Temat: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Zapadła decyzja o przewietrzeniu składziku sprzętów różnych:

Do zbycia zestaw części - najpierw wystawiam na forum

3 x płyta ST w różnych wersjach - wszystkie 3 startują, na jednej domontowane rozszerzenie, druga ma jakieś lutowania i drucik od spodu
2 x zasilacz
2 x klawiatura
2 x stacja - jedna działa na 100% druga niekoniecznie (działa ta skośna)
3 x dół obudowy (jeden obtłuczony )
2 x góra obudowy (w tym jedna pęknieta )
2 x myszka - jedna działa druga nie
1 x monitor mono
1 x sterownik SCSI + dysk + obudowa ze streamera HP do tego - udało mi się go uruchomić, choć HDDriver zżerał za dużo RAM

Wywoławczo 333 zł za wszystko + koszty transportu choć preferuję odbiór własny a w ostateczności wysyłkę.
Czekam na propozycje do końca roku. Jeśli nikt nie będzie chciał, to pójdzie na jakiś portal aukcyjny.
Zamiast gotówki może być coś fajnego na wymianę np. gumiany spectrumniak + divide
Starałem się rzetelnie wszystko sprawdzić przed wystawieniem.

Poniżej zdjęcia poglądowe a tu cała galeria https://picasaweb.google.com/BartoszPicassa/AtariST :
https://lh3.googleusercontent.com/-FhtVuodhNeo/Urd21qv5wBI/AAAAAAAAAmo/iHalbVooDV8/s800/IMG_0581%2520%2528Medium%2529%25202.JPG
https://lh4.googleusercontent.com/-CVmEOUxdwUg/Urd2rx2Vy7I/AAAAAAAAAjU/p1wdpkluf64/s800/IMG_0544%2520%2528Medium%2529.JPG

2

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Stacja skośna albo prosta  i myszka działająca (ta ładniejsza) - za ile?


OK. Bartku, jak nie będzie chętnych na całość, to jestem zdecydowany kupić :)

Ostatnio edytowany przez pajero (2013-12-27 16:16:13)

3

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Wolałbym całość "do kupy razem" ale jesteś pierwszy w kolejce...nie myślałem na razie o cenach na elementy.

4

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

I co, i co?

5

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Na razie nie poszło nigdzie i nie chcę rozdzielać bo tymczasem jest choćby jeden działający komplet.

6

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Odświeżam temat. Sprzęt dalej stoi i się kurzy.
Ktoś chętny ?

7

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

klawiature angielska jesli masz to biore

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Sterownik SCSI z dyskiem za ile?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

moge dac 250zł z przesyłka (bez mnitora- nie potrzebny i tansza wysyłka)

10

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Hmmmmm ... wolałbym pozbyć się całości.

Teraz jestem w kropce ... Adam pyta o dysk, Pilat o całośc bez monitora .... teraz każda próba pogodzenia to będzie problem albo próba wyciągniecia kasy .... grrrr ...

Na razie propozycja jest taka ...

Adam ... dysk to 75 + wysyłka ... z tego wynika, że reszta z monitorem to powiedzmy 260
Pilat ... 250 za całość to mało ... zwłaszcza z wysyłką... no i Adam był pierwszy na dysk.
Powiedzmy, że 260 za resztę bez monitora ale z wysyłka po mojej stronie  będzie OK. Wysyłka po Polsce.

Gdy ktoś weźmie całość to mam 2 albo 3 pudełka dyskietek z oprogramowaniem....to bedzie bonus dla nabywcy.

11

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Ja mogę dać te 260 za resztę bez monitora z wysyłką po Twojej stronie, tak jak proponujesz.
Akurat na dysku mi nie zależy, więc może wziąć Adam, monitora też nie chcę, więc wysyłka na pewno w rozsądnej kwocie się zamknie.

12

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Mq napisał/a:

Ja mogę dać te 260 za resztę bez monitora z wysyłką po Twojej stronie, tak jak proponujesz.
Akurat na dysku mi nie zależy, więc może wziąć Adam, monitora też nie chcę, więc wysyłka na pewno w rozsądnej kwocie się zamknie.

Jeśli MQ chce to odstąpie od mojej oferty.

13

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Cześć.
Jeżeli będziesz rozdrabniał zestaw to daj znać.
Potrzebuję zasilacz do STf.

Jaguar 64-bit, Skunkboard ... MIST

14

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

pajero napisał/a:

Stacja skośna albo prosta  i myszka działająca (ta ładniejsza) - za ile?
OK. Bartku, jak nie będzie chętnych na całość, to jestem zdecydowany kupić :)

Robi się nieciekawie, nie prosiłem, bo miało iść do jednej osoby.  Jeśli dojdzie do rozdrabniania, to moje zgłoszenie ciągle aktualne.

PS. Jeśli kupi kol. Mq - to można wysyłkę połączyć.... chyba mamy blisko siebie.

Ostatnio edytowany przez pajero (2017-06-22 23:19:14)

15

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Hmm... no ja jak by co chciałem całość, rozdrabnianie mnie nie interesuje, bo celuje w poskładanie kompletów jeśli się dogadamy z tą sprzedażą. Jedyne co, to nie chcę monitora, bo mi niepotrzebny, a kłopotliwy w wysyłce. Odpuściłem też hdd, bo mi nie zależy, a z tego co pisał Bartek wywnioskowałem, że już coś tam cenowo nawet z Adamem uzgodnił...

Jeśli ktoś tam już z kimś jest po słowie czy coś, to też się nie wtrącam, więc Bartek rób jak uważasz i jak tam Tobie pasuje.

PS. pajero: gdyby coś tam w przyszłości było trzeba, to rzeczywiście mamy blisko, do Swarzędza mam jakieś 20min autem -dwadzieścia parę km bokiem-wioskami, mieszkam pod Poznaniem w stronę Kórnika:-)

Ostatnio edytowany przez Mq (2017-06-22 23:38:20)

16

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Zawieszam temat do poniedzialku bo wyjeżdżam.
Rozstrzygniemy w poniedziałek.
Musze przemysleć jak to podzielić.
Ufff...

17

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Ja bym wziął to co zostanie tylko że w tej chwili mam mały kryzys finansowy. Odebrałbym najchętniej osobiście.

18

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Jestem chetny na calosc. Nie bede w stanie odebrac osobiscie wiec z wysylka.

19

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

No i co tam? Temat był zawieszony do poniedziałku, a mamy środę...
BartoszP: w poście 10 złożyłeś propozycję rozwiązania, zgłosiłem się jako chętny na nią, po czym pilat23 odstąpił na moją rzecz.
Daj znać czy też tak to widzisz i czy finalizujemy czy nie, bo ja to sprzęt kupuję pod wpływem chwili, a chwila nie może trwać w nieskończoność:-)

20

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Panowie:

Z tego co zrozumiałem, to:
Mq - daje 260 z przesyłką ale bez dysku i monitora
Adam - 75 zł za dysk z obudowa dysku ... czyli praktycznie całość znika.

do teraz jest prosto .... teoretycznie ...

Faktem jest, że historycznie Pajero był pierwszy na myszkę. Pytanie do Mq ... dogadasz sie z Pajero jakoś o myszkę ?

Drygol ... decyzja zależy od tego czy chcesz z monitorem ? A tak wolałbym sie pozbyć za jednym zamachem
Bo Mq był szybszy prawie na całość o ile dogada sie z Pajero.

Wniosek:
Drygol wygrywa jesli bierze całość + koszty wysyłki.
Potem Mq jesli dogada sie z Pajero.
Adam sie załapuje o ile Mq weźmie resztę i dogada sie z Pajero.

21

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Ok, mogę obiecać, że się jakoś na końcu dogadam z Pajero uczciwie. Wolę jednak z Pajero załatwić to już na końcu prywatnie, jak sprzęt dotrze i okaże się w jakim jest stanie i co rzeczywiście działa a co nie działa. Tzn. zgadzam się oddać mu co chciał, ale proporcje cenowe ustalić już z nim prywatnie w zależności w jakim stanie będzie sprzęt jak go obejrzę. Do Pajero mam żabi skok, więc możemy się spotkać i załatwić sprawę osobiście.

22

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

pajero napisał/a:

PS. Jeśli kupi kol. Mq - to można wysyłkę połączyć.... chyba mamy blisko siebie.

Tak więc sprawa się rozwiązała. Nie jest mi to nad wszystko potrzebne. Jeśli z myszy mogę zrezygnować, to stacja by się przydała. Obudowę STFM, klawe AmQWERTY posiadam, brakuję napędu by realizować stare plany. Ale się pewnie dogadamy.

23

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

No my się pajero na pewno byśmy dogadali, zwłaszcza, że jesteśmy z jednego fyrtla i chętnie bym Ci pomógł:-)
Nie mniej jednak byliśmy wcześniej w kolejce, a teraz znowu się odwróciła i wylecieliśmy z niej, więc pewnie nic z tego nie będzie...
Bartek zrobił trochę w mojej ocenie zamieszanie szczerze mówiąc, bo w poście 10 już zaczął rozdzielać zestaw, zaproponował nową cenę za resztę, a ja wszedłem w tym momencie zgadzając się na jego własną propozycję. Początkowo też myślałem o całości z pierwotnego ogłoszenia, ale w tym momencie myślałem, że już koncepcja się zmieniła... Z czwartej strony teraz to każdy może tak powiedzieć...

24

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Sorki za laga.
Ja jestem zainteresowany caloscia.

25

Odp: [S] ST w wersji zrób.se + dodatek

Temat nadal nierozwiązany? Przemyślałem całą tą sytuację i trochę się czuję wykolegowany jednak z interesu...
Bo było tak:
Wszedłem w ogłoszenie, bo zostało odświeżone w poście 6, ale gdy w nie wszedłem był już post 10.
Chciałem wziąć całość tak jak było opisane w poście 1, byłem gotowy dać te 333 plus wysyłka od ręki - tak jak chciał Bartek.
Niemniej jednak, ponieważ był już cały szereg postów, to przeczytałem wszystko skrupulatnie i z ostatniego wtedy posta 10 wywnioskowałem, że Bartek dzieli jednak zestaw, a nowa propozycja to 260 za resztę z wysyłką. Bez zastanowienia, od ręki napisałem w poście 11, że jestem chętny na sprzęt.
Jeżeli teraz wróciła jednak koncepcja sprzedaży w całości wszystkiego razem, bez dzielenia, to ja w takim razie też jestem całością zainteresowany, bo tak jak piszę, byłem zainteresowany od początku.
Dorzucę jeszcze stówę do tego co oferowałem wcześniej i dam 360 za całość plus wysyłka.
Bartek decyduj, tylko mam prośbę, żeby temat rozwiązać w miarę szybko, bo za kilka dni wyjeżdżam na wakacje.