2,101

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Szkoda ... czyli prezentów w tym roku nie będzie ... wątek zobowiązuje :) :) :)

2,102

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

xxl: na właściwym miejscu

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,103

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Hej Bitman, zamawiam dwa magazyny !
http://www.nbcnews.com/storyline/paris- … ne-n464721

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,104

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Sytuacja w kraju się poprawia:
http://atarionline.pl/forum/comments.ph … =1#Item_34

Będzie fundacja!!!

2,105

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

Wszystkim forumowym narwańcom zalecam odrobinę rozsądku – może tak dajmy tej władzy trochę czasu, tak minimum z 1,5 roku i dopiero potem oceniajmy ją po owocach, a nie bawmy się w domorosłych jasnowidzów.

Nie trzeba było długo czekać.... 4 dni i nowa rzaczywistość nastaje ... mamy nowy rząd i "nowych-starych" ale za to niewinnych ministrów....ciekawe co będzie za 1,5 roku. http://tnij.tcz.pl/?u=944ad3

2,106

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jak to co? Za półtora roku będzie sanacja :)

A na powaznie: dla mnie ulaskawienie kaminskiego ma taka sama racje bytu jak uniewinnienie sawickiej.
Z prawnego punktu widzenia to strzal w stope, natomiast politycznie to symbol dla IIIRP i bezkarnosci tzw elit :)
Osobiscie ani mnie to ziebi ani grzeje, ale im wiekszy skowyt salonu RPIII tym bardziej mam wrazenie ze zmiany ida w dobrym kierunku :)

ps. a teraz mozecie mi naskoczyc ;)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,107

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A mi się to bardziej podoba (komentarze):
"Janusz Purgal · Uniwersytet Śląski w Katowicach
Panie prezydencie Duda, niech Zbawiciel nasz, Syn Boży da Panu jasność myśli i serce nieustraszone w podejmowaniu decyzji, aby w cieniu sztandaru z odwiecznym hasłem: BÓG, HONOR, OJCZYZNA, służyć tym najświętszym wartościom do końca życia"

A to z kolei przekonuje mnie najbardziej z racjonalnego punktu widzenia:
"Adam Zamorski · Pracuje w firmie: Szlachta nie pracuje
ojojoj jak miło będzie za chwilę posłuchać skowytu lewactwa , Michnika to szlak trafi , Lis chyba wyjdzie z siebie a i tu kilku będzie zgrzytać zębami , brawo panie Prezydencie"

2,108

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ha, ha, ha wiedziałem, że komuś na forum puszczą zwieracze po dzisiejszej decyzji Dudy i się nie pomyliłem. Co do komentarzy pod linkiem to moim zdaniem najlepiej oddaje całą sytuację ten poniższy by Kris Okopański.

Uprzedzając atak lewactwa... "Sędzia" Łączewski został wyznaczony paluszkiem do prowadzenia tej sprawy. Widocznie miał "predyspozycje". Nie zawiódł. Uzasadnienie pisał pół roku na 400 stron (nagroda NIKE murowana). W nagrodę został awansowany do sądu wyższej instancji, tego, który miałby rozpatrywać odwołanie Mariusza Kamińskiego. Niewykluczone, że znowu ktoś by wskazał paluszkiem tego chłoptysia do rozpatrywania tego odwołania. Potem Sąd Najwyższy... Prezydent widocznie uznał, że to zbyt szybka kariera dla tego chłopaczka na posyłki.”

A tak na poważnie to Syscall trafił w sedno ze swoim komentarzem. Natomiast cały system prawny w Polsce powinien zostać zaorany i stworzony od podstaw, bo to co teraz odczuwamy to niestety skutki wieloletniego komunistycznego skur…nia i braku jakiejkolwiek weryfikacji całego tego towarzystwa pochodzącego z chowu wsobnego. Aczkolwiek, pomimo tego, że wydaje się to być sprzeczne z prawami natury, zdażają się tam porządni ludzie.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2015-11-18 01:14:28)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

2,109

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Co się odwlecze...

http://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201511/1447786919_bvqa4k_600.jpg

I Ty zostaniesz big endianem...

2,110

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

Uprzedzając atak lewactwa... "Sędzia" Łączewski został wyznaczony paluszkiem do prowadzenia tej sprawy. Widocznie miał "predyspozycje". Nie zawiódł. Uzasadnienie pisał pół roku na 400 stron (nagroda NIKE murowana). W nagrodę został awansowany do sądu wyższej instancji, tego, który miałby rozpatrywać odwołanie Mariusza Kamińskiego. Niewykluczone, że znowu ktoś by wskazał paluszkiem tego chłoptysia do rozpatrywania tego odwołania. Potem Sąd Najwyższy... Prezydent widocznie uznał, że to zbyt szybka kariera dla tego chłopaczka na posyłki.”

Odpowiadając na atak prawiczków: kto i kiedy wyznaczył sędziego Łączewskiego? Czym się on zasłużył? Może tym że skazał policjanta który skopał uczestnika marszu niepodległości (mimo że prokurator wnosił o warunkowe umorzenie)? Może tym że skazał 17 kiboli za skandowanie antysemickich haseł na... nie więzienie ale prace społeczne i... obejrzenie filmu? Może tym że uchylił decyzję prokuratury o umorzeniu cywilnej części śledztwa smoleńskiego?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,111

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

....Nie zawiódł....

"Prezydent" też nie zawodzi....kumple mogą na nim polegać....

atari classic napisał/a:

...zbyt szybka kariera dla tego chłopaczka na posyłki..

Czyżby jako jedyny ? Ziobro: ... 1997 - egzamin prokuratorski ..... 2005 - prokurator generalny

2,112

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"Natomiast cały system prawny w Polsce powinien zostać zaorany i stworzony od podstaw".
Tak, system prawny i sądownictwo są marne - każdy kto miał okazję się z tym zetknąć wie jaka to nędza... Choć gdzie indziej ZTCW też pięknie nie jest.
"zaoranie" jest fajnym okrzykiem.  Równie fajnym jak "lewaki". Ale "zaoranie" nie jest możliwe, bo pozostawiło by kraj w totalnym chaosie i nawet Sam Wielki Strateg nie jest na tyle szalony żeby w tym punkcie spełnić oczekiwania swoich wyborców.
Zreformowanie tego system jest niezbędne. Tyle, że rozpoczęcie tego od uniewinnienia kolegi zapowiada raczej powrót do _odzyskiwania_ sądów, prokuratorów, etc. w imię TKM niż próbę jakiejkolwiek refleksji i reformowania. Może to i za wcześnie na takie wnioski, ale cóż... Dla mnie to tylko kolejna władza i jak każdej poprzedniej nie ufam.

2,113

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A tak w ogóle po co było ułaskawiać osobę, która ponoć nie jest skazana: http://tnij.at/62296
Co więcej sam uniewinniony twierdził, że:

Miejscem rozstrzygnięcia tej sprawy jest sala sądowa.

Ależ ten nasz "Prezydent" jest gorliwy i pracowity ..... hura, hura ... Andrzej, Andrzej, Andrzej .....

2,114

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Aż sam muszę się zacytować :/

grzeniu napisał/a:

Mam nadzieję, że wkrótce elyta rządząca jak i "Świat"  dostarczy nam wielu emocji i liczba ta zwiększy w krótkim czasie się zgodnie z trendem wykładniczym :)

Wykrakałem ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,115

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Obligatoryjny mem na dziś:
http://i.imgur.com/nNxznKD.jpg

.: miejsce na twoją reklamę :.

2,116

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Eee, w tej chwili ważniejsze są:
Szkolnictwo - likwidacja gimnazjów, co spowoduje zmniejszenie patologii wśród dorastającej młodzieży,
Powrót 7 latków do szkoły - niekoniecznie, bo czemu miało by to służyć ?
500zł na drugie i kolejne dziecko - powinno być 500 EURO na każde dziecko bez marudzenia,
Wcześniejsze emerytury - NIE !, lecz możliwość przejścia na emeryturę po 40 latach pracy i godne wynagrodzenie za przepracowane lata a nie wróżenie z fusów i wciskanie ciemnoty o niskich bądź głodowych emeryturach,

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,117

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

grzeniu napisał/a:

powinno być 500 EURO na każde dziecko bez marudzenia,

Cytując klasykę - "a kto za to zapłaci?" :)

.: miejsce na twoją reklamę :.

2,118

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Obywatele w należycie zorganizowanym Państwie :)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-11-18 14:01:17)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,119

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Do wszystkich. Mam nadzieję, że jesteście świadomi polemizowania z wypowiedzią niejakiego Krisa Okopańskiego, zacytowaną żartobliwie przeze mnie jako przeciwwagę cytatów podanych przez markap.

A teraz ponownie na poważnie.
@Adamie, mam świadomość wyroków wydanych przez sędziego Łączewskiego, dlatego trudno go przypiąć do jakiejś opcji politycznej. Problem z nim i innymi tego typu sędziami jest taki, że oni zamiast zająć się swoja robotą, to kreują się na celebryckie gwiazdy „tweetujące”, robiące wpisy na facebookach, wywiady i sesje zdjęciowe dla gazet, czyli generalnie stające na głowie, oby tylko zaistnieć w świadomości ludzi np. przez wydawanie skrajnie kontrowersyjnych wyroków. Drugim takim „gwiazdorem” jednego sezonu był sędzia Tuleya.
@BartoszP, kiepska analogia, ponieważ dawniej każdy minister sprawiedliwości stawał się z automatu prokuratorem generalnym. Była to funkcja polityczna w odróżnieniu od awansu w hierarchii sędziowskiej.
@marekp, oczywiście że to trudne. Problem polega na tym, że trzeba to zacząć robić, a niestety jakiekolwiek próby lustracji tego środowiska były ze ślepą furią atakowane przez Michnika i różnej maści TVNy.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

2,120

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@atari_classic: hm? pokaż te wpisy na tweeterze i fb w takim razie. No i pokaż proszę te atarki Michnika i TVN na koncepcję lustracji sądów.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,121

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

kiepska analogia, ponieważ dawniej każdy minister sprawiedliwości stawał się z automatu prokuratorem generalnym.

Obstaję, że dobra..... w '94 skończył studia, potem specjalizacja prokuratorska, potem wierne terminowanie u boku Lecha + współorganizacja PiS  i po 8 latach minister sprawiedliwości = prokurator generalny w wieku 34 lat ..... to jednak szybka kariera ...

2,122

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Adam.
Z tego co obecnie czytam to wynika, że konta było fałszywe. Mea culpa, nie sprawdziłem tego dzisiaj, a opierałem się na wcześniejszych doniesieniach. Tak więc w tym zakresie zwracam honor Łączewskiemu. Natomiast część o wydawaniu na siłę kontrowersyjnych wyroków by zaistnieć pozostaje aktualna. W przypadku Tulei też, bo dodatkowo odstawił sesję zdjęciową i brylował w mediach pomimo zakazu od przełożonych.
Co do Michnika to za Michnikowszczyzną „Od początku byłem przeciwnikiem lustracji. Powód jest prosty: na podstawie teczek zgromadzonych przez UB i SB nie da się dociec prawdy o danym człowieku. Teczki oraz zgromadzone w nich dokumenty kłamią i dla kłamliwych celów zostały zgromadzone. Miały służyć między innymi szantażowi, zatem zawierają sfabrykowane donosy, fotografie, taśmy magnetofonowe" - pisze Michnik w roku 1992.
Powinno wystarczyć, natomiast jak chcesz coś z GW to od razu Ci powiem, nie męcz mnie, to nie moja gazeta i nawet ja nie zasłużyłem na karę wertowania tych bzdur.
W przypadku TVNu to nie bądź dziecinny, każdy kto przez ostatnie lata nie żył pod kamieniem o tym wie. Ich sztandarowy zestaw „ekspertów” aż roi się od ubecji wszelakiej.
@BartoszP.
Mylisz się, to zupełnie inna sytuacja. Przestajesz być ministrem i z automatu przestajesz być prokuratorem generalnym. Awansując jako sędzia w zasadzie jesteś nietykalny, bo żaden polityk nic takiemu sędziemu nie może zrobić.

Edyta.
Oczywiście obecnie umocowanie prokuratora generalnego jest inne.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2015-11-18 16:54:44)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

2,123

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam Klobukowski napisał/a:

No i pokaż proszę te atarki Michnika i TVN...

Podoba mi się to przejęzyczenie :) Przypadkiem (?) wyszło, ale bardzo zabawne ;)

2,124

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

Przestajesz być ministrem i z automatu przestajesz być prokuratorem generalnym

Tak.
Ale najpierw trzeba było stać się ministrem ... bo chodzi o "zbyt szybką karierą dla tego chłopaczka na posyłki.” jak raczyłeś to nazwać.

2,125

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To nie ja, to Kris Okopański raczył go tak nazwać.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.