1

Temat: plaptop

... wiem ze to byc moze nieodpowiednie miejsce, ale chce sprzedac swojego notebooka. moze ktos z Was bedzie chcial:LINK

2

Odp: plaptop

Nie chcę Cię zmartwić, ale z mojego punktu widzenia ten sprzęt wart jest max. 3000 złotych. Kilka używanych lapów już sprzedałem, za trzy i pół można mieć, prawda - bez gwarancji - ale np. Acera na P4 2.2, Della na P4 1.8 itd.

Pozdrawiam

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

3

Odp: plaptop

Mateoos: ejno, już myślałem że odpowiesz cos a'la:

Niestety - akurat nie mam drobnych, ponieważ właśnie wydałem na butelki i makulaturę, a te ostatnie sprzedałem...

:lol:

Ech... czasy Debilizatora - to se ne vrati...  :cry:

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: plaptop

No na laptopa to się nie skuszę, ale korzystając z okazji   ... może ktoś chciałby kupić mojego Seata Ibize?   Rocznik 1993    silnik 1.2 System Porsche (wtrysk)   (3 drzwi)

Cena ... podobna do ceny cedyniowego laptopa  ... do uzgodnienia.. (chcialbym wziac okolo 3000) (moze uda się komuś nawet jeszcze cos wytargowac)

auto ma pare awarii,   przeciekajacy aparat zapłonowy, silniczek przedniej wycieraczki do naprawy, do wymiany gumy na przednim zawieszeniu...  pewnie jeszcze cos sie tam znajdzie wiec od razu mowie, ze trza z tysiaka do niego dolozyc zeby autko bylo cacy.

Auto ma nowiutkie sprzeglo, silnik po polowicznym remoncie (planowanie glowicy i zaworki) po tej nieszczesnej foreverowej porazce z rozrządem.
i jeszcze pare nowych elementow tylko juz nie pamietam co ja w nim robilem.

Mam tez troche zapasowych szpargalow do niego, - jakies wahacze sie znajda, opony zim, letnie.

Generalnie sam silniczek lata jak trza tylko ten nieszczesny aparat cieknie.
Pewnie wystarczy zimmering wymienic i bedzie sucho.

blacha troche podrapana podszybie do zabezpieczenia ale tak generalnie to rdza go nie zrzera.  podłoga, progi jak dzwon!

zainteresowanych zapraszam na prv..  a jakies zdjecia sie tez znajda zreszta na aa troche ich jest.... 

aha Przebieg 170000

odpowiem na wszystkie pytania - zadnych jego wad nie ukrywam.. ;))  no i zapraszam do mnie do obejzenia autka. - garazowane;)


http://atariarea.histeria.pl/img/ll2k2x … 06_jpg.jpg

to to czerwone cudo ...
http://wawerfc.scene.pl/syf2003/DSCN6024.JPG

tu mozna wylukac ile jest w stanie wyciągnąc (to rekord tym autem na autostradzie)

Aha no i mozna oblukac auto w akcji na filmie kreconym przez Malego/Swd  z Lasta 2003 ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: plaptop

Siemanko, jutro odezwie sie do Ciebie dziewczyna w sprawie laptopa,


Pozdro.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

6

Odp: plaptop

Heh, nic tylko trzymac kciuki zeby i Iba poszla! A przy okazji... czy tak jak w przypadku *llegro, Dely odciaga moze prowizje od transakcji?  :D

7

Odp: plaptop

ej ... no, pomyslalem ze moze ktos z Was bedzie chcial. pozatym co tu duzo mowic - zainteresowanie male, wiec i znajomych sie pytam. co do ceny - zawsze mozemy sie dogadac  ;)