Temat: Kłopoty z MEGAFILE_30

Witam wszystkich !!!
Mam  problem z HDD megafile 30, daje się formatować ale nie chce zapisać partycji i drivera. Podczas uruchamiania z dyskietki pisze " keine patritionen gefunden " a w programie SCSI tool podczas próby partycjonowania ze jest błąd sektora 0.
Jeżeli ktoś może niech mi pomoże.
Pozdrawiam   
                         RYSIEK_M :(

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Kłopoty z MEGAFILE_30

Po sformatowaniu tzreba od razu przydzielić partycję. Jeżeli używasz HD Drivera - sprawdź typ partycji, jaki ustawiasz - pod ACSCII nie można ustawić (na 90%) partycji kompatybilnych z PC. Ustaw wykrywanie napędu, wybierz odpowiednie ID urządzenia oraz utwórz partycję. Zapisz partycję, podem podaj ścieżkę sterownikowi.
Jedna uwaga - dysk nie może być ustawiony jako ID7 - sterownik SCSI. Nie wiem także, czy w megafile jest wymagany terminator czy nie - poszukaj infa w necie.[/code]

Sikor umarł...

Odp: Kłopoty z MEGAFILE_30

Serdecznie dziękuję za wyczerpującą podpowiedż, i przepraszam ze tak póżno / nie miałem dostępu do kompa /.W najbliższych dniach spróbuje wykożystać informacje.
                                      RYSIEK_M :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.