Temat: [K] CUBASE z kluczem

Witam !
Chętnie nabędę oryginalny program CUBASE z kluczem, może ktoś będzie chciał się pozbyć:)

2

Odp: [K] CUBASE z kluczem

Wymienie klucz cubase na cos okoloatarowskiego

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: [K] CUBASE z kluczem

Zakładam więc, że krakowany być nie może? U mnie i u Pana P działa stabilnie. Ale nie na Falconie, od razu mówię.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

4

Odp: [K] CUBASE z kluczem

Na razie może być, myślę, że w przyszłości może być potrzebny. natomiast zależy mi na stabilności, a najbardziej na MIDEX-ie, ale to miałem dopiero napisać, no i nie wiem czy jak zdobędę MIDEX+-a, czy krakowany nie będzie robić  psikusów:)

Ostatnio edytowany przez yamahalodz (2015-12-16 15:25:48)

5

Odp: [K] CUBASE z kluczem

Mam jedynie na zbyciu SLM605, ale już obiecałem dla Kolegi Piter-a, ale może jakoś wspólnie to ugryźć cha, cha, cha - taka mini "gentelmańska" "umowa" trójstronna:)

Ostatnio edytowany przez yamahalodz (2015-12-16 15:26:08)

6

Odp: [K] CUBASE z kluczem

witam,

mam tylko takie pytanie masz pelni sprawna drukarke SLM 605 a moze masz toner do niej, zeby ewentualnie sprawdzic moja drukarke

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

7

Odp: [K] CUBASE z kluczem

Drukarka jest zepsuta i brak podajnika papieru, natomiast toner wydaje się być sprawny, drukarka ma wydrukowane ok. 2400 stron:)

Ostatnio edytowany przez yamahalodz (2015-12-16 15:26:29)

8

Odp: [K] CUBASE z kluczem

witam,

jestem w podobnej sytuacji, moja drukarka wydaje sie sprawna, dostalem jakis czas temu potrzebny sterownik czyli SLCM  czy jakos podobnie mam dostalem, to moja wskazuje na brak toneru albo cos podobnoga tak widze  po podlaczeniu do Atarki, brak toneru u mnie brak podajnika czy mimo tego mysle mozna jak zmusic ja do pracy, to ponowne pyatnie do kogos kto ma taka drukarke.

skoro twoja jestes pewien ze jest zepsuta, to jakos sie dogadamy odnosnie toneru

Ostatnio edytowany przez Kroll (2015-12-10 21:58:32)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

9

Odp: [K] CUBASE z kluczem

O ile pamiętam SLM605 konstrukcyjnie jest odpowiednikiem którejś OKI lub OCE - można poszukać zamienników.

Sikor umarł...

10

Odp: [K] CUBASE z kluczem

Sikor: pudło :) To Epson:
https://files.support.epson.com/pdf/epl6k_/epl6k_pg.pdf

Więc teoretycznie części są dostępne

Ostatnio edytowany przez artik-wroc (2015-12-10 23:13:33)

Było miło :) Do widzenia.

11

Odp: [K] CUBASE z kluczem

OK

dzieki mam wszystko zeby sprawdzic drukarke podlacyl jo do TT razem z modulem ale bez podajnika jak sie swieci na wystwlaczu komunikat chyba brak  toneru to mozna ja jescze sprawdzic czy trzeba w ciemno znalesc zamowic odpowiednik tonera i zarezykowac ?

Ostatnio edytowany przez Kroll (2015-12-10 23:15:55)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

12

Odp: [K] CUBASE z kluczem

U mnie jak pamiętam, nie udało się wywołać testu drukarki przełącznikami. Ładowałem sterownik na ST i poszczałem druk, to mi papier zakleszczało. Ale to chyba nie ten temat  wątku :)

Było miło :) Do widzenia.

13

Odp: [K] CUBASE z kluczem

W każdym razie pamiętałem, że odpowiednik.
@Kroll: testu nie wywołasz, ona "sama" ma wykastrowane sterowniki i działa tylko software-owo. Wtedy to miało sens  - -30% z ceny na dzień dobry plus większa prędkość druku. I softripping w Calamusie :P

Sikor umarł...

14

Odp: [K] CUBASE z kluczem

Lotharek, drukarkę oddałem i na dzień dzisiejszy nie mam nic "okołoatarowskiego" na wymianę.