2,351

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

...

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2,352

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Koledzy - święta idą - pokój między Polakami. :)

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

2,353

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

pokój to bedzie po wojnie.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,354

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

.. przyznawać się kto jakiego sortu jest! Wpisywać miasta i klasyfikację sortu ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2,355

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Na tym forum obowiazuje podzial na plebs i oswiecona postepowa elite spod Bydgoszczy.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,356

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No i buraków spod Lublina :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,357

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jeszcze kartofle, duzo kartofli.....

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,358

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ooooo jestem buraczek ćwikłowy :)

.

2,359

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Teraz powoli zaczyna być widać na różnych przykładach co jest meritum "walki o nasz sprawiedliwy TK" popsuty przez poprzednią władzę: http://www.crn.pl/news/wydarzenia/prawo … ?src=nl_tg
Tak, tak...to tylko propozycje...wiadomo...najpierw muszą wejść w życie....jaka pewność, że wejdą....nie ma pewności....

P.S.
Jaki sort ? Odrzut pozajakościowy. :) :) :)

2,360

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP nadal uważasz ze pieniadze sa z bankomatu hehehehe? Manna spada z nieba  a ziemia jest plaska :-)
Moj ulubiony  adwersarz lewak, idiota nie rozumie o co toczy sie stawka :-) Ciekawy jestem Bartoszu czy przeczytales konstytucje :-) heheheheh ja wiem ze to duzo textu :-)
Badz projekt ustawy o tk przglosowany rzez PO w czerwcu  heheheh
Gra sie toczy o to :-) taki przyklad

Prezesem zarządu sieci Media Saturn Holding Pol ska Sp. z o.o. w Polsce wchodzącej w skład niemieckiej grupy kapitałowej Metro ( sprawdz geniuszu ekonomii czym jest owo  metro :-) )jest Michał Rosati syn Dariusza Rosati (PO wcześniej SLD), który od 8 lat jest związany z holdingiem.

Holding zapowiedział podanie do TK  projektu ustawy o opodatkowaniu Hipermarketow,

Ciekawe co zrobil by TK zlozony z PŁOWCOW ?

2,361

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pewnie to samo co TK złożony z pisdzielców.... bronił by własnych interesów :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2,362

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@ Grzeniu
Dokladnie :-)
Daleki jestem od bycia fanem PIS ale jak widze szczekajace media, nagonke niemcow  i francuzów to czuje ze PIS dziala na korzysc kraju :-). Ja daje in  szanse  jak zawioda nadzieje to nie zaglosuje na nich w next wyborach , jak  beda przedstawicielami POSKICH interesow to zaglosuje na nich :-). Jak zamiast dawac 500 pln na dzieci - obniza vat do 16 % zaglosuje na nich :-) itp ,itd :-)

2,363

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Kosa0: naprawdę znowu to samo .... naprawdę .... odwróć płyte na strone B ... po prostu przynudzasz powtarzając te same teksty ... obrażaj jak chcesz, używaj tej swojej mowy "miłości" ... to naprawdę nie zwiększa mocy twoich argumentów a tylko świadczy o ich braku i twej bezsilności ....

O co toczy się stawka ? Tak jak napisał Grzeniu: o koryto .... a teraz biegnij pracować na pieniądze dla tych nowych u koryta.... oni czekają na twoje "pieniążki" i podatki od nich .... przecież muszą się "odkuć" ... ja idę wybrać swoje z bankomatu ... tam na mnie czekają.

2,364

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A tak przy okazji ustawa o tk z czerwca autorstwa PŁO
http://trybunal.gov.pl/o-trybunale/akty … ytucyjnym/
Wybrane punkty - kontrowersji jest mnostwo

śmieszne - tu jest naruszenie konstytucji  :-) Art. 4. punkt 1 i 2
6. Trybunał rozstrzyga o stwierdzeniu przeszkody w sprawowaniu urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W razie uznania przejściowej niemożności sprawowania urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Trybunał powierza Marszałkowi Sejmu tymczasowe wykonywanie obowiązków Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Heheheh szkoda ze nie na 90 lat :-)
art 17
2. Sędziów Trybunału wybiera indywidualnie, na dziewięcioletnie kadencje, Sejm bezwzględną większością głosów, w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów. Ponowny wybór do Trybunału jest niedopuszczalny.



Hehehehhe Trybunal ma dochody   realy  ?:-) , Prezes TK ma uprawnienia ministra finansow ? :-)
Art. 14

1. Projekt dochodów i wydatków Trybunału, o którym mowa w art. 8 pkt 8, minister właściwy do spraw finansów publicznych włącza do projektu budżetu państwa.
2. W zakresie wykonywania budżetu Trybunału Prezesowi Trybunału przysługują uprawnienia ministra właściwego do spraw finansów publicznych.

HEHEHEH nigdzie nie ma mowy o niekaralnosci :-) Ale patrzac na biografie SEDZIOW  to nie dziwi
Art. 18
Sędzią Trybunału może być wybrana osoba, która wyróżnia się wiedzą prawniczą oraz:


Naruszenie konstytucji - wszyscy sa rowni wobec prawa :-)
Art. 24
1. Sędzia Trybunału nie może być pociągnięty do odpowiedzialności karnej ani pozbawiony wolności bez zgody Zgromadzenia Ogólnego.


itd, itp, itk  tylko czytac nalezy ze zrozumieniem

2,365

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP :-)
Widzisz ty nie rozumiesz w swojej lewackosci ze ja cie nie obrazam :-) ja obnażam twoja niewiedze i pustostan :-)

Rozumiem ze mowa nienawsci ( Hłe, hełe hłe nie wypaliła to teraz mowa miłości hłe hłe ). Nie pojmujesz iż ja jestem nad tym :-)

Heheheh widze ze BANKOMAT wiecznie żywy Hehehehe :-). A wartość tych twoich papierkow z bankomatu to kto ustala :-)  ?

Hahahah nowi maja wladze 2- 3 tygodnie poprzedni mieli 8 lat . Ale jak ktos mysli emocjami a nie glowa to tak ma jak ty

2,366

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ciągle to samo ... strona A ... rozumiem ... dzień bez nazwania kogoś "lewakiem" to dzień stracony .... OK .. normę wykonałeś ... bądź dumny z siebie ... masz +1 do swego ego ... i dodatkowo +10 za okres świąteczny .... brawo ...

Próbuj dalej ...

P.S.
Zacznij odróżniać emisję pieniądza czyli to skąd się bierze od ustalanie jego parytetu.

P.P.S.
Dam Ci zagadkę na jutrzejszy dzień. Specjalnie dla Ciebie:
Pieniądze bankomat tylko wydaje a nie wytwarza bo tam wsadza je wcześniej bank ... a dokładnie ktoś w imieniu banku albo firmy, która je z banku pobrała (gdybyś czepiał się szczegółów) .. w skrócie bank.
Czyli skąd biorą się pieniądze czyli waluta ?

2,367

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0: doczytaj sobie Konstytucje, to będziesz wiedział skąd się takie zapisy w ustawi wzięły.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,368

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

BartoszP :-)
Widzisz ty nie rozumiesz w swojej lewackosci ze ja cie nie obrazam :-) ja obnażam twoja niewiedze i pustostan :-)

Nie jesteś czasem wyznania marksistowsko-leninowskiego, bo ciągle "lewaków" dostrzegasz?

2,369

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BaroszP uwielbiam glupote lewakow  :-)

UWAGA dlaczego wy wszyscy chodzicie do pracy ? Przeciez idac  tokiem myslenia BartoszaP   wystarczy ze macie karte bankomatowa i juz :-)

Chyba ze BartoszP uwaza ze wszyscy ci ludzie na przyklad  gornik zrywa sie rano do pacy  i fedruje , kolejarz wiezie wegiel  do elektorowni ,  pracownicy w elektrowni pracuja po 8 godzin  a elektrycy dbaja o linie energetyczne  tylko  poto aby pan BartoszP rano mogl wlaczyc sobie rano tv :-) .Pewnie ci biedni ludzie nie maja w zyciu nic innego do robienia :-) tylko marza aby zaspokoic  pana Bartosza Hłe Hłe Hełe

Bartosz Zagadka hłehłe hłe -  a ktos wklada te pieniadze do  bankomatu  tylko dlatego bys ty mogl je wyciagac heheheeh
Bo ten czlowiek nie ma w zyciu nic innego do roboty :-)
Hehehehe

Od jutra rzucam prace :-)  , mam po domem 3 bankomaty :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-27 18:44:41)

2,370

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam
Tak sie sklada ze czytałem wielokrotnie  konstytucje :-) i wiem skąd sie takie zapisy wzięły zwłaszcza  ten zapis o braki niekaralności  - mogę opublikować kim sa czlonkowie TK proponowani przez PO  :-)

>Nie jesteś czasem wyznania marksistowsko-leninowskiego, bo ciągle "lewaków" dostrzegasz?

Nie dostrzegasz sprzecznosci ?
Jestem prawicowcem dlatego dostrzegam lewakow na kilometr , gdybym byl wyznania o jakim piszesz pisalbym glupoty  pokroju BartoszaP

Wiesz te bzdury typu pieniadze biore z bankomatu - hehehee  i inne bzdury typu  częste mycie skraca zycie i inne madrosci

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-27 18:25:28)

2,371

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Cytuje
"
1. Sędzia Marian Grzybowski był zarejestrowany w czerwcu 1970 r. przez służby wojskowe.2 Sędzia Adam Jamróz był zarejestrowany w październiku 1977 r. przez wywiad cywilny w Katowicach. W ewidencji figuruje od grudnia 1977 r. jako kontakt operacyjny "Lardo".Sędzia.3 Zbigniew Cieślak był od czerwca 1979 r. zabezpieczony przez Zarząd II Sztabu Generalnego. W czerwcu 1988 r. został zaś zabezpieczony przez zarząd WSW.4 Sędzia Teresa Liszcz 19 grudnia 1981 r. przeprowadzono z nią "rozmowę ostrzegawczą", podczas której podpisała oświadczenie o "zaniechaniu szkodliwej działalności i przestrzeganiu
porządku prawnego"5 Sędzia Ewa Łętowska w listopadzie 1987 r. była rejestrowana przez departament III MSW Mirosław Wyrzykowski był "pracownikiem kontraktowym" Wyższej Szkoły Oficerskiej MSW w Legionowie w latach 1977-1979. Zebrani zaczęli skandować: „Precz z komuną”!?"

2,372

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Od jutra rzucam prace :-)  , mam po domem 3 bankomaty :-)

Hłe, hłe, hłe ... zaczynasz powoli rozumieć jak to dla niektórych działa .... hłe,hłe, hłe ...

Reasumujac:
+3 punkty za  epitety, +10 za niedzielę i +20 za zrozumienie, że ktoś wkłada pieniądze do bankomatu a inni tylko je stamtąd wyjmują/wypłacają. Bonus +50 za tekst o "zaspokajaniu".....dawno się tak nie uśmiałem ... ciekawe o co Ci chodzi bo mówią, że "głodnemu chleb na myśli"

Ogólny dorobek za dziś to 83 punkty .... coraz lepiej ... brawo ...

P.S.
Kto teraz wierzy papierom SB ... przecież oni nie potrafili nawet przygotować teczki Jarosława. A zresztą to przecież wszystkie służby zapewne pisały cyrylicą bo to na pewno byli agenci obcego mocarstwa. :) :) :)

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-12-27 19:12:40)

2,373

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP rozumiem jakie ty masz  takie wyobrażenie świata :-) hłe,hłe, hłe :-)  Jak rozwiazac probelem imigrantow ? Rozdac wszystkim  karty bankomatowe hłe,hłe, hłe :-) - sory jestes debilem ( sprawdz w wiki co to znaczy debil )  to stwierdzenie faktu :-)


Wzruszyla mine twoja umiejetnosc dodawania hłe,hłe, hłe :-)  Lewak umie dodawac ? hłe,hłe, hłe :-)  83 punchy malo :-) sprobuje dobic do 1000 wiesz oczko ;-)

Chodzi mi o to ze pokazuje ludziom jaki jestes plytki :-) i jakm jestes idiotą :-)

O TO UMIEJETNOSC PISANIA CZYTANIA ORAZ MYSLENIA ROBI Z juz z ludzi  agentow obcego mocarstwa :-)
hłe,hłe, hłe :-) 

A powiesz cos o tej plaskiej ziemi ? hłe,hłe, hłe :-)  i pieniedzy z bankomatow hłe,hłe, hłe :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-27 19:30:34)

2,374

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No to jeszcze masz +17 pkt w nagrodę

Dzisiaj łącznie 100 pkt. ... biegnij do Mamy po dropsy za dobrze odrobione lekcje ...

Ale to zabawa czytać jak się w tym zacietrzewieniu aż "gotujesz" ....  :) :) :)

P.S.
Nie uznaje Wiki za źródło wiedzy. Są lepsze.

[EDIT]
P.P.S.

"Oczko" to 21 punktów ... brawo za umiejetnośc liczenia ...

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-12-27 19:36:32)

2,375

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Hahahahaah
Bartosz jaki ty jestes glupi :-)  100 punktow ? zartujesz chcialem dostac ocnajmniej 200 :-)
Ja sie nie gotuje bartosz :-)

Ja sie z ciebie nabijam :-) oficjalnie robie z ciebie beke :-)  dziwie sie ze jeszcze tego nie zauwazyles :-) .
Mowie ci  ze jestes debilem , idiota  i bawie sie przednio widzac jak z kazdym postem to  udowadniasz :-)

Lewak umie liczyc ? hahahah  chcialem wprowadzic cie na mine z tym 1000 :-) jakbys lyknol przynete mialbym  temat na kolejna polewke :-) z ciebie  .Brawo za czujnosc LEWAKU :-)

Lewak nie uznaje zadnego zrodla wiedzy :-) heheheeh  wcale mnie to nie dziwi

Bartosz powiedz jeszcze cos o tyym magicznym bankomacie i pieniazkach hahahaah :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-12-27 19:43:43)