "iST". Chciałem uprzedzić właściciela, ale że ten wsiąknął w objęcia Morfeusza, uznałem że dokonam "prywatyzacji" na okres kilku godzin. No i przynajmniej wiadomo, że działa z klawiaturami nieprzewodowymi.

.: miejsce na twoją reklamę :.

31

Odp: KRAKÓW Mega_GRYLL party #2 - reaktywacja

Faktycznie, cel zacny, a tym samym zostajesz rozgrzeszony ;)

32

Odp: KRAKÓW Mega_GRYLL party #2 - reaktywacja

Dziękuję wraz z Pablem wszystkim, którzy przybyli na to mini gryl-party. Dziękuję także koledze Irata4 za wzorowe zachowanie ;). Myślę, że gość zapracował na pewien kredyt zaufania i postuluje o odwołanie wszelakiej maści banów ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

33

Odp: KRAKÓW Mega_GRYLL party #2 - reaktywacja

Pin napisał/a:

mini gryl-party

:D :D :D

Ostatnio edytowany przez skrzyp (2015-08-30 22:50:45)

.: miejsce na twoją reklamę :.

34

Odp: KRAKÓW Mega_GRYLL party #2 - reaktywacja

Gratuluję organizatorom i mam nadzieję że w przyszłym roku już bez problemu w okresie zapowiedzianym ten grYl się odbędzie cobym mógł się pojawić w tej zacnej wiosce po raz drugi po awansie Cracowii której kibice dziwnym trafem chcieli przeszkodzić w pewnym sztabie :P

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

35

Odp: KRAKÓW Mega_GRYLL party #2 - reaktywacja

Foty od calypso2k: http://ftp.pigwa.net/stuff/parties/medi … _calypso2k

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

36

Odp: KRAKÓW Mega_GRYLL party #2 - reaktywacja

Szkoda że mnie nie było:( wakacje... ale najprawdopodobniej wyląduję w krakowie na riwerwashu;)