26

Odp: Posiadacze NEO+ a irc...

Messiah: Instrukcja w obrazkach ? Przefarbowalas sie na blond ? ;>

TeBe: zatem poszukaj na swoje "opensourceowe" Windows Millenium "oidenta pod Windows" :P
A powaznie - ircuj z w.w. routera - a co trzeba zrobic to na poczatku topica jest info.

miker: pewnie azbest dogadal sie z ircopami - odpala im dole, a oni w zamian nawalaja K:line-y pod nowe maski, zeby mu napedac biznes shellowy ;)

azbest: no offence apropos tego napisalem mikerowi ;)

27

Odp: Posiadacze NEO+ a irc...

haha, program to NETIDENT dla Windows i dziala, oczywiscie jak przystalo n aopensource jest w pelni darmowy

juz sie  zalogowalem, tak wiec Windows to jednak to ... :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

28

Odp: Posiadacze NEO+ a irc...

Widzialem Cie TeBuSiu, widzialem :) Zajrzalem w logi i spostrzeglem Twoja obecnosc na kanale - wujek MacGyver jest z Ciebie dumny ;)

29

Odp: Posiadacze NEO+ a irc...

Ircnet suxor, Efnet rulez :)

ps. no dobra ... zartuje ;)

30

Odp: Posiadacze NEO+ a irc...

Eh... nie zalamujcie mnie.... ja tez chce na #atari8 ;( ;( ;(

31

Odp: Posiadacze NEO+ a irc...

a może by tak link do NETIDENTa?  :? Już nawet nie pamiętam, kiedy byłem ostatnio na #atari8... :(

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

32

Odp: Posiadacze NEO+ a irc...

Voy - programik to NetIdentd - leży sobie na Tucows i stamtąd go można sobie ściągnąć... Tylko nie wiem dokładnie jak on działa, o! :(

A w ogóle to ja mam teraz k-lina na 2a i się przenoszę na EFNet - zrobie se własny kanał #atari8, potem własne forum i w ogóle będzie róló masa itepede... ;) ;) ;)

a na serio - w sumie na EFNet-cie kanal #atari8 jest wolny - reflektuje kto? :)

I Ty zostaniesz big endianem...

33

Odp: Posiadacze NEO+ a irc...

Efnet ssie ;)

Polecam inna siec ircowa: *.irc.edu.pl - oto oficjalna strona sieci: [url=http://www.irc.edu.pl]www.irc.edu.pl [/url], a takze polecam linka - oto lista serwerow gdzie mozna wybrac najblizszy naszej lokacji serwer. Na sieci nie ma +r a K:line-y przytrafiaja sie bardzo rzadko (trzeba naprawde porzadnie narozrabiac) - szczegolnie zapraszam na kanal #atari ;)