26

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

Kroll ... a czy na uczelnię syn mógłby Ci to ewentualnie dostarczyć i podzielilibyście się ? Talk tylko sonduje :-)

27

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

Czesc,

tak moze, tylko musielibysmy sie umowic na jakas okreslona pore, albo by zostawil przesylke koledze w pokoju, jaki termin Tobie odpowiada ?
Moze byc juz np sroda po godz 14.30 (pisz na priva to podam Ci tel. nr do mnie)

Kroll

Ostatnio edytowany przez Kroll (2017-01-02 19:34:33)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

28

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

Poszedł mail z adresem przez forum.

29

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

Voy, stRing, Gepard ... paczki nadane
Kroll ... odebrana z tego co wiem.

30

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

BartszP

Tak dziekuje i przekazalem juz ta czesc Yerzmyeyowi.

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

31

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

Dziękuję. A można prosić o kwotę i dane do przelewu?

32

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

Melduję, że paczka doszła. :) Dzięki!

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

33

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

Do mnie też. Dzięki!

34

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

Willy ... nadane.

35

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

Czy wszyscy otrzymali przesyłki z przydasiami w całości ?
Zadziałały gdzie miały zadziałać ?

36

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

BartoszP:

Oba dyski ktore otrzymalem sa w pelni sprawne i dzialja np w moim Falconie.  Nie jest to zaden klopot i problem bo okazalo sie ze w tej paczcce dla mnie i Yerza byly chyba 2 inne dyski, ale zesmy razem sie wspolnie dogadali.
Ciekawostka tylko dla twojej informacji :)
Mialem dostac dwa dyski:

1. SEAGATE ST340810A
2. WESTERNDIGITAL WD400EB

Otrzymalem:
Ten pierwszy jest,
zamiast drugiego ktorego nie bylo w ogole zesmy sie dogadli z Yerz i przejalem inny
SEAGATE ST34311A czyli 4.3GB (tak wynikalo z obudowy w rzeczywistosci po podlaczeniu okazalo sie ze jest to

SEAGATE ST110212A (czyli 10GB)

Oba dyski sa w pelni sprawne i dzialaja
Jestem ogromnie wdzieczny i nie jest to zaden klopot za niescislosc, tak jak pisze do Twojej wiadomosci :)

Ostatnio edytowany przez Kroll (2017-01-18 13:23:15)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

37

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

No to pytanie kto dostał tego WDeka ?? :-)

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

Nie przyzna się, bo wie, że zrobimy mu ostatni zajazd na Litwie.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

39

Odp: [O/Z] Świateczne czyszczenie magazynku

Spoko ... mam jeszcze zapasy ... mogę się podzielić.