1

Temat: Symphony

Gadalem wlasnie z V0yagerem na temat mozliwosci zorganizowania kompotow i pokazu produkcji z Atari na Stmphony. Mam pytanie czy ktos sie wybiera na owe party i ewentualnie przygotowalby prace na nasza platforme?

2

Odp: Symphony

Ja sie nie wybieram z przyczyn finansowych, a wszelkie prace sugerowalbym kolekcjonowac pod katem QuaST-a - im wiecej prac na tym ostatnim, tym lepiej ;)

3

Odp: Symphony

Ja tez tak uwazam, ale w sumie moze jakies odrzuty by byly na syfa....

4

Odp: Symphony

Byłem rok temu i było raczej tak sobie.
W tym roku na 100% nie będę - muszę przyjechać do Polski i tak na 3 weekendy pod rząd - ślub #1, ślub #2, Orneta :)
Nie uważam,żeby był sens robienia kompotów - dużo lepiej zrobić pokaz paru (paru!) produkcji, bo raz, że nie będzie czasu za dużo, dwa, że pokaz wywrze dużo większe wrażenie niż kompo (bo co za dema ktoś by puścił na syfa skoro Orneta za miesiąc).
Właściwie, przy chronicznym niedomiarze prac na malucha, zabronione powinno być robienie kompotów na syfie :)

: 404. Stopka not found

5

Odp: Symphony

i tak wszyscy bedą czekać na występy GdzieGorzałaSquad;) i namierzać Deadmana aka Luke'a Skywalkera:) tym razem z telewizorem 28 cali na głowie;))))

gep/lamers^dial

6

Odp: Symphony

przypominam, ze w zeszlym roku mialy sie odbyc compoty na c64 ... i co z tego wyszlo ???  ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

7

Odp: Symphony

Na syfa nie jadę na pewno. Najgorzej, że mi się zaczyna sprawa z Ornetą komplikować... No, chyba że z kimś samochodem, bo na RLT to już mnie nie stać :(

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Symphony

przypominam, ze w zeszlym roku mialy sie odbyc compoty na c64 ... i co z tego wyszlo ???  ...

Krotko i na temat - wszystko na composy C64 bylo gotowe, problem ze ludzie z pracami nie dopisali.