1

Temat: Zaloguj się z atari.area

Jeśli masz stronę poświęconą Atari i potrzebujesz autoryzacji użytkowników, a nie chcesz / nie umiesz zbudować własnego systemu logowania lub nie chcesz zmuszać odwiedzających do założenia kolejnego konta, możesz skorzystać z autoryzacji przez atari.area.

Jak to działa? Tworzysz link "Zaloguj się z atari.area", użytkownik jest przekierowywany do atari.area, tamże się autoryzuje, a Ty dostajesz informację zwrotną o sukcesie (wraz z nazwą użytkownika) lub nieudanym logowaniu.

Użytkownicy nie muszą się rejestrować ponownie i wszyscy są zadowoleni, a jeśli użytkownik jest aktualnie zalogowany na atari.area to nie musi logować się drugi raz na stronie wywołującej. Oczywiście hasło nie jest przekazywane do serwisu wywołującego.

Szczegóły u administracji.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Zaloguj się z atari.area

HI SCORE CAFÉ to miejsce w którym można spotkać śmietankę pro-gamingu, ścisłą czołówkę Ataroskiego eSportu. Dla naszych gości system HSC prowadzi statystyki, tworzy rankingi, udostępnia generowane na bieżąco USERBARS (do umieszczania np. w stopkach na forum). Zrób pierwszy krok aby dostać się do elity graczy.

KROK 1:
Jeśli jesteś użytkownikiem AtariArea możesz pominąć fazę rejestracji i po prostu zalogować się i założyć kontro gracza.

http://xxl.atari.pl/hsc/

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3

Odp: Zaloguj się z atari.area

no, już dość tej komunistycznej propagandy. W tym oto wzniosłym tonie onet zasadniczo wystarczy wink

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info