2,801

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Grzeniu
Mi nic nie muszisz udowadniac :-) . Pochwal sie światu :-) moze nic nie wie o twoich dokonaniach :-)- albo juz jest to opatentowane :-)

Salate robisz cool i Good Bless You :-) :-) na tobie PL nie zbuduje dobrobytu no chyba ze nalozy na ciebie 100% podatku

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2016-01-16 20:30:54)

2,802

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Kosa0 .... chyba dobrze, że tam wyjechałeś ..... uffff .... zostań tam ... na zawsze .

Tak... "Nie wiesz jaki jest udział we wszystkich wpływających" ... no wiemy, że nie wiesz ....  no i  ? Co tym swoim komentarzem chcesz przekazać ? Że nie znasz danych a coś piszesz ? Ze nie wiesz jak policzyć procenty ? Że poszukasz i podasz ? Że ... cokolwiek ?
Jaka prowokacja ? Znowu jakąś masz spiskową teorię dziejów.
Po prostu jestem ciekaw czy Polaków składa np. 10 x więcej niż Chińczyków albo Hindusów albo np. Rosjan. A może jest na odwrót ? A ilu Amerykanów składa CV do Google ?

kosa0 napisał/a:

Jezdze buickiem na BENZYNE  a nie koks  bo tak zadecydowalem :-) Pojmujesz  wolny czlowiek za swoje pieniadze kupil sobie samochod jaki chcial  .

Pojmujesz, że ktoś jeździ na BENZYNĘ i LPG bo tak zdecydował ? Pojmujesz, że wolny człowiek może kupić sobie za swoje pieniądze jakiegokolwiek 10-o letniego strucla na jakiekolwiek paliwo ? I to niekoniecznie Buicka bo po co komu taki paliwożerny samochód .... ale skoro Ciebie ta marka cieszy to fajnie.

kosa0 napisał/a:

Dlatego Chinczycy jezdza lexusami a Polacy  samochodami 16 letnimi na gaz a niedlugo na koks :-)

Ciekawe czy Lexus to chińska marka ?

P.S.
A tak w ogóle to mnie wreszcie oświeciło w sprawie bankomatów .... już wiem czego nie pojmujesz ..... w USA bankomat się nazywa ATM i chyba dlatego czujesz się zagubiony.

2,803

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam Klobukowski napisał/a:

Źródło: Art. 5 ust 6 tejże ustawy.

OK. To jeszcze wskaż źródło, z którego wynika, że SKOK Stefczyka ma fundusze własne bliskie 3 miliardom złotych, które pozwoliłyby zmniejszyć podstawę opodatkowania praktycznie do 0.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

2,804

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Simius:
Ale SKOK Stefczyk to nie wszystkie SKOKi ... nawet skoro ten zapłaci, to reszta nie ....
Spójrz tu: https://www.knf.gov.pl/Images/Raport_o_ … -42100.pdf
Str. 12 ... obrazki pokazują co się dzieje ...

2,805

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

@adam
To kryterium jest pozbawione sensu. Najważniejsze jest kryterium jakości do ceny.
Dlatego Chinczycy jezdza lexusami a Polacy  samochodami 16 letnimi na gaz a niedlugo na koks :-)

Taa, miliar chinczykow jeździ milardem lexusów. Odstaw koks.

kosa0 napisał/a:

Masz samochód? Jeśli tak to jaki?
Buick :-)  a wiesz dlaczego ? bo
a)Mieszkam na stale w USA
b)Pokaz mi Polska marke samochodu ?

To teraz odpowiedź na pytanie: czemu USA jest importerem samochodów netto mimo cła 2.5% na samochody osobowe i 25% na pickupy i ciężarówki?

Polska marka samochodu to była Syrenka i Polonez. Były też polskie 'produkty' typu mały Fiat. Jakoś każdy kto mógł jeździć czymkolwiek innym jeździł czymkolwiek innym. Wyobrażasz sobie producenta samochodów który przez 20 lat nie wprowadza żadnych zmian w produkowanym przez siebie modelu? Tak to wyglądało w Polsce. Nie sprawdziło się.


kosa0 napisał/a:

Nie bój się, polscy inżynierowie zarabiają w Polsce całkiem niezłe $$$.
Tiaaaaaa :-) Tak im sie wydaje  :-) i powiedz mi ze robia ciekawe projekty  heheheh

Nie, nie wydaje im się. I tak, robią bardzo ciekawe projekty. Mam na to dane z pierwszej ręki.

kosa0 napisał/a:

Wiecie ile dziennie do googl w PL wlpywa  cv :-)? 
Wiecie ile ci ludzie chca zarabiac co zglaszjaa sie :-)

Oświeć mnie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,806

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@BartoszP
Jak narazie to z twojego belkotu  wynika ze
1)Z matematyka u ciebie na bakier
2)Zlogika na bakier
3)Z mysleniem abstrakcyjnym na bakier
4)Z wiedza na temat zeczy o ktorych piszesz na bakier



Pojmuje ze Wolni ludzie ( sprawdz znaczenie tego slowa w wikipedii )  decyduja o swoim losie :-) .

Ja jezdze samochodem 10 letnim z wyboru ty z musu . Ty zas nie jestes wolnym czlowiekiem tylko niewolnikiem - poczekaj az zglosi sie do ciebie komornik za dlugi sasiada .

EugENIUSZU sprawdz  czy Lexus JEST CHINSKI CZY NIE  . A nastepnie sprawdz ile kosztuje taki samochod  a pozniej popatrz ile musisz pracowac na niego - ale co moze wiedziec czlowiek o siwecie kotry czerpie wiedze z tvłenu :-) i Gazety wybiurczej :-)

Na zakonczenie tog tematu jak tam ten twoj bankomat ? :-) hahahahah  nadal ma pieniadze ? czy wznosisz modly juz przed nim :-) aby w magiczny sposob znalazly sie tam twoje bankonoty :-)

2,807

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Adam
A ja napisalem ze miliard - prosze nie schodz do poziomu BartoszaP :-)
CHINY W 25 LAT  ZMIENILI SIE W MOCARTWO - my 2 25 lat zostalismy kolonia.
to powiedz mi dlaczego usa w 2010 roku mialo pkb 16,77 tryliarda usd :-)

To teraz sprawdz gdzie pracuja ci  ludzie z fso, stoczni , ursusa itp . I skojarz z tym dlaczego masz takie podatki
Podziel sie tymi ciekawymi :-) projektami - hello world ?
Outsorcing aplikacji na iphona ? :-)

Cry bedziemy mowili o jednej firmie kotra zrobila wiedzmina :-)

Oswiecilem bartosza bywalo ze i 3000 tysiące dziennie

2,808

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kosa0 ... wieje nuuuuuuddddddąąąąąąą  ..... ziew, ziew, ziew ..... naprawdę nie wracaj ..... bądź tak uprzejmy ...

Z każdym postem utwierdzasz mnie w tezie, że ktoś kto wyjechał/porzucił kraj ojczysty nie powinien mieć praw wyborczych w Polsce.

Mój bankomat ... a precyzyjniej  bankomat banku gdzie przechowuję moje pieniądze ma się dobrze .... wiesz ... każdy bankomat na całym świecie ma MOJE pieniądze ... nawet te ATMy w USA je mają i te w Brazylii i Portugalii, te w Egipcie ... nawet te w Chinach .... cuda nad cudami .... nieprawdaż ?

Coś jeszcze ?

A.... już wiem ... pytałeś o chińskie Lexusy ... proszę ... http://chinaautoweb.com/car-models/byd-s7/

A co matematyki:
"... PKB w wysokości 16,77 tryliarda  $"
1000 miliardów miliardów ? Wiesz ile to jest zer ? umiesz je zliczyć ? Amerykanie nawet takiej nazwy nie znają jak tryliard .... skąd wziąłeś taka liczbę ?

EDIT

Wiedźmina robi CD-PROJEKT który jest spółką akcyjna notowana na giełdzie czyli nikt nie może jej kupić. Może co najwyżej kupić akcje.

Kosa ... polecam Ci to : http://sciaga.pl/tekst/45902-46-ekonomia_wstep poziom i pisownia powinna Ci przypaść do gustu.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2016-01-16 23:19:30)

2,809

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

@Adam
A ja napisalem ze miliard - prosze nie schodz do poziomu BartoszaP :-)
CHINY W 25 LAT  ZMIENILI SIE W MOCARTWO - my 2 25 lat zostalismy kolonia.

Nie jesteśmy nijaką kolonią. Chiny są mocarstwem tylko z powodu posiadania dużej, taniej siły roboczej

kosa0 napisał/a:

to powiedz mi dlaczego usa w 2010 roku mialo pkb 16,77 tryliarda usd :-)

Nie tryliardów, tylko bilardów, google się tu myli.
Bo jest bogatym krajem z 300mln populacji. Przy czym to jest 54tys dolarów na głowę średnio. W Polsce mamy średnio ok 13tys dolarów. Chiny mają 6,5tys. na głowę.

kosa0 napisał/a:

To teraz sprawdz gdzie pracuja ci  ludzie z fso, stoczni , ursusa itp . I skojarz z tym dlaczego masz takie podatki

Nie wiem gdzie pracują. Nieszczególnie mnie to interesuje. Za to wiem że stopa bezrobocia w Polsce spadła poniżej 10%, a jeszcze 15 lat temu była 20%.

kosa0 napisał/a:

Podziel się tymi ciekawymi :-) projektami - hello world ?
Outsorcing aplikacji na iphona ? :-)
Cry bedziemy mowili o jednej firmie kotra zrobila wiedzmina :-)

Rozumiem, dla Ciebie pisanie aplikacji dla iphona jest uwłaczające? Akurat w oprogramowaniu w Polsce tworzone są bardzo ciekawe projekty, a że ty biedny znasz jednego Wiedźmina, to twój problem i twoja słaba perspektywa. W tej branży, sytuacja na rynku pracy jest taka że to pracownicy dyktują warunki.

kosa0 napisał/a:

Oswiecilem bartosza bywalo ze i 3000 tysiące dziennie

To teraz podaj źródło tych danych.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,810

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ups pdalem nieaktualne dane nt. PKB/głowę: Polska to niecałe 25k USD, Chiny trochę ponad 13k USD. Źródło: https://www.google.pl/publicdata/explor … ;ind=false

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,811

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam Klobukowski napisał/a:

Nie jesteśmy nijaką kolonią. Chiny są mocarstwem tylko z powodu posiadania dużej, taniej siły roboczej

No nie tylko. Mają jeszcze sporo zasobów naturalnych nieobecnych albo nieoplacalnych wydobywczo w innych częściach świata.

A co do mocarstwa - to nie bardzo są. Oni mają tam kryzys subprime mortgage taki jaki był w USA w 2008. Nadawali kredytów ludziom na mieszkania i developerom na budowe. I ci pierwsi nie maja pieniedzy na splaty, a ci drudzy sila rzeczy nie buduja i tez nie splacaja.
W Chinach licza sie duze osrodki produkcyjne (te slawne 'miasta-obozy pracy' Foxconna, Kowloon, Shenzen) i aglomeracje miejskie z lokalnym przemysłem. Zwykli ludzie klepia tam biede jak w korei pln. (no moze nie gloduja juz) Mam znajomego który kiedyś robił jakieś niemałe interesy z Chińczykami (branża 'dużej' hydrauliki, pompy itp), ale teraz twierdzi ze sa 'niestabilne' (ciekawe jaki maja rating hehe)

Jedyną siłą Chin jest jak powiedziales tania sila robocza, kompletne nieprzejmowanie sie ochrona srodowiska (tansza produkcja czegokolwiek) oraz paradoksalnie - maja w łapie sporą część amerykańskiego długu.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,812

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Gotowi na walkę Szpilka - Wilder?
Myślę że będzie ciekawy kawał wpier.dzielu.

Z tej okazji zakupiłem małe conieco. Teraz myślę że to trochę za mało i do piątej rano nie starczy.
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=2832&download=0
Wstępnie planowałem wieczór z IPA ale Stouty jednak lepiej się do mnie uśmiechały :)

Wziąłem też nowego żywca, ciekawe co tam zadziałali. Piliście  już go?

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2016-01-17 00:42:22)

Post's attachments

Piwko.jpg 93.78 kb, liczba pobrań: 1 (od 2016-01-17) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

2,813

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Cyprian napisał/a:

Wziąłem też nowego żywca, ciekawe co tam zadziałali. Piliście  już go?

Żywiec to szczyna :) Bez względu na 'zdziałania' :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

2,814

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Potwierdzam: szczyny

Ostatnio edytowany przez Bluki (2016-01-17 00:57:28)

2,815

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Mieliście rację, walka zresztą była podobna.
Tutaj parę ujęć ostatecznego strzału:
http://www.dailymotion.com/video/x3mvvpw

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

2,816

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kwestia gustu. Saison z Żywca nie jest tragiczny, ale też za tym piwem nie przepadam, za to stoutów nie toleruję w ogóle. Z nowej linii Żywca to moim zdaniem APA jest niezłe – mieści się w stylu i ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Marcowe też jest pijalne, ale trzeba uważać na datę przydatności, bo trafiają się starsze warki, które śmierdzą mokrym kartonem.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

2,817

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

no tak, z tej serii APA chociaż niezbyt dobrze wypada na tle innych APA to jest warta swojej ceny.
Ale muszę pochwalić ich Portera z tej samej serii - dla mnie naprawdę cacy.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

2,818

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Z tym wypadaniem na tle innych to też trochę kwestia gustu. Z reguły ci co narzekają na APA z Żywca, twierdzą, że jest za mało wyraziste. Dla mnie na ten przykład jest optymalne, bo 40 IBU (a żywiecka APA ma coś w tej okolicy) w zupełności wystarcza. Oczywiście jak porównamy koncerniaka z craftowym wypustem, to koncerniak z reguły wypada blado, tyle tylko, że craft kosztuje 2 lub 3 razy więcej, jest trudno dostępny i niestety nie zawsze powtarzalny w zakresie wartości sensorycznych. Żywiec (a właściwie Heineken) na tle innych koncernów wypada nieźle, bo naprawdę stara się wprowadzać ciekawe style piwne na szeroki polski rynek. Z innych koncernowych APA, Jankes z Lwówka Śląskiego od Jakubiaka też jest niezły, ale trudniejszy do kupienia. Natomiast co do żywieckiego portera, to jest pierwsza liga światowa porterów bałtyckich, ale to kolejny styl nie dla mnie.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

2,819

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Miałem okazję spróbować ostatnio piwa z domowego browaru. W porównaniu do tego, praktycznie wszystko co można kupić w sklepie to szczyny.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2,820

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@BartoszP " Amerykanie nawet takiej nazwy "
Ty się nie do nauki wez a nie potwierdzaj wszystkich o swojej glupocie  ok ?

Szkoda mi czasu na twoj belkot  przeczytaj to moze cos zrozumiesz ( ale to płonna nadzieja )
http://www.math.us.edu.pl/pgladki/faq/node45.html

Nikt nie kupi cd projekt :-) - pen łekonomista od bankomatow nie wie ze kupienie 51 % akcji oznacza przejecie  firmy

tu masz cos na twoj poziom
http://www.matematykam.pl przypomnisz sobie co to dodawanie odejmowanie  , mnozenie ( tutaj mozesz miec problemy :-) )

2,821

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@BartoszP " Amerykanie nawet takiej nazwy "
Ty się nie do nauki wez a nie potwierdzaj wszystkich o swojej glupocie  ok ?

Szkoda mi czasu na twoj belkot  przeczytaj to moze cos zrozumiesz ( ale to płonna nadzieja )
http://www.math.us.edu.pl/pgladki/faq/node45.html

Nikt nie kupi cd projekt :-) - pen łekonomista od bankomatow nie wie ze kupienie 51 % akcji oznacza przejecie  firmy

tu masz cos na twoj poziom
http://www.matematykam.pl przypomnisz sobie co to dodawanie odejmowanie  , mnozenie ( tutaj mozesz miec problemy :-) )

2,822

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Adam
Chiny mialy i maja posta zasade  kazda firma zagraniczna dzialajaca na ich rynku musi byc join venture - rzy wiekszosciowym  udziale rodzimego kapitalu ( dla beroszap wiekszosc oznacza powyzej 50 % czyl na przyklad 51%)

Ciny w chwili obecnej to baaaardzo bogaty kraj i zapewniam cie taniej sily roboczej to oni nie maja - chcesz zobaczyc tania sile robocza zapraszam na sciane wschodnia -  bialystok na przyklad

Tryliardow :-) W USA troche inaczej sie to nazywa :-)


stopa bezrobocia spadla ponizej 10% - zakladajac ze to prawda :-) nalezy zadac sobie pytanie dlaczego spadla ?- Spadla nie dlatego ze pojawily sie nowe miejsca pracy  tylko dlatego ze z polski wyjechalo - mowie z pamieci teraz ( to do bartoszap  bo on  bedzie sie czepial zaraz pisowni :-)  okolo 3 milionow ludzi.
3 milionow w wieku produkcyjnym - 3 miliony ludzi kotrzy nie placa podatkow i na przyklad zus- nie ma podatkow jest wieksza dziura budgetowa , nie ma platnikow zus nie ma z czego placic emerytur itp.

Nie Adam pisanie aplikacji na telefon nie jest uwlaczjace - dla mnie zadna praca nie jest uwlaczajaca :-) i mowie to powaznie :-)
Mowie tylko ze jestesmy kolonia  tak jak  indie - tam tez jest mnostwo informatykow wykorzystywanych  przez zachodnie korporacje .

Schemat jest w tych firmach bardzo podobny - dlatego moze ze ucza na zachodzie tego jak postepowac z takimi krajami ja Polska

Podaj zrodlo danych - nie moge :-) tajemnica :-) ( domysl sie dlaczego )



@syscal Zwykli ludzie klepia tam biede jak w korei pl

Byles widziales ? czy tylko tak mowisz ? :-) I nie mowie tego zlosliwie

Widze ze propaganda PO zrobila mnostwo szkod . Zielona wyspa - cala europa tonie - co ja mowie caly swiat - ale POlska  jedyna wyspa - gdzie ludzie pracuja na smieciowkach za mniej niz wynosi bezrobocie w niemczech - bez prawa do emerytury :-)

2,823

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja osobiscie wole IPA :-)

Jak ktos jest z Warszawy to polecam "Kapsle i Kufle" troche drogo ale naprawde dobre piwa :-)

2,824

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Oj Kosa0 .... zieeeewwwww, ziiieeewwwww .... aż mi przeskakuje w uszach .....

Ty lepiej napisz nam jaki koks trzeba do auta .... i gdzie lepiej go wozić ... w bagażniku ... Buick ma duży ? czy na przednim siedzeniu w węglarce ? Jak go ładować do silnika ..... bo to jakiś chyba nowy amerykański wynalazek jest bo w naszej prasie motoryzacyjnej o tym nie ma ani słowa .... napisz .... ładnie proszę .....

Ja jeżdżę na razie traktorem Ursus z '73 na olej spod frytek ... tych z McDonald's ... jest taniej :) ... i żaden Buick mi "nie podskoczy" na drodze .... taka mam fantazje jako wolny człowiek z pieniędzmi w bankomatach na całym świecie :)

Pierwszy link, który podałeś:
"nazwy liczb sa podane w systemie amerykanskim, w nawiasach są podane polskie odpowiedniki, o ile różnią się od nazw systemu amerykańskiego" .... gdzie tam jest słowo tryliard używane i znane przez Amerykanów  ? Sprawdziłeś czyli czy przeczytałeś i wyciągnąłeś "własne i niezależne wnioski"   w zakresie tych paru liczb ? A może konsultowałeś to z Maksem .... przecież on dobrze wie jak jest .....
...wtopa Kosy ....

Nawet jeśli użyłeś tej nazwy to "po naszemu" jest 16 000 000 000 000 000 000 000 dolarów czyli około 53 000 miliardów dolarów dochodu PKB na każdego Amerykanina .... Ten Obama to jednak łebski gość ... tak poprawić gospodarkę USA ... szacun ...
...... znowu wtopa Kosy....

Kupno 51% akcji nie oznacza przejęcia ... jeden głos uprzywilejowany może mieć większe znaczenie w sprawie decyzji niż 51% akcji ... nawet niż 99% akcji .... podałem ci linki do kursu ekonomii  ... tam to tłumaczą ... i jak działa spółka akcyjna, komandytowa, z o.o. .... a jak działa holding firm i kto wtedy "kosi kasę" ... na pewno nie taka kosa jak Ty :) Ty musisz pracować .... ale to sam wiesz ....
.... kolejna wtopa Kosy ....

Jeden post i trzy skuchy ..... kto tu się ośmiesza ....

Lepiej idź ten koks do auta ładować ... albo pograć w Wieźmina .....

A tak w ogóle, to Ty ubzdurałeś sobie, że chodzi o firmę CD PROJEKT od Wiedźmina .... a to nie jest prawda .... zgaduj dalej ....
.....kolejna wtopa ...
Idziesz na rekord ..... czekam niecierpliwie na nowe posty ...

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2016-01-17 21:14:21)

2,825

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

@syscal Zwykli ludzie klepia tam biede jak w korei pl
Byles widziales ? czy tylko tak mowisz ? :-) I nie mowie tego zlosliwie

No offence taken.
Nie byłem w Chinach, ja wogóle mało bywam, jestem biedakiem ze wschodu, opieram się na tym co mowią znajomi którzy w Chinach bywają.
No i nie napisałem że wszyscy klepią biede, tylko Ci poza 'ośrodkami' czyli jakies 90% ludności.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021