1

Temat: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Proszę o wybaczenie tak długiej ciszy w sprawie party, niestety od lipca walczę z remontem w domu, także do rzeczy,

Termin: 16-18 wrzesień 2016
Miejsce: Wysoka obok Góry Świętej Anny (woj, Opolskie). Ulica Strzelecka 65
Koszt: 40zł od osoby, dzieci i kobiety 0zł

Compoty: GFX Compo, Rzut nośnikiem danych Compo i może jakieś naparzanie w WKC/IK

Regulamin GFX Compo:

1. Praca musi być własnego autorstwa,żadnego zrzynania,
2. Może być robiona na PC a potem przepuszczona przez RastaConverter czy G2F.
3, Jeśli grafika jest pod VBXE wymagane jest od autora dostarczenie odpowiedniego sprzętu do wyświetlenia grafiki,
4, Grafika musi być pod postacią wykonywalnego pliku (XEX, EXE, COM).
5. Do grafiki musi być dołączony plik tekstowy z informacją o autorze oraz jakich narzędzi użyto (Paint, Gimp, Rasta, G2F, Fun With Art czy stawianie znak po znaku w Atari Basic)

Tyle ode mnie na szybko, proszę o wpisy w sprawie obecności oraz wszelakie sugestie czy sprzeciwy.

Oficjalna stronka, podziękowania dla Bocianu bo ja nie miał bym kiedy tego ogarnąć - http://mimuma.pl/ironia2016/

Ostatnio edytowany przez Iron (2016-08-19 22:40:48)

2

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

50% szans na obecność.

3

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Szkoda, że termin mi nieodpowiada ;( 10% szans.
Btw: czemu tylko GFX? Czy obrazki z RC to będzie inna kategoria? (konwersja w sumie)?

Sikor umarł...

4

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

W podobnym terminie mam wyjazd, ale tak 60% mam nadzieję, że się pojawię. :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

5

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Jak nic w termin nie wejdzie to przyjadę :-)

6

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Ja bym był :) na 88%

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

7

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Sikor napisał/a:

Btw: czemu tylko GFX? Czy obrazki z RC to będzie inna kategoria? (konwersja w sumie)?

GFX tylko dlatego że na Wapniaku było Game i MSX Compo, na Silly Demo i Game, więc według mnie to optymalne rozwiązanie.

Co do obrazków z RC nie będzie osobnej kategorii, będzie info że ta a ta praca była robiona na grzybie i przepuszczona rastą a inna klepana pixel po pixelu np. w Fun With Art. Głosujący zadecydują autor której pracy się więcej namęczył i jaki tego efekt ;)

8

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Szkoda, bo znośnej grafy pewnie nie wydziergam. Ale zobaczymy ;)

Sikor umarł...

9

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

To wydziergaj nieznośną :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

10

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Viatoll... TFU! Jawohl!

ślamk!

11

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Was?

Dodana stronka w pierwszym poście.

Ostatnio edytowany przez Iron (2016-08-19 22:41:17)

12

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Niestety, na 100% mnie nie będzie - jak się spodziewałem, 17-go mam obowiązkowe zajęcia w pracy :/

Sikor umarł...

13

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Iron - masz możliwość dowiedzieć się, czy w pobliżu (lub na partyplace) jest możliwość zorganizować względnie cywilizowany dostęp do noclegu dla żony z dzieckiem? Lub na miejscu - jakaś oddzielna sala? Jest tam prysznic? Co można w okolicy zobaczyć? ... próbuje przekonać rodzinkę i potrzebuję twardych argumentów :)

warunki mogą być spartańskie, ale - cywilizowane mimo wszystko. Daj znać tu, lub na priv.

----

Jeśli to wypali, to daj znać czy czegoś potrzebujesz.

Ostatnio edytowany przez Pin (2016-09-04 20:47:57)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Lepiej daj znać tu niż na priv. Inni też mają żony :/

15

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Pinek, co do noclegu to w promieniu niecałego kilometra masz do wyboru od spartańskiego schroniska młodzieżowego po dosłownie apartamenty, Okolica to park krajobrazowy, na upartego 30km ode mnie jest dino park, Moszna jakieś cholera wie ale coś 30 do 40km, zamek w Żyrowej, autem jakieś 5-6km a od party place drogą polną z alejkami drzew i bajerami jakieś nie wiem ale max 3km, w zakresie do 10km jeszcze jakieś kompieliska, starodawny czynny prom o napędzie ręcznym i w trzy dupy widoków, ogólnie rodzinka nie powinna się nudzić ;)

16

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Mosznę akurat biorę ze sobą, ale reszta wygląda nieźle.

17

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

https://www.youtube.com/watch?v=ikvUcOgB1cU

18

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

#2 miejsce intro: ironia 2k16 invitka 4k kod: ja, msx: Bocian, txt: Iron. :):P

Ironia rlz!

ps: Ciekawe czy udało mi się jakiegoś komodorowca zwieźć:P

Ostatnio edytowany przez koala (2016-09-05 07:26:28)

19

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Mysle, ze nie zwiadles. Szyte zbyt grubymi nicmi. Dyrektywa wygląda:

LOAD"*",8,1 

a nie tak jak napisales :)
Być moze zrobiles to z przesmiewcza premedytacja by zaskoczyc commodorowca, ze tak mozna a ten o tym nie wie ;)

20

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Iron napisał/a:

masz do wyboru od spartańskiego schroniska młodzieżowego po dosłownie apartamenty, Okolica to park krajobrazowy

Protestuję przeciwko nazywaniu schroniska PTSM spartańskim ;P

21

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

A Ja protestuję przeciwko protestowaniu przeciwko nazywaniu schroniska PTSM spartańskim! ;)

22

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

@Pin:"Jeśli to wypali, to daj znać czy czegoś potrzebujesz.".
Wiem, że pytanie nie do mnie, ale weź proszę swoje "sratari" z VBXE :-)

23

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

zawsze zabieram dobry stock config w podróż. Nawet na wakacje ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

A kiedy to jest. Może dla równowagi wezmę 800XL. :)

PS: Aa, widzę; w połowie miesiąca. Ale bez telewizora to nie ma co jechać.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

25

Odp: Ironia 2k16 - Oficjalne info

Pin, weź jakąś sensowną glutownicę, kabelkologię w atarce muszę w końcu ogarnąć jak i te stosy XC/XCA/CA12, wszystko czeka już wieki na ogarnięcie :/