3,076

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Teoria, że prowadzenie działalności takiej jak restauracja będzie mocno zaburzone przez tłumy turystów (gdyż uczestników ŚDM trzeba tak właśnie nazwać) jest dość zabawna. Biedni restauratorzy wprost trzęsą się ze strachu, że będą mieli pełne lokale. Bogatszy klient nie pójdzie do knajpy zajętej przez talonowców, którzy będą tam siedzieć chociaż knajpa nie honoruje talonów bo im się to nie opłaca? Hm.... Więc zapewne przyznanie im wszystkim prawa do przyjmowania płatności talonami na pewno rozwiąże ten problem. Również umieszczenie logo na biletach znakomicie rozwiąże bolączki komunikacyjne - to taki artefakt powodujący zwiększenie pojemności tramwajów :)

Historia z logo jest o tyle zabawna, gdyż tak jak napisałem, to MPK wyświadcza organizatorom przysługę, reklamując imprezę (chociaż jakość reklamy dość wątpliwa, gdyż trafia głównie do mieszkańców i już przebywających w mieście turystów. Natomiast jaką korzyść ma MPK z powodu umieszczenia loga - nie mam pojęcia). A co do restauratorów - podpisanie umowy na płatności talonowe napędza mu klientów. I raczej ma w dupie to czy knajpa jest zapełniona uczestnikami ŚDM czy zwykłymi turystami - raczej uczestnicy ŚDM mogąc się u niego stołować gwarantują obsadę stolików przez większą część dnia niż mieszkańcy czy turyści. A skoro mu się to nie kalkuluje, bo wyliczył że zarobi na tym mniej niż zapłaci, to będzie miał lokal "niezaburzony" tłumami ŚDM i bogatszy chętnie odwiedzi restaurację gdzie nie będzie narażony na oczekiwanie w kolejce z powodu tłumów, czyż nie?

Nie trzyma się to kupy :) A i reakcje samych zainteresowanych raczej świadczą o czymś innym ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

3,077

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

wieczor napisał/a:

bogatszy chętnie odwiedzi restaurację gdzie nie będzie narażony na oczekiwanie w kolejce z powodu tłumów, czyż nie? Nie trzyma się to kupy :)

No nie trzyma :) :) Oczywiście, że nie muszą nic płacić a klienci i tak przyjdą ... przecież to Kraków :) ... "turyści" głosują nogami i żołądkiem...

3,078

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Dawno mnie tu nie było ala widze ze peni ludzie ciagle trzymaja  "poziom" :-) ."Moja dedukcja" polega na tym, że posłużyłeś się układem czwórkowym

Hheheheheh przypomnisz bartoszu z kat biora sie $$$$ :-) jakbys sie wstydzil to ptzypomne wszytkim ze wedlug ciebie z bankomatu :-) hahahahah - oczywiscie praca tutaj niema znaczenia :-)

Na zakonczenie czym rozni sie Matematyk od MATEMAKTYKANTA ?  Tym czym muzyk od muzykanta  :-)

3,079

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ale nas przeorali na pół politycy. Mówię z perspektywy klaczy Dolly z "Folwarku Zwierzęcego" - mieszkam od kilkunastu lat za granicą, i jakoś tak jest przykro, kiedy się pojedzie, że trzeba się opowiedzieć politycznie...

Atari Falcon 030 14MB, CF 8GB

3,080

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Yaspi to nie Politycy nas przeorali to wyborcu pokroju ... wszyscy wiedza kogo mam na mysli.
Ktos im pluje w twarz a oni ze dwszyk pada .

Politycy wykorzytali swoja szane- coz jesli ktos mowi ze Polska jest teoretycnie - ze ... dupa i kamieni kupa, ponizej 5 tysiecy ( czy jaos tak ) ti zodzieje tylko zarabiaja

a YntelYgenci wyborcy sie ciesza - coz mysle ze ten narod zasluguje na to co ma

3,081

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A Fajdek pali papierosy...

3,082

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ale ten reżym ciśnie, od sierpnia zero nowych postów :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3,083

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jest tak super, że nie ma się do czego przyczepić :) Można zmienić tytuł wątku na: Dobra sytuacja w kraju, a będzie jeszcze lepsza :)

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2016-10-11 17:31:37)

3,084

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Niedawno dowiedziałem się, że mam urodziny tego samego dnia co Antoni Macierewicz ;) A mój syn ma urodziny tego samego dnia co Janusz Korwin-Mikke ;)

3,085

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

przypadek? ;)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

3,086

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Test z wiedzy istotnej dla kandydatów na stanowiska w Radach Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa
:)

Ostatnio edytowany przez JLS (2016-10-18 11:34:40)

Post's attachments

Test.JPG 331.98 kb, liczba pobrań: 4 (od 2016-10-18) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

3,087

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Coz demokracja w polsce Padla :-) Zart :-) teraz lewactwo zyje prawdziwym dramtem czyli wybory USA:-).Tam tez  jest demokracja  zagrozona :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2016-10-20 21:15:38)

3,088

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Petru

(montaż, ale jak trafny)

Ostatnio edytowany przez drac030 (2016-10-24 23:52:43)

KMK
? HEX$(6670358)

3,089

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ja bym jeszcze dodał hipokryzję, skoro ktoś głosi na około, że jest zwolennikiem liberalnej gospodarki (niemalże konkurencja dla Korwina), a jednocześnie głosuje za darmowymi (finansowanymi z budżetu) lekami i głosi, że zasięg 500+ należy powiększyć.

3,090

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jestem pod wrazeniem :-) Czyżby ludzie zacznają używać narzadu miedzy uszami ?

Niestety moj ulubiony lewak  - ten co uwaza ze pieniadze sa z bankomatu :-) nie podejmuje rozmowy . Mozliwe  ze dowiedzilibysmy sie innych rewelacji :-) Na przyklad ze faceci biegajacy w rio razem z kobietami to juz gender , albo ze mozna "skrobac" niemowlaki w 9 miesiacu ciazy - albo ze chorych na raka nie oplaca sie leczyc

Lewaku MAKE MAY DAY :-)  czekam na twoje rewelacje :-) :-)

Ps naczelny lewak RP  ma nowe postulaty ( sierakowski) ZWOLNIJMY UKRAIŃCÓW Z OPŁAT ZA STUDIA hahahahhahah

3,091

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Trumph wygral  wybory dramat :-) Kiedy KOD organizuje wyjazd w obronie demokracji ?
CHodza sluchy  ze  bedzie zbieranie podpisow za drugimi wyborami - az wygra hilary :-)

3,092

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Biega, krzyczy Pan Hilary...

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

3,093

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Im więcej wahadło wychylisz w lewo - tym mocniej odbije na prawo. Nie rozumiem czemu ludzie są zaskoczeni.
Mieszkam w US już kilka ładnych lat - ostatnie osiem to parodia tego co tu było, kiedy przyjechałem.

Atari Falcon 030 14MB, CF 8GB

3,094

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

miałem się nie odzywać w temacie polityki ;) przez ostatnie 2 miesiące jeździłem pod III Rzeszy ze wskazaniem na socjalistyczne landy DDR i  powiem tylko jedno: muslimy są jak The Walking Dead

gep/lamers^dial

3,095

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

az sie prosi zaprogramowac gre Bisurman Defence ale nie wiem czy Atari obsluzy tyle spritow ;-)

ale czy powstanie takiej gry nie byloby elementem strategi Islamu? przeciez zeby "kulturalnie" zagrac to musialbys "ubogacic" swoje atari o 16 bit ;-)

Tylko nie wiem czy rasowo napisana gra dalaby sie uruchomic na takim ubogaconym komputerze w trybie tolerancji 6502...

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3,096

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Poszło by, tylko nie możesz używać samwieszczego :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

3,097

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

tak wiem, do uruchomienia w trybie tolerancji no ale jednak kastrat. lepiej uzywac i tworzyc rasowy kod nie przejmujac sie "ubogaconymi".

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3,098

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ledwo Trump wygrał wybory, a już granica Polski się przesunęła... Orneta trafiła do Rosji :(

szczegóły

3,099

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czekam aż ktoś napisze że wygrana Trumpa to wina PiS :)

Err wait, wicemichnik już napisał :)
https://twitter.com/JaroslawKurski/stat … 5561976832

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3,100

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czytam, że reżym pisowski :) obdarł pagony 'człowiekowi honoru', agentowi sowieckiej informacji wojskowej znanemu szerzej jako 'generał'

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021