26

Odp: WAP-NIAK 2016?

a może FINLAND's SAUN Party... nie znam angielskiego więc coś pewnie skopałem :P

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

27

Odp: WAP-NIAK 2016?

:D
Fantazyjnie :)

28

Odp: WAP-NIAK 2016?

Wymagany polar i kurtka puchowa na wejście..

Ok. już kończę... bana za oftopa nie chcę...
ale te frytki w 30 stopniach  i barek zapełniony pustymi naczyniami... echhhh...

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

29

Odp: WAP-NIAK 2016?

Jedyne party z wanną... Ech, wspomnienia ;)

30

Odp: WAP-NIAK 2016?

Jestem za.

Odp: WAP-NIAK 2016?

Przyjadę ,pomogę. Nagrodę pozostałą po AP przekaze.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

32

Odp: WAP-NIAK 2016?

Szkoda terminu wrześniowego, ale jeśli Wapniak 2016 ma zastąpić Grzybsoniadę, to nie widzę przeszkód, żeby odbył się w maju. Słowem, jestem za i obiecuję się zjawić (a może i coś więcej, ale to się zobaczy w przyszłym roku budżetowym).

PS. Kiedy zacznie się tradycyjna chryja o regulamin? :P

Ostatnio edytowany przez drac030 (2015-08-29 14:20:14)

KMK
? HEX$(6670358)

33

Odp: WAP-NIAK 2016?

Już za chwileczkę ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

34

Odp: WAP-NIAK 2016?

no to skoro znów chcecie jechać po bandzie, to ja proponuję Mikerowi  oddzielne kompoty... na opowiadanie z Wap-niakiem w tle.  Regulamin?  W języku polskim,  w  dowolnym edytorze :P

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

35

Odp: WAP-NIAK 2016?

aaaaaa zapomniałem..... tekst może być uruchamiany na dowolnym sprzęcie, nawet takim który ma tylko markerem wydziargany znak Atari :P

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

36

Odp: WAP-NIAK 2016?

Ja proponuje kompoty z wiśni!
Oczywiście można je stawiać na dowolnej maszynie (aby tylko nie wylać) :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

37

Odp: WAP-NIAK 2016?

Pecus napisał/a:

Ja proponuje kompoty z wiśni!
Oczywiście można je stawiać na dowolnej maszynie (aby tylko nie wylać) :)

Z dowolnymi składnikami? Wchodzę :P

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

38

Odp: WAP-NIAK 2016?

oszzzz Ty... Pecuś.... Dałem się wmanewrować.. Tobie chodziło o kompot z wiśni pędzony na nierozbudowanej pędzalni ze szklaną chłodnicą..... Oj nieładnie z Twojej strony, że chcesz wywołać awanturę z miłośnikami miedzianych chłodnic :P

Ostatnio edytowany przez wilson (2015-08-30 22:33:52)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

39

Odp: WAP-NIAK 2016?

wilson, chętnie sprawdzę jak smakuje Twój trunek na nowym Wapniaku…

40

Odp: WAP-NIAK 2016?

następny..... a skąd ja mam wiedzieć który to będzie trunek? maj jest ciężkim miesiącem.... nie wiadomo czy będzie nadal chłodny ( główną bazą napojów jest wtedy malina z miodem) czy też ciepły miesiąc, wtedy limonka z miętą.... Jak na razie powiem tak: Napojowym wichrzycielom, mówię stanowcze: Na zdrowie" :P

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

41

Odp: WAP-NIAK 2016?

yeah! wapniak w maju! jestem za!

42

Odp: WAP-NIAK 2016?

"...a  z tego co wiem od organizatorów, ta generacja z przedrostkiem to jednorazowa impreza"
Takie było założenie. Dostałem kilka maili z pytaniem czy w przyszłym roku będzie, bo wyglądało na to, że nie będzie nic...
I gdyby miało nic nie być, to może by było. Ale skoro jest - to nie będzie. I to dobrze :-)
Dopiszta mnie do listy wapniaka. Może w końcu uda mi się dotrzeć :-)

43

Odp: WAP-NIAK 2016?

@Miker - postaram się coś pomóc, choć muszę ogarnąć terminy na 2016 bo kilka weekendów mi odpada. Zorientuję się co i jak i zgadamy się na priv ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

44

Odp: WAP-NIAK 2016?

Luzik! :)

Jak coś, dokładny termin jest do dogadania. Chodzi tylko o rezerwację pplace odpowiednio wcześniej.

I Ty zostaniesz big endianem...

45

Odp: WAP-NIAK 2016?

KPanowie, widze ze zamieszanie z terminami, ja moge od siebie dodac ze Ironia miala byc w maju (ryzykowna decyzja z mojej strony) ale ekipa deregeczycotam mnie uprzedzila. Jesli wiekszosc jest za wapniakiem we wrzesniu to jestem w stanie w przyszlym roku odstapic termin. Jedynie pozostaje pytanie kiedy Ironie wtedy organizowac bo niestety maj (a dlugi weekend w szczegolnosci) to dla mnie teraz dla mnie zabojstwo czasowe. Nie wiem jak tam Rychu z Głuchołazami w przyszłym roku, sorki, z braku czasu nie ogarniam ostatnio forum, jedynie wiem ze jest mega zamieszanie ze zlotami.

P.S. Inna sprawa ze Ironia moze sie okazac istnym niewypalem i ludzie sie na nia wypna ;)

Ostatnio edytowany przez Iron (2015-09-08 13:40:58)

46

Odp: WAP-NIAK 2016?

No, mnie na Ironii nie będzie w tym roku, ale nie ma to nic wspólnego z terminem (choć na PH pewnie się pojawię, będąc na miejscu). Finanse i rodzina w tym roku nie pozwolą...

Sikor umarł...

47

Odp: WAP-NIAK 2016?

Ej no, czemu ja dopiero teraz o tym czytam?!

Bede na stoweksa, czy to w maju czy wrzesniu. Z przyczyn logistycznych im wczesniej jest jest zaklepany termin tym lepiej. A i pewnie jakis grosz dorzuce do puli sponsorskiej.

48

Odp: WAP-NIAK 2016?

To czas na konkretne deklaracje co do terminu. Bo to faktycznie ma znaczenie.

49

Odp: WAP-NIAK 2016?

BTW to jakie terminy wchodziłyby w rachubę? Bo jak na razie to w sumie nie ma nawet konkretnych propozycji lub chociaż ram czasowych.

Ostatnio edytowany przez Alex_D (2015-09-17 09:38:25)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

50

Odp: WAP-NIAK 2016?

Alex_015aa napisał/a:

BTW to jakie terminy wchodziłyby w rachubę? Bo jak na razie to w sumie nie ma nawet konkretnych propozycji lub chociaż ram czasowych.

Jak nie ma, jak jest?

miker napisał/a:

3) Termin? Okolice maja 2016. Napiszcie, jaki termin najbardziej byłby Wam odpowiadał (majówka, koniec maja, inny).

Sikor umarł...