26

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

niewidoczne. i tylko dla twarzoksiążkowców :/ A moała być normalna strona. Szkoda.

Sikor umarł...

27

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Czasodupiato, weekend mam wolne od pracy to może będę miał chwile na pierdyknięcie www, chyba że ktoś chętny to zdjełania stronki :)

28

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Mark Zuckerberg napisał/a:

Sorry, this content isn't available right now
The link you followed may have expired, or the page may only be visible to an audience you're not in.

Przecież jestem zaksięgowany…

.: miejsce na twoją reklamę :.

29

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

No ja nie mam fa ce bo ka, więc tego rodzaju linki odpadają :|

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

30

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Zrobiłem event na fb na nowo, teraz powinno być dobrze ;)

https://www.facebook.com/events/174962659504595/

31

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Dodałem w pierwszym poście adres mailowy do wysyłki prac bo nie wiem jakim cudem ale zapomniałem o nim :(

32

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Czy ktoś będzie jechał przez Częstochowę?

grzybson/SSG^NG

33

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Czy ktoś z Krakowa się w ogóle wybiera? :)

.: miejsce na twoją reklamę :.

34

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

@skrzyp: zobacz na to: http://atarionline.pl/forum/comments.ph … ionID=3539
dogadajcie się:)

35

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Ale ja nie jadę na IORNIĘ, tylko na Ironię :D

No i nie mam wolnych miejsc, tylko pytam czy ktoś ma.

.: miejsce na twoją reklamę :.

36

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Skrzyp, skontaktuj sie z Krisem, rozmawialem z nim 2 godz. temu.

Pozdro
Kroll

Ostatnio edytowany przez Kroll (2015-09-21 21:36:12)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

37

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Iron napisał/a:

Dojazd

Dla osób jadących od strony Krakowa, Katowic etc. wyjazd nr 269 (Kędzierzyn-Koźle), następnie za bramkami z opłatami po dojechaniu do głównej drogi należy skręcić w prawo i trzymać się jej aż ronda, na rondzie w prawo, za rondem pierwsze skrzyżowanie przejechać na prosto, dalej już tylko uparcie trzymać się głównej drogi, po przejechaniu Góry Św. Anny i wiaduktu nad autostradą pierwszy budynek z prawej.

Czy byłaby możliwość uzyskania dokładnego adresu party place - tzn. ulica, numer? Chodzi mi o to, żebym mógł to wklepać w nawigację, która mnie poprowadzi do celu, a nie żebym to ja musiał ją informować, gdzie skręcić ;)

38

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

https://www.youtube.com/watch?v=fBfQgcLvg-c

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

39

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

@larek:
wychodi z google maps że to jest:
67 Strzelecka
47-154 Wysoka, opolskie

https://www.google.pl/maps/place/Strzel … !1e1?hl=pl

Ostatnio edytowany przez koala (2015-09-23 11:18:28)

40

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Dzięki. Miejsce zapisane. Trochę mi ten opis dojazdu nie pasuje, ale niech będzie - raczej nie powinienem zabłądzić ;)

41

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Larek - niech zgadne, nawi przez Strzelce Opolskie kazała jechać :p

42

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Nie. Nawigacja każde zjechać z A4 dokładnie w tym miejscu, o którym napisałeś, ale jadąc od strony Katowic dojeżdżam do miejsca party od północy i party place mam po lewej stronie, a nie jak w opisie po prawej. I nie przejeżdżam przez Górę Św. Anny oraz nie jadę wiaduktem nad autostradą na ostatniej prostej. Gdybym jechał od strony Wrocławia, to tak by mogło być, ale od strony Katowic pokazuje inaczej.

mapka1: https://drive.google.com/file/d/0B4gPFj … sp=sharing
mapka2: https://drive.google.com/file/d/0B4gPFj … sp=sharing

Mniejsza z tym, zapewne znasz lepiej okolice :)
Ważne, że (mam nadzieję) dojadę ;)

43

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Google pokazało Ci możliwie najkrótszą trase co nie oznacza najłatwiejszą ;)

44

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

W razie problemow z orientacja w terenie etc prosze dzwonikc pod 502-768-953

45

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Nikt jeszcze się nie odezwał, więc pierwszy będę ja.

Na zlot przyjechało nas 9 osób. Słownie: DZIEWIĘĆ. Wiele dzięki dla nich, że postanowili dać szansę nowej imprezie. Ale to chyba nie wystarczy :/

A co do reszty - jest mi zwyczajnie przykro. Iron z propozycją wyszedł już w lutym. Nikt mu nie napisał, żeby dał se spokój, bo dzieci płaczą, szef nie wypuści, czy inna impreza się zbiegnie. Efekt będzie taki, że w przyszłym roku GUCIO będziemy mieli, nie atarowskie party. Bo jak tak ma się dziać, to odechciewa się cokolwiek robić.

grzybson/SSG^NG

46

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

No to na jednym Last Party było chyba 8 osób ;)

EDIT:

Ja przynajmniej od początku mówiłem, że ten termin mam zajęty przez rep. na weselu ...

Ostatnio edytowany przez Pin (2015-09-27 22:03:05)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

47

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

grzybson napisał/a:

Nikt jeszcze się nie odezwał, więc pierwszy będę ja.

Ja się odezwałem tu: http://atarionline.pl/forum/comments.ph … =1#Item_32

Dla mnie to była super impreza!
Faktem jest jednak to, co napisał Grzybson - mała liczba osób może spowodować, że Ironia była jednorazowym wydarzeniem... A szkoda by było, bo warunki są świetne.

48

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Kilka słów ode mnie...
Przede wszystkim dzięki wielkie dla Irona, za włożony trud organizacji. Sala super, miejsca naprawdę sporo, trochę gorzej zasobami ludzkimi... Ale blisko do punktów gastronomicznych, duży parking, czego chcieć więcej ? :)
Jak dla mnie impreza super, miła atmosfera i ciekawe rozmowy.
Mam nadzieję, że impreza nie padnie zaraz po debiucie i przyszły rok przyniesie jakiś progres :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

49

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Ciesze sie ze wam sie udala impreza i sie dobrze bawiliscie :)

Z zalem na frekwencje to bym powstrzymal i rozwazyl pewne sprawy :) np to ze ostrzegano ze zlot koliduje z PH (co prawda ja w takiej sytuacji wybralbym zlot bo PH nie odpowiada mi klimatem) niemniej wiem o co najmniej 3 osobach ktore wybraly PH zamiast Ironi.

Poza tym ogolnie to imho atmosfera nie sprzyja zlotom w tym roku. Najpierw dwa zloty zostaly odwolane (z przyczyn 'ego' albo wydumanych problemow 'ideolo' ) a potem jeszcze trzeci, po 10 latach.  Sa tez inne przyczyny ktore wszyscy tu obserwowali na forum :D

No to ten, do zobaczenia na zagranicznych zlotach. Outline, Forever, Arok itp :) Przeciez na pewno dacie rade ;)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

50

Odp: Ironia 2k15 - Oficjalna informacja i lista obecności.

Potencjał jest duży: duża sala, parking, kuchnia, ubikacje, sklepy w pobliżu itp.
Ważne jest jednak to, że odbyły się konkursy. Stosunek liczby prac do liczby uczestników jest na +++. :)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."