3,051

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Prawda ponoć leży pośrodku => (45 + 240 ) / 2 = 142,5 tys.

3,052

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

2+2 to 4 czy 10? A może prawda leży pośrodku?

KMK
? HEX$(6670358)

3,053

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

W układzie czwórkowym 2+2 to 10 a w dziesiątkowym to 4.
Wynika z tego, że to prawda w obu przypadkach. Niesamowite. Brawo Ty...

3,054

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

W układzie czwórkowym

Nie zastanawiałeś się nad członkostwem w PO? Albo przynajmniej najmij się do regionalnego oddziału GW. Nadajesz się.

KMK
? HEX$(6670358)

3,055

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Werbujesz ?

3,056

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A wypatrujesz werbunku?

KMK
? HEX$(6670358)

3,057

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A szukasz chętnych ?

Niesamowita jest ta twoja implikacja "układ czwórkowy => kandydat do PO+GW".
Podziwiam bezkompromisową kreatywność humanisty ... szacunek miszczu ....

3,058

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Implikacja jest prosta: wykazujesz się mniej więcej takim samym zrozumieniem rzeczywistości i słowa pisanego, jak członkowie wymienionych organizacji.

Niezbyt skomplikowane, ale wiem, że nie byłbyś w stanie. Za proste :D

KMK
? HEX$(6670358)

3,059

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jasne .... i na pewno twoje misie i matchboxy są fajniejsze .... :)

Nie wiem jaki stan spowodował u Ciebie takie ekstremalne skojarzenia i konieczność obrażania, może jakiś dolor sempiternalis chronicus, ale proszę powstrzymaj się od niepotrzebnych epitetów i tej pseudo psychoanalizy na forum publicznym wobec mnie.
Masz jakiś problem, skorzystaj z opcji PW lub e-mail i napisz bezpośrednio do mnie. Możesz nawet zadzwonić. Podam Ci numer. Wyrzucisz te frustracje z siebie i będzie po sprawie.

3,060

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://memnews.pl/img/4926/miazdzaca-wy … w-audycie/

!!!ZAJEBISTE!!!

3,061

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Rewelacyjne :)

Pan Niesiołowski miażdży :)

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

3,062

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

... a tymczasem w Małopolsce przesuwają środki ze świadczeń rodzinnych, bo nie ma kasy na 500+.

hahahahahhh ;)

Na antysmogową też zabrakło, bo 20mln zawinął ojciec podwójnie przełożony z Torunia ;)

EDIT: i za dwa tygodnie radni Krakowa podejmą decyzję, czy sprzedać klerykom działkę wartą 3.5 mln ... za bodaj 68 tyś pln. I to nie jest pierwsza tego rodzaju akcja.

Ostatnio edytowany przez Pin (2016-05-12 21:21:47)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3,063

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

Jasne .... i na pewno twoje misie i matchboxy są fajniejsze .... :)

Nie wiem jaki stan spowodował u Ciebie takie ekstremalne skojarzenia i konieczność obrażania, może jakiś dolor sempiternalis chronicus, ale proszę powstrzymaj się od niepotrzebnych epitetów i tej pseudo psychoanalizy na forum publicznym wobec mnie.
Masz jakiś problem, skorzystaj z opcji PW lub e-mail i napisz bezpośrednio do mnie. Możesz nawet zadzwonić. Podam Ci numer. Wyrzucisz te frustracje z siebie i będzie po sprawie.

O, dopiero widzę... miło, że się przejąłeś. Jednak patrz post 3053. Myślę, że ogarniasz, jak się tym wygłupiłeś, stąd następująca w kolejnych Twoich postach agresja. Jest to dość przewidywalne, więc zero zdziwień. Nie wiem jeno, o czym miałbym "bezpośrednio" pisać, oraz po co - nie mam szyldu "Newsweek" :P

KMK
? HEX$(6670358)

3,064

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Widać, że jakoś wszystko kojarzy ci się z PO, GW, Newseekiem i wygląda na to, że masz jakiś wewnętrzny imperatyw aby innym to wmawiać .... nie wiem o co chodzi ale to twój a nie mój problem.
Na proste matematyczne wyliczenie wyskoczyłeś nagle jak Niesiołowski z jakimś bzdurnymi komentarzami (użyłem tego nazwiska bo pojawił się już  parę postów wyżej) ... napisałbym nawet "z du..y wyjętymi". Nie wiem jaki proces zaszedł w twojej głowie aby tak to się zadziało ale trudno ... mleko się wylało .... drac030 poczuł potrzebę wyżycia się na forum .... padło niestety znowu na mnie .... chyba "taki teraz mamy klimat"

Czego nie zrozumiałeś w prośbie o napisanie takich starających się mi i innym wmówić coś co sobie wyobrażasz na mój temat w mailu bezpośrednio do mnie ? Konkretnie którego słowa ? Popełniłem jakiś błąd stylistyczny ? Semantyczny ? Coś mam powtórzyć ?

Musisz komuś "dowalić" a padło na mnie ... pisz maila. Masz jaki osobisty uraz do mnie ... pisz maila. Problem ze zrozumieniem słowa pisanego ? Pisz do mnie ... możesz nawet zadzwonić jeśli ma to załatwić sprawę.

Lingwista, który spędza życie na dywagacjach i pytaniach o wyższości słowa devellit nad devolsit powinien zrozumieć, że na swoje nieprecyzyjne pytanie nie uzyska precyzyjnej odpowiedzi ... ba ... nawet takiej , która wydaje mu się głupia. Ale na głupie pytanie taka odpowiedź nie jest niczym nadzwyczajnym.

Twoja dedukcja, że ze znajomości układu czwórkowego wynika sprzyjanie PO, GW i Newsweekowi przebija wszystko.
Nawet cytowanego powyżej Niesiołowskiego.

Gdybyś tylko merytorycznie skomentował wyliczenia to nie byłoby problemu ale swoją implikacyjną "wtopę" maskujesz,  z braku lepszego argumentu, kretyńskim personalnym komentarzem o poglądach politycznych ... taka metoda określana jest chyba "Argumentum ad hominem" ?

Jeszcze raz powtarzam i proszę ... skończ z osobistymi "wycieczkami" jeśli nie masz nic ciekawszego do napisania w tej sprawie.

3,065

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Kiepska kopia Łukasza Warzechy.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

3,066

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To po obejrzeniu tego błazna zachęcam do wysłuchania

https://www.youtube.com/watch?v=P2BwQoOKDtA

3,067

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Antek kontratakuje!

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

3,068

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Niech ten koszmar już minie...
Kiedy następne wybory?

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

3,069

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

Twoja dedukcja, że ze znajomości układu czwórkowego wynika sprzyjanie PO, GW i Newsweekowi przebija wszystko.
Nawet cytowanego powyżej Niesiołowskiego.

"Moja dedukcja" polega na tym, że posłużyłeś się układem czwórkowym tylko w celu wykazania - sobie chyba, bo wątpię, żeby ktokolwiek inny się dał na to nabrać - że masz rację w sytuacji, kiedy jej nie masz. Najmądrzej było przemyśleć i zamilknąć, pewnie była też jakaś inna opcja, ale postanowiłeś wybrać najgłupszą z możliwych, tzn. tę, która sygnalizuje całemu światu, że nie rozumiesz, o czym adwersarz mówi. Nie jest to, rozumiesz, mój problem.

Reszty - wybacz adekwatne określenie - bełkotu pozwolę sobie nie skomentować, bo jest z trudem gramatyczny. Rozumiem, że pewnie bardzo się śpieszyłeś, ale jednak o jakąś podstawową jakość wypowiedzi trzeba dbać, jeśli chce się dostać odpowiedź.

I nie jestem lingwistą, jestem filologiem.

PS. Popraw sobie interpunkcję. Spacji przed pytajnikiem na pewno nie stawiają nawet w Newsweeku.

KMK
? HEX$(6670358)

3,070

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ręce opadają.....

http://wiadomosci.onet.pl/krakow/sdm-20 … cja/w8ggs9

Jeszcze chcieli kasę za ...... udostępnienie logo ŚDM na biletach MPK..... żenada....

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

3,071

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

.. ja z Krakowa spie ** rdalam na czas tego tygodniowego obłędu ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3,072

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja też.

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

3,073

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pink ... tu też tak śmieszne, że aż ponure http://tnij.org/tc42qn4

3,074

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ale o co biega? Uczestnicy imprezy będą zapewne w pierwszej kolejności realizować te kupony. A to oznacza, że lokale które będą miały umowę na ich realizację będą miały więcej klientów. Jest to wyraźna korzyść uzyskiwana dzięki organizatorom imprezy. Więc organizator chce opłaty za tę korzyść. Jeśli ktoś z restauratorów uważa, że potencjalny zysk nie pokryje mu tego kosztu i ludzie przyjdą do niego tak czy owak płacić gotówką, to przecież nie musi w to wchodzić. Krótka piłka - to jest nasza oferta, tyle kosztuje - zainteresowany? Nie, to dobranoc.

Co do opłaty za logo, to zgadzam się, że jest to śmieszne, bo opłata powinna być, ale w drugą stronę :)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2016-07-20 11:23:21)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

3,075

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

http://tnij.org/41s3ccl .... śmieszne bo trzeba obowiązkowo wykupić prawo do korzystania z logo ... woda bez limitu i nie jest powiedziane, że tylko do talonu ... MPK tez przecież może policzyć sobie czy taka reklama im się opłaca i nie podpisywać ... I z ta krótka piłką nie jest tak do końca ... postawiłeś sprawę tak jasno jak chłopaki z Wołomina, którym się nie odmawia opieki za wykupienie licencji :) ... bo prowadzenie normalnej działalności będzie mocno zaburzone przez tłumy ŚDM ... tramwaje raczej nie będą puste i jeździć będzie problemem dla zwykłych mieszkańców, bogatszy klient do knajpy nie pójdzie bo zajęta przez talonowców, turyści też omijać będą miasto, hałas, itd. .... nawet tubylcy opuszczają miasto ....