2,276

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

:O <-karp ;>

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,277

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kolejna ciekawa informacja:

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/wars … ach/cry1cn

Zastanawiam się, czyj to 'dowcip'.
Rządzących czy opozycji?

Jeżeli rządzących........ cóż, Reichstag też spłonął....... co dało Hitlerowi pretekst do zawieszenia w III Rzeszy praw obywatelskich.

Jeżeli opozycji - to marny dowcip, tak nie można robić....

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,278

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Celowa prowokacja nic dodać nic ująć.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,279

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

zaobserwowałem nową falę/modę na hejtowanie pisorów - wszystko byle im dowalić. ten alarm wpisuje mi się w ten model zachowania.


usłyszałem ostatnio ciekawy cytat: "jak się świni odrywa ryj od koryta, to kwiczy"
obserwując aktywność ludzi z PO - petru i innych,  myślę że jest on na czasie.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

2,280

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

E ta moda ma co najmniej parę lat tradycji. Przypomnij sobie co się działo jak PiS parę lat temu nieoczekiwanie przejął władzę. Na ich nieszczęście niesamodzielnie i musieli wchodzić w koalicje z partiami, które potem skutecznie wykończyli.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

2,281

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ta, Jarek siedzi i dzwoni z bombami do swoich ministerstw.
Wszystko po to zeby zabrac ludziom prawa obywatelskie i posadzic w kaczystowskiej katowni....

ps. stawiam na jakiegos mlodego i nowoczesnego inteligenta, ktory poczul sie 'sila ktorej nie zatrzymacie' po marszu KOD

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,282

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Cyprian napisał/a:

usłyszałem ostatnio ciekawy cytat: "jak się świni odrywa ryj od koryta, to kwiczy"
obserwując aktywność ludzi z PO - petru i innych,  myślę że jest on na czasie.

Samotnie przy korycie to teraz jest PIS, więc parafrazując:
"obserwując aktywność ludzi z PIS - jąkając i pocąc się ze wstydu powtarzane po wielokroć kłamstwa i banialuki,  myślę że jest on na czasie".

2,283

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie oddaje się forsy i władzy bez walki.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

2,284

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Odrywajac sie
Bardzo lubie tego analityka  jesli go nie sluchaliscie to warto
https://www.youtube.com/watch?v=FvixtvT1z-Y

2,285

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

Ta, Jarek siedzi i dzwoni ....

Ja bym tam nie wyrokował tak ostatecznie ..... zadzwonił jako jeden z ostatnich do brata będącego w podróży

2,286

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tylko prenumerata Gazety Wyborczej moze uratowac demokracje. Swiat bez GW bylby gorszy.

https://pbs.twimg.com/media/CWgmNDUWUAAcHi-.jpg

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,287

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Uwaga mam problemy finansowe :-(
Proszę kupujcie moje produkty - w ten sposób  bronicie demokracji .
Inaczej zbankrutuje i bede musial zajac sie uczciwa ( o matko zaraz zwymiotuje ) praca .

To jest tlumaczenie tego belkotu co napisal Pacewicz

2,288

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kilka lat temu, jak banda z PO i PSL rządziła (okradała, obsadzała swoimi ludkami wszelkie możliwe do obsadzenia stołki) jakikolwiek, nawet najmniejszy protest, sprzeciw opozycji tłumaczono brakiem umiejętności pogodzenia się z porażka. Teraz ci bojący się o swoje d..y  wrzeszczą, że ktoś im odbiera wolność. Większość podziękowała im w wyborach za ich "demokrację", a oni swoje. Najbardziej skompromitowana osoba po 89, czyli L. Wałęsa wróży wojnę domową, a S. Niesiołowski  porównuje Kaczyńskiego do Jaruzelskiego! No i całe Niemcy martwią się o Polskę! Dziękuję za takich obrońców wolności.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2015-12-19 22:15:43)

2,289

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Sorki za zdublowany post

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2015-12-19 14:39:49)

2,290

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jezeli komunisci krzycza 'precz z komuna' ..
Jezeli ludzie protestuja razem z bankierami i politykami ktorzy ich wczesniej wydymali ...
Jezeli Krzywonos jest ikona Solidarnosci ...

To znaczy ze jestesmy w matrixie

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,291

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

W nawiązaniu do podsumowania przedpiścy

https://www.youtube.com/watch?v=vWv-d2GxDc4

i wszystko jasne :)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-12-19 18:39:54)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,292

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ravenax28: Wytłumacz proszę, dlaczego tak łatwo przychodzi Tobie obrzucanie ludzi błotem, używając słów jak np. hołota. Jeżeli Ty nie widzisz tego, co widzą inni - są dwa wyjścia: albo jedni są przewrażliwieni (niekoniecznie zaraz hołota), albo Ty masz jakiś problem ze wzrokiem...

Odnośnie większości, która podziękowała - dobrze wiesz, jak z tą większością jest, wiesz zapewne również, że w kampanii wyborczej jakoś nie mówiono o dziewiczym Kamińskim, opoce Macierewiczu, pierwszym wśród sprawiedliwych Ziobrze, "komunistycznym" Trybunale itp. Ciekawe o ile mniejsza byłaby ta "większa mniejszość" wybierająca obecną władzę.

Odnośnie Niesiołowskiego - nie będę go bronił, bo strasznie rozmienia swoją przeszłość na drobne... ale proszę - niech Lech Wałęsa pozostanie emerytem, z kolei my pozostawmy go w spokoju, za to co zrobił, a raczej co firmował...

Syscall - rozumiem, że ci komuniści krzyczący "precz z komuną" to było o obecnie rządzących... O tych prokuratorach, agentach, sędziach kręcących się i w ławach poselskich i na około Prezesa?
Ikony solidarności to nie tylko Gwiazda i Walentynowicz - ale Bujak, Bugaj, ekipa wrocławska z Frasyniukiem, Rulewski, Lityński, Borusewicz, Wałęsa, Borowiak itp.. Dla części osób również Krzywonos. Nic nie jest czarno-białe, i nie jest tak, że w "danym miejscu stało ZOMO".

Atari Falcon + CT63; Atari 1040 STE 4 MB RAM; Atari Jaguar

2,293

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, … ;_ticrsn=3

Kolejne brednie i walka o koryto.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,294

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

bart: usunąłem obraźliwe słowo, a co do Twoich uwag: po raz kolejny (po wyborach prezydenckich) PiS profesjonalnie podszedł do kampanii i wzbudzające kontrowersje postacie usunął z oczu wyborców. Wymienione przez Ciebie osoby dla mnie akurat są pozytywne. Mi taka taktyka odpowiada, gdyż najważniejszy jest sukces końcowy. PO też jakoś szczególnie nie eksponowała Niesiołowskiego.

Co do zamachu na demokrację: zawsze w naszej polskiej rzeczywistości funkcjonowała "miotła": kto wygrywa bierze wszystko- STOŁKI. Tylko dlaczego, jak zgodnie z tradycją :) robi to PiS, to beeeee, a jak robiła to PO&PSL, to wszystko było OK.

2,295

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Za chwilkę przywykniemy i role się odwrócą. Będziemy besztać tych drugich :) Na tym chyba polega fenomen polityki.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-12-20 01:52:29)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,296

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ravenax28: Dzięki za korektę, rzadko się to zdarza! Teraz łatwiej będzie rozmawiać...

Profesjonalizmem bym tego nie nazwał, nasuwają się inne określenia, ale ok - po raz drugi się udało.

Odnośnie "zamachu na demokrację" - jasne, że naturalną sprawą jest wymiana kadr, przejmowanie władzy itp. Każdy by to zrobił - różnice mogą w tej kwestii polegać ewentualnie na estetyce...

Ja natomiast obawiam się czegoś innego - przy każdej zmianie władzy ewentualnym zagrożeniem jest, że nowe, wygłodniałe watahy polityków rzucają się na stołki i z tym można się pogodzić; w przypadku PIS i otoczenia poza tym elementem mamy do czynienia z wielką misją, głębokim przeświadczeniem, że my jedyni mamy rację, reprezentujemy wolę NARODU - i to stanowi usprawiedliwienie każdego działania. Nawet jak śmierdzi - to śmierdzi w interesie NARODU!

I to jest właśnie niebezpieczne, i dlatego za grosz nie mam zaufania zarówno do intencji obecnej władzy, jak i poszczególnych, co wyrazistszych postaci tworzących obecną "elitę władzy".

Atari Falcon + CT63; Atari 1040 STE 4 MB RAM; Atari Jaguar

2,297

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

bart: zgadzam się z tym co napisałeś: PiS owszem ma do spełnienia misję i tego oczekują od nich ich wyborcy (dodajmy, że po raz pierwszy w 25-leciu Naród zdecydował, że jedna partia, samodzielnie bierze odpowiedzialność za całość władzy). Nie wiem, co jest złego w poczuciu spełniania jakieś misji, czy w przeświadczeniu o własnej racji. Oczekujesz, że rząd PiSowski będzie konsultował swoje decyzje z Millerem albo Petru? A pamiętasz, co poprzedni sejm robił ze społecznymi projektami ustaw? Nawet tymi podpisanymi przez setki tysięcy osób?
W odróżnieniu od "misji" poprzedni układ zaoferował profesjonalizm:) Ale co to miało wspólnego z profesjonalizmem... szkoda czasu i miejsca na to, żeby to wszystko wymienić...no i profesjonalny był również poczciwy były prezydent. Jeśli by wierzyć "niezależnym mediom" jak GW, czy TVN, to faktycznie żyliśmy w raju i mieliśmy nieograniczona wolność.
Trzeba mieć dużo złej woli, żeby po tak krótkim czasie rządów nowej władzy tak mocno ją krytykować.

2,298

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nawet nie naród, a jakieś 18 procent uprawnionych do głosowania. :)

Poczucie misji dziejowej po jakimś czasie odbija się czkawką (nie tylko natchnionym ową misją).

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

2,299

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Ravenax...
Wymień proszę naprawdę niezależne media w Polsce dzięki którym dowiemy się całej prawdy i tylko prawdy.

2,300

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bartosz: ze strachu przed zlinczowaniem- nie wymienię.