101

Odp: Książki SOETO

Cały komplet to nie wiadomo czy będzie :) Są pozycje typu Instrukcja Obsługi Mikrokomputera 800XL czy Edytory Tekstu, których raczej nikt nie kupi. A pozostałe będą sukcesywnie się ukazywać. Praca nad jednym tytułem to 1-2 mce roboty.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

102

Odp: Książki SOETO

Dane do wpłaty zostały wysłane do osób zapisanych na książkę. Jeśli do kogoś nie dotarła, to albo trafiła do spamu, albo nie podał ktoś swojego adresu e-mail (osoby zamawiające przez forum, komunikator itp.)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

103

Odp: Książki SOETO

Wróciło kilka maili z onet.pl i op.pl, więc podaję też tu dane do wpłaty:

56 1140 2004 0000 3102 7434 1496
Retronics
Olchy 41/1
05-506 Magdalenka

59 zł +17 zł kurier UPS.

Osoby z zagranicy mogą wpłacać za pośrednictwem Paypal: zamowienia@retronics.eu

Jeżeli podczas zamówienia ktoś nie podał swojego adresu wysyłkowego i telefonu dla kuriera, niech zrobi to po dokonaniu wpłaty.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

104

Odp: Książki SOETO

Do mnie doszło dzięki. Potem pomyśle jeszcze o Atarai Basic. (z autografem ) hehe

105

Odp: Książki SOETO

Czy jest w planie wydanie książki "Podstawy Programowania w Atari Basic" autorstwa Wojciech Zientara.
Jeżeli tak to byłbym chętny :)

ATARI 800xl, CA-2001, XCA12 mnóstwo kaset i dyskietek :)

106

Odp: Książki SOETO

@Duddie: ja myślę, że nie bez sensu byłoby sformułowanie listy potencjalnych publikacji, które możesz wydać, i zrobienie centralnej listy zainteresowanych poszczególnymi pozycjami. To umożliwi ocenę rentowności i określenie priorytetów.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

107

Odp: Książki SOETO

Mogę wydać wszystkie pozycje SOETO. Niebawem zapewne także z innych wydawnictw, działam aby tak się stało. Wtedy zrobię ankietę, która nie będzie za bardzo miarodajna, ale zawsze pokaże czy w ogóle ktoś jest zainteresowany.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

108

Odp: Książki SOETO

Duddie napisał/a:

Wróciło kilka maili z onet.pl i op.pl......

Zgłosiłem się 4.grudnia e-mailowo, czy jestem na liście?

109

Odp: Książki SOETO

Duddie napisał/a:

Mogę wydać wszystkie pozycje SOETO. Niebawem zapewne także z innych wydawnictw, działam aby tak się stało. Wtedy zrobię ankietę, która nie będzie za bardzo miarodajna, ale zawsze pokaże czy w ogóle ktoś jest zainteresowany.

to może w ankiecie dodać pytanie: papier/e-papier/jedno i drugie ?

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2016-12-18 11:12:04)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

110

Odp: Książki SOETO

Czy książki zostały już wysłane?

Ja bym lepiej spaliłem się. Wybierać nie Tobie.

111

Odp: Książki SOETO

Przecież wyraźnie pisałem, że to przedsprzedaż a wysyłka będzie w styczniu...

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

112

Odp: Książki SOETO

Aaaaa. To nie mam więcej pytań :-)

Ja bym lepiej spaliłem się. Wybierać nie Tobie.

113

Odp: Książki SOETO

Oczywiście ja na Miguta się piszę. I wszystko inne z SOETO, nie tylko na małe Atari.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

114

Odp: Książki SOETO

Zostało 10 sztuk książki Asembler 6502. Więc jeśli ktoś jeszcze nie zamówił, ostatnia szansa. No, chyba, że osoby które zamówiły, ale nie zapłaciły, zrezygnują - wtedy będzie możliwość zakupu :)
Wysyłka książki w drugiej połowie stycznia, jeszcze ostatnie szlify korektorskie przechodzi.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

115

Odp: Książki SOETO

Ja chciałem, ale nie mam Ciągle odpowiedzi. Rozumiem, że mogę wpłacać (moje e-maile nie dochodzą ?) ?

116

Odp: Książki SOETO

Paweł, odpisałem, ale...:

"    SMTP error from remote mail server after RCPT TO:<tu był Twój adres e-mail>:
    host mx.poczta.onet.pl [213.180.147.146]: 450 4.7.1 <tu był Twój adres e-mail>:
    Recipient address rejected: Spf check: softfail:
    retry timeout exceeded"

Tak reaguje onet.pl, op.pl i o2.pl

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

117

Odp: Książki SOETO

Duddie: a wysyłasz z SMTP od twojej domeny? Bo jak nie to SPF check nie działa i odrzuca twojego maila.

118

Odp: Książki SOETO

pajero napisał/a:

Rozumiem, że mogę wpłacać...

więc wpłacam, warto.

119

Odp: Książki SOETO

rozpoczęły się już wysyłki?

nie ma kontaktu z Jurem

prośba o wysyłkę na siedlce nie warszawę (tfu, ale ja jej nie lubię)!!!

120

Odp: Książki SOETO

Jak nie ma kontaktu? Nie ćpaj już tego g...
Wysyłki rozpoczną się pod koniec stycznia.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

121

Odp: Książki SOETO

Jurasty! powinieneś zrobić jakąś stronę która po zalogowaniu jakimś imieniem nazwiskiem pokaże na co jesteśmy zapisani, bo tak to w sumie nie wiadomo, a ilość się kończy i można obyć się smakiem...

122

Odp: Książki SOETO

Ten kto się zapisał, to wie :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

123

Odp: Książki SOETO

Duddie napisał/a:

Wysyłki rozpoczną się pod koniec stycznia.

cacy!

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

124

Odp: Książki SOETO

Jak ktoś chce szybciej to jest już na Allegro: http://allegro.pl/asembler-6502-ksiazka … 10868.html

125

Odp: Książki SOETO

Wystarczyło doczytać: "...jest to PRZEDSPRZEDAŻ, książka będzie gotowa w styczniu 2017."
Mamy już niby Styczeń ale nie jest podane dokładnie więc nie sądzę aby było szybciej.