1

Temat: atari w game box

Wlasnie po przebudzeniu pyknalem sobie na tvp1, patrze a tu pokazuja w programie Game Box skrot z wystawy lub targow konsol do gier. W pewnej chwili facet zaczal przedstawiac konsole reczne, a wsrod nich Atari Lynx - jak powiedzial najpoteziejsza konsola (wsrod przenosiek ;) )jednak nie miala zbyt duzej ilosci oprogramowania, co uniemozliwilo jej zdobycie rynku, nastepny byl Atari Jaguar  - noweczka model, pad, kilka gierek, blyszczacy karton. Facet jest maniakiem Atari, logo firmy i konsoli Jaguar mial wytatulowane na ramieniu :D Szkoda ze trwalo to tak krotko...

bits received: 001000100010110000100010

2

Odp: atari w game box

nagrał może ktoś? 8)

3

Odp: atari w game box

powołując sie na ten temat: http://atariarea.histeria.pl/forum/view … hlight=tvp trzeba sie zgłosić do Pecusia ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: atari w game box

Ano byly te konsolki, w zeszlym tygodniu tez. I wlasnie z tego programu dowiedzialem sie ze pierwsza konsola na ktora byl PONG byla niejaka "Oddysey". A co do programow w ktoryh byly atarki to na czeskiej telewizji NOVA jakies 8 lat temu co tydzien w niedziele byl program komputerowy w ktorym zawsze bylo sporo informacji o zabawkach z atari. Lynx, jaguar, falcon, st lacznie z oprogramowaniem... kiedys to nagrywalem ale pokasowalem na jakies glupie filmy.... teraz to tylko zalowac....

5

Odp: atari w game box

Na ccoline maja archiwum programow o komputerach w divxie.

Przed Odyssey bylo chyba duzo konsol z pongami... Musze sprawdzic.
A tak BTW to mam Odyssey Philipsa i dziala pieknie i w kolorze, brakuje tylko stereo :)

6

Odp: atari w game box

To fakt, maja tam zarombiste rzeczy do sciagnieca ale transfer jest taki, ze tylko sie pochlastac...

7

Odp: atari w game box

a jaka stronka??? mam stalke to moze uda mi sie przez noc posciagac?//

8

Odp: atari w game box

http://www.cconline.com.pl/

W tej chwili tez mam stalke ale co z tego, sciaganie czegos to masakra. A maja fajne reklamy atari z lat 80...

9

Odp: atari w game box

tia, widziałem tego "spot'a" :) co prawda b. krótki, ale miodność maxymalna!  :!:  :!:  :!:  Kto nie widział niech żałuje :) Co do tego gościa z tatoo Jag'a to widziałem już jego zdjęcie z innych targów w USA (było chyba nawet załączone w jendym z numerów Jaguar Explorer'a).

pozdr :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: atari w game box

ja to widziałem nawet laske z dziarą JAGUAR ! ponoć pisała muzyke do gierek na kociaka...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

11

Odp: atari w game box

jak zaraz mi nikt nie skoluje LYNX'a to...se game boy'a kupie :(