126

Odp: WAP-NIAK 2016?

No Inn - jak patrzę po awatarze, to zmężniałaś nam co_nieco ;)

.. a jak pracujesz w takim kołchozie to uwierz mi, że odkąd w ciul ludzi wyjechało to o robotę znacznie łatwiej jest.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

127

Odp: WAP-NIAK 2016?

Pin: na party place jest dostepny router z erjotka od zawsze:
http://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/najstarszy-router-z-czasow-rzymskich.jpg

128

Odp: WAP-NIAK 2016?

pinów w gniazdach nie widzę ... to jeszcze działa? ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

129

Odp: WAP-NIAK 2016?

Pin, może i tak, ale ja wykonuję konkretną robotę i tutaj nie jest łatwo. Też myślę o wyjeździe :) Ze spraw technicznych to bierze ktoś na partyplace laptopa?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

130

Odp: WAP-NIAK 2016?

potrzebny jest na "gwałt" zewnętrzny czytnik do kart CF taki, do którego wchodzą Microdrive'y, oraz taki który zadziała w windą ikspe... Są chętni? Może być na partyplace

Aha - WAŻNE - w sobotę, prawdopodobnie po godzinie 15:00 przybędą GOŚCIE SPECJALNI!! Oj - będzie się działo ;)

Info z ostatniej chwili - na 99% mam komplet prac na VBXE compo! Czyli - mamy przed sobą 3 konkursy :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2016-05-25 17:09:02)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

131

Odp: WAP-NIAK 2016?

Mam dwa takie, w tym jeden na USB 3.0, ale powinien pójść z 2.0. Czy zadziałają z XP (i czy wejdą microdrive'y), to nie wiem, bo używam 10-tki. :P Wezmę oba.

Mam jeszcze sprawę do ciebie, jeśli chodzi o CF, ale o tym na party. :)

Ostatnio edytowany przez voy (2016-05-25 17:32:56)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

132

Odp: WAP-NIAK 2016?

Voy - luz. A, powiedz mi Pasiu na party się wybiera może?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

133

Odp: WAP-NIAK 2016?

Niestety nie.

Mam jeszcze jeden czytnik kart CF i paru innych formatów, który też robi za hub USB, ale zdjąłem kiedyś obudowę, bo nie wchodziły co grubsze CF-ki. Z trzema czytnikami to już wypas. :D

Ostatnio edytowany przez voy (2016-05-25 18:42:02)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

134

Odp: WAP-NIAK 2016?

@Voy: bierz wszystkie. Od przybytku głowa nikogo nie rozboli! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

135

Odp: WAP-NIAK 2016?

ok - damy radę. Być może będzie prośba i przepraszam że nie dogadałem tego z Pasiem. Dasz rady zabrać doń mojego XEGS'a celem modyfikacji? ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

136

Odp: WAP-NIAK 2016?

Niestety nie będę się jutro widział z bratem, a i odebrać sprzętu od niego w piątek nie dam rady.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

137

Odp: WAP-NIAK 2016?

nieee - to ja Tobie chciałem dać kompa na Wapniaku, żeby do Pasia zabrać. ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

138

Odp: WAP-NIAK 2016?

Aha. :D Myślałem, że jest u niego. Jasne, wezmę. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

139

Odp: WAP-NIAK 2016?

A tak ten tego, dla wszystkich co jadą na wapniaka autem, omijać szerokim łukiem trasę toruńską/ aka most grota, oraz aleje solidarności..
Od dziś zaczyna się tam zabawa w zamknięcie zjazdów przed jagiellońską i za (czyli ulica vs party place).
Daruję sobie komentarz że słoje dają akurat w przeciwnym kierunku :P
Najlepiej dojechać do ronda starszyńskiego (przez most gdański)  i później wg. gps , bądź znaleźć biedronkę :)

*pamiętajcie że aleje solidarności też chłopaki bawią się w tory tramwajowe, oraz od strony pragi północ/ targówka  też nie jest za łatwo bo tam bawią się metro.....

140

Odp: WAP-NIAK 2016?

Nie znam za bardzo wawy, ale mam nadzieję że od strony trasy 7 (z południa) nie będzie problemów. Jeśli na coś uważać, to podrzuć info.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

141

Odp: WAP-NIAK 2016?

W wawie teraz remont wszystkiego bo słoiki wyjechały ...

142

Odp: WAP-NIAK 2016?

aaa - to my przyjezdni. Czyli powinno być ok.

As - a ty jesteś rodowity Warszawiak? - jakoś sobie nie przypominam ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

143

Odp: WAP-NIAK 2016?

AS jest z Pragi i tego się proszę trzymać :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

144

Odp: WAP-NIAK 2016?

Czyli że jak, jest rodowitym Czechem? :D

AS - zabierz cyfre i rób zdjęcia, albo ja też porobię. Nie mam głowy do zabierania niekoniecznie potrfzebnych klamotów a i tak jest tego mega dużo ... ;)

Ostatnio edytowany przez Pin (2016-05-25 21:38:51)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

145

Odp: WAP-NIAK 2016?

czy to jest optymalna trasa?

https://www.google.pl/maps/dir/Krak%C3% … 82!3e0!5i1

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

146

Odp: WAP-NIAK 2016?

tzn - pomijając tematy korków, to raczej leciał bym do Łodzi i tam dalej A2 na Wawe. Chyba, że nie masz ciężkiej nogi za kółkiem ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

147

Odp: WAP-NIAK 2016?

Pin napisał/a:

nieee - to ja Tobie chciałem dać kompa na Wapniaku, żeby do Pasia zabrać. ;)

???
Nic mi nie wiadomo, żebym miał coś robić przy jakimś kompie.

148

Odp: WAP-NIAK 2016?

Uwaga! Od piątku rano uruchamiamy wapniakofon. Bywalcy wiedzą, po co on jest. Niebywalcy - brama jest zwykle zamknięta, dobrze jest się zameldować, że się dotarło. :)

Oto numer: 727284708.

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: WAP-NIAK 2016?

Czy jest możliwość, że ktoś miałby dodatkowy zestaw głośniczków, mógłby go zabrać i pożyczyć na miejscu?
Pzdr.




PS: Jeśli ktoś coś dostarczy na compo ZX, to istnieje możliwość, że będzie leciało z ZX Vega, tak więc wskazana obsługa Kempstona.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

150

Odp: WAP-NIAK 2016?

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Czy jest możliwość, że ktoś miałby dodatkowy zestaw głośniczków, mógłby go zabrać i pożyczyć na miejscu?

Spakowane.