Temat: Krakowskie Retrospekcje - wydanie czwarte

Towarzysze

Czwarte wydanie „Krakowskich Retrospekcji” czyli imprezy dla Wapniaków epoki 8/16-bitów będzie miało miejsce 18 czerwca. W programie ponownie kilka godzin szarpania na starych kompach, oglądanie demek, pogadanki i degustacja piwa. Impreza ma charakter pospolitego ruszenia – jeśli masz jakieś ciekawe retro sprzęty to zabierz ze sobą. Można również składać wolne wnioski dotyczące spraw organizacyjnych lub punktów programu

Termin: 18 czerwca 2016 (sobota) w godz. 17.00 – 2.00

Miejsce: Kawiarnia „HEX”, Kraków ul. Dwernickiego 5

Koszta: wejście na imprezę jest darmowe

Uwagi: Ilość miejsca na stołach jest ograniczona więc jeżeli ktoś chciałby wpaść ze swoim sprzętem to proszę o informację. Lokal znajduje się w parterowym budynku na podwórku kamienicy, na domofonie trzeba dzwonić pod „HEX”. Impreza trwa do około 2.00 w nocy, później trzeba się pakować ponieważ zamykają knajpę. Na miejscu jest spory wybór piwa, a także zapiekanki i hot-dogi

Link do zdjęć z poprzednich edycji: http://retrospekcja.net.pl/category/kra … rospekcje/

Facebook https://www.facebook.com/events/1534090810220774/

Blog dla Wapniaków ery 8/16 - bit
www.retrospekcja.net.pl

2

Odp: Krakowskie Retrospekcje - wydanie czwarte

... może wpadnę ze sprzętem - jak ogarnę grafik to dam znać czy na 100%

PS. Wybór piwa owszem jest, ale przy tej cenie lepszym wyborem jest piwo spod stołu ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Krakowskie Retrospekcje - wydanie czwarte

Update listy sprzętu na party:  czarna A600, A1200, C-64 ( x3), C-128, Atari 8-bit ( x3), Atari Touch-me, Atari Jaguar, Amstrad 6128, Vic-20, Handheldy, Nintendo64, Dreamcast. 

Miejsce na stołach w zasadzie się skończyło więc jeśli ktoś coś jeszcze planuje, a nie dawał znać to proszę o kontakt, będziemy szukać kawałka stołu

Impreza ma charakter luźnego spotkania ludzi dłubiących przy retro sprzętach. Trochę pogramy, oglądniemy demka, pomacamy sprzęty, podyskutujemy, popijemy, pojemy :)

Blog dla Wapniaków ery 8/16 - bit
www.retrospekcja.net.pl

4

Odp: Krakowskie Retrospekcje - wydanie czwarte

Jednym słowem było srogo :) Dziękuję wszystkim za przybycie i do jesieni bo czeka nas kolejna edycja. Poniżej fotki z party

http://retrospekcja.net.pl/2016/06/19/k … #more-1088

Blog dla Wapniaków ery 8/16 - bit
www.retrospekcja.net.pl

5

Odp: Krakowskie Retrospekcje - wydanie czwarte

.. teraz żałuję, że nie dotarłem. Niestety z czasem ostatnio jest masakra.

Co do następnej edycji to mam nadzieję, że nie wycelujesz zbyt blisko Silly, bo także mogą zaistnieć pewne kłopociki czasowe ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Krakowskie Retrospekcje - wydanie czwarte

Pin napisał/a:

.. teraz żałuję, że nie dotarłem. Niestety z czasem ostatnio jest masakra.

Co do następnej edycji to mam nadzieję, że nie wycelujesz zbyt blisko Silly, bo także mogą zaistnieć pewne kłopociki czasowe ;)

Wiem że Silly to rzecz święta :) Myślę, że Retrospekcje powrócą w ostatnim tygodniu listopada

Blog dla Wapniaków ery 8/16 - bit
www.retrospekcja.net.pl

7

Odp: Krakowskie Retrospekcje - wydanie czwarte

Kiender napisał/a:

Wiem że Silly to rzecz święta :)

Bez przesady, choć jest to największy zlot atarowców, to fakt ;)

Sikor umarł...