Temat: [S] Monitor 1085S-D3

Witam
z racji odnalezienia w odziedziczonym mieszkaniu monitora Commodore 1085S-D3 wraz z oryginalnym manualem (po angielsku) oferuję go do sprzedaży.
Monitor oczywiście działa, klapka przednia "chodzi" idealnie, monitor do czyszczenia gdyż standardowo obudowa jest zażółcona.

Monitor był własnością osoby bardzo znanej pasjonatom komputerów i techniki z lat 80-90, jednego z pionierów popularyzacji komputerów i internetu w Polsce. (szczegóły dla zainteresowanego kupca na priv - posiadam oczywiście dowody na" rodowód" tego monitora)

Ogłoszenie jest też na : http://olx.pl/oferta/monitor-commodore- … bScq5.html

zapraszam do negocjacji :)

update.
Tak się właśnie zastanowiłem że w sumie jako całkowity laik w kwestii takiego sprzętu nawet nie potrafię określić realnej wartości tego monitora - czy mógłbym prosić kogoś o komentarz czy nie wygłupiłem się z ceną (w dowolną stronę).

Przedwczoraj sprzedałem drugi z odnalezionych montorów (1084s) za 150zł i dlatego dałem taką a nie inną cenę

Dzięki

Ostatnio edytowany przez federalles (2015-09-27 21:26:26)

Post's attachments

IMG_20150925_201942.jpg 1.46 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: [S] Monitor 1085S-D3

Za sc1435 pewnie coś tu byś dostał. Nie jesteśmy jakimiś hejterami, ale wolimy Atari :)

JiL Fan.

3

Odp: [S] Monitor 1085S-D3

To równie dobry monitor, ale raczej do VBXE z racji na rgb. 1084 lepszy, bo ma osobno chrome/lume, czyli s_video ... ale poszedł był ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: [S] Monitor 1085S-D3

... wolę moje sc, z mste się ładnie komponuje :)

JiL Fan.

5

Odp: [S] Monitor 1085S-D3

Czyli rozumiem że cena jest w miarę rozsądna, a tamto 150 za 1084s jakby troszkę zaniżona ?
Przepraszam że tak dopytuję ale w mieszkaniu jest jeszcze sporo skarbów do odkrycia więc chciałbym się troszkę podszkolić :)
Dziękuję za pomoc.

6

Odp: [S] Monitor 1085S-D3

Realną cenę ciężko określić - chodzą od 50 do 250 złotych, w zależności od stanu. Jak działa o.k. - jakieś 120-160 w tym stanie (na podstawie zdjęć). Ja nie wezmę, ale jak masz coś z Atari - daj znać.
Btw: monitorek całkiem niezły, zasadniczo jest to Philips w obudowie Commodore.

Sikor umarł...

7

Odp: [S] Monitor 1085S-D3

Świetny monitor, ale, jak zauważyli przedmówcy, ma tylko wejście RGB, więc nada się komuś, kto ma konwerter SVideo->RGB albo zamontował sobie VBXE.

Ja mam taki (dzięki, Seban!) i bardzo sobie chwalę.

KMK
? HEX$(6670358)

8

Odp: [S] Monitor 1085S-D3

monitor sprzedany za taką samą kwotę jak ten pierwszy, komuś z forum, niestety poczta polska go rozwaliła :mad:
można zamknąć temat.

9

Odp: [S] Monitor 1085S-D3

federalles napisał/a:

niestety poczta polska go rozwaliła

Jakąś złą pocztą go wysyłałeś, skoro ja potrafiłem wysłać na drugi koniec Polski laptopa albo Atari 1040STF i nic a nic im się nie stało, do tego dochodziły w niecałe 18 godzin, a paczka była "ekonomiczna".

Przyznaj się, że źle zapakowałeś, a nie zwalaj na pocztę, bo dzisiaj to już nie działa :D
A jeśli paczka była ubezpieczona (+1zł do ceny przesyłki) to ich obowiązkiem jest zwrot wartości monitora.

.: miejsce na twoją reklamę :.

10

Odp: [S] Monitor 1085S-D3

Jeśli nie była ubezpieczona - do bodajże 18-to krotności ceny przesyłki powinni zwrócić. Dobre i to...

Sikor umarł...

11

Odp: [S] Monitor 1085S-D3

Jaki problem dorobić wejście composite lub s-video?
Mam taki sam monitor z w/w gniazdami.