201

Odp: Nowy projekt GTIA

Dla mnie 1szt :)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

202

Odp: Nowy projekt GTIA

Proszę o 1 sztukę

pozdrawiam

Sniegowy

203

Odp: Nowy projekt GTIA

Poproszę również o 1 szt. 

Jaki jest przybliżony termin wysyłki ? Świetny pomysł z tym rozszerzeniem.

Edit : Czy można tą tasiemkę z gniazdem zrobić dłuższą? W miejsce modulatora mam zrobione wyjście stereo, i jedyne miejsce gdzie mogę to zamontować to jest lewy bok komputera, tasiemka jak widzę na zdjęciu będzie za krótka.

Ostatnio edytowany przez darque (2017-01-18 09:05:08)

I am operator of my pocket calculator

204

Odp: Nowy projekt GTIA

To i dla mnie poproszę 1 szt.
Kiedy można się spodziewać realizacji?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

205

Odp: Nowy projekt GTIA

To i ja się piszę. Na 1 sztukę.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

206

Odp: Nowy projekt GTIA

Dzień dobry :)

Poproszę dwie sztuki zmontowanych układów.  Dziękuję.

207

Odp: Nowy projekt GTIA

To i ja bym się zapisał na 1 sztukę. 600XL spimpuję sobie ;)

208

Odp: Nowy projekt GTIA

I ja poproszę 1 szt.

209

Odp: Nowy projekt GTIA

Simius, można zrezygnować z jednej masy i wykorzystać ten pin na drugi kanał audio?

210

Odp: Nowy projekt GTIA

Jak komuś bardzo potrzeba, niech sobie wykorzysta. I niech pamięta, że jakby kiedyś obraz zaczął smużyć, to znaczy, że trzeba wymienić gniazdo i/lub wtyk.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

211

Odp: Nowy projekt GTIA

Kiedy będzie trzeba dokonać wpłaty?

212

Odp: Nowy projekt GTIA

Na allegro już jest. To my tu jesteśmy w drugiej kolejności?
http://allegro.pl/i6692242409.html

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

213

Odp: Nowy projekt GTIA

Na Allegro jest płytka oznaczona rev. A, my tu będziemy mieć rev. B.

Ostatnio edytowany przez larek (2017-02-05 21:31:34)

214

Odp: Nowy projekt GTIA

Jeżeli jeszcze się załapałem ;-) to i dla mnie baaaardzo prosiłbym o 1 sztukę ;-) Dziękuję pięknie ;-)

215

Odp: Nowy projekt GTIA

A i ja bym się dopisał na 1 sztukę, jeżeli można. Pozdrawiam!

216

Odp: Nowy projekt GTIA

Póki co, płytki wyszły. Zmontuję jeszcze kilka sztuk na płytkach rev.A,  po przeportowaniu aktualnego core. Dam znać, jak będą gotowe.
W załącznikach schematy kabli i ustawienia zwor.

Post's attachments

RCA_DB9.pdf 6.55 kb, liczba pobrań: 96 (od 2017-02-17) 

SCART_DB9.pdf 7.25 kb, liczba pobrań: 82 (od 2017-02-17) 

Sophia_Setings.pdf 47.77 kb, liczba pobrań: 93 (od 2017-02-17) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

217

Odp: Nowy projekt GTIA

Ja swoje już odebrałem. Bardzo serdecznie dziękuję.

Wiem, że podłączenie (chyba) nie jest kłopotliwe, ale czy jest jakiś manual dla rozgarniętych inaczej, czyli mnie?
Do płytek dołączone były też podstawki, tyle tylko, że 48 pinowe - czy to coś znaczy? GTIA ma 40 nóżek...

218

Odp: Nowy projekt GTIA

Przesyłka dotarła. Dzięki! :)

ps) u mnie też podstawka za duża w stosunku do rozmiarów GTIA :D

219

Odp: Nowy projekt GTIA

larek napisał/a:


Do płytek dołączone były też podstawki, tyle tylko, że 48 pinowe - czy to coś znaczy? GTIA ma 40 nóżek...

odetnij 4 piny i będzie pasować :) ja tak zrobiłem.

Obraz generowany na monitorze jest żyleta!



Edit : po 4 piny z jednego rzędu - skrót myślowy..

Ostatnio edytowany przez darque (2017-02-20 15:48:35)

I am operator of my pocket calculator

220

Odp: Nowy projekt GTIA

darque napisał/a:

Obraz generowany na monitorze jest żyleta!

Nie żeby mnie zazdrość zżerała ;) ale można się zapytać @Simius, ile będzie jeszcze płytek na sprzedaż?

221

Odp: Nowy projekt GTIA

48-pinowe podstawki oznaczają tylko tyle, że trzeba 8 pinów uciąć. Albo i nie. Od przybytku głowa nie boli. :)
Nie wiem jeszcze, ile będzie. Dwadzieścia kilka płytek, wliczając rev.A jeszcze mi zostało.

Ostatnio edytowany przez Simius (2017-02-20 15:45:28)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

222

Odp: Nowy projekt GTIA

Simius napisał/a:

Dwadzieścia kilka płytek, wliczając rev.A jeszcze mi zostało.

O. A ja jednak miałem nadzieję, że rev. A jest naprawdę ultra-rare, czyli że istnieją dwie sztuki. :) Tymczasem się okazuje, że w razie co może być ich więcej. To jest psucie rynku :P

KMK
? HEX$(6670358)

223

Odp: Nowy projekt GTIA

Ale to Antonia rev.A jest tylko w dwóch egz. GTIARGB już w tej chwili jest kilka sztuk. :)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

224

Odp: Nowy projekt GTIA

Jeden z układów chciałem zamontować w 800XL, gdzie obraz mam naturalnie brzydki ;) i myślałem, że uwinę się w godzinkę, może dwie... :)
Ucieszyłem się, bo okazało się, że wszystkie scalaki mam w podstawkach, więc w zasadzie zero lutowania. Niestety problem okazał się grubszego kalibru i musiałem odłożyć montaż na inny dzień, kiedy będę miał więcej czasu.
Płytki nie dało się włożyć w podstawkę, bo taki mały układ nad GTIA, który również jest w podstawce, uniemożliwia mi to. Wygląda na to, że płytka również lekko zahacza o najniższego scalaka pamięci (też jest w podstawce).
Pierwotnie wymyśliłem, że włożę podstawkę do podstawki i dopiero do niej płytkę, ale mimo że tym razem wszystko ładnie pasowało - płytka z GTIA górowała nad innymi układami, to przy takiej konstrukcji nie dało się założyć górnej pokrywy z klawiaturą :(
Pozostaje chyba tylko zdemontować podstawkę pod tym małym scalakiem powyżej GTIA i wlutować go bezpośrednio do płyty oraz to samo zrobić z najniżej położonym układem pamięci. Wówczas może się uda :)

Czy ktoś montował płytkę do 800XL i może potwierdzić, że wszystko pasuje jak należy? Pytam, bo trochę szkoda mi likwidować te podstawki, a gdyby później i tak się okazało, że w XL nie da się tego założyć to cała robota pójdzie na marne ;)

225

Odp: Nowy projekt GTIA

Simius napisał/a:

Ale to Antonia rev.A jest tylko w dwóch egz. GTIARGB już w tej chwili jest kilka sztuk. :)

A, fakt. Poplątałem wątki :)

KMK
? HEX$(6670358)