Temat: Chosneck na okładce francuskiego ST magazine :)

heh, przeglądałem dzisiaj site'a ST Mag'a i oczom nie wierzę... Na coverze 134 numeru znajduje się menu Chosneck'a! :) W środku jest opis ostatniego numeru, ale po francusku... ;) Anyway muszę wygrzebać te 5 euro i dostać ten numer ;)

http://stmagazine.free.fr/parution/stmag134.htm

nadal szukam chętnych do współpracy przy składaniu kolejnego numeru (newsy ze sceny 8-bit mile widziane!).

pozdrrr...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Chosneck na okładce francuskiego ST magazine :)

oooooooooooooooooooqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqrrrrrrrdddddeeeee...ale jaja :D
klawisze z mojej flaszki tam sa...i wogole :D GREY!!!! chce taki numer...kasiore moge wyslac na konto jak masz....!!!!

3

Odp: Chosneck na okładce francuskiego ST magazine :)

Panowie... mega frasunek ziomal pigwa rekords bondziorno!

4

Odp: Chosneck na okładce francuskiego ST magazine :)

8O  moje gratulacje !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: Chosneck na okładce francuskiego ST magazine :)

moge wam pomoc przy zmowieniu  ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: Chosneck na okładce francuskiego ST magazine :)

... a czemu taka mala ta okladka ?!?

7

Odp: Chosneck na okładce francuskiego ST magazine :)

hehe, dzięx 2 all :)

moonie: wreszcie moja Żona zacznie doceniać naszą pracę ;) btw Chosneck'a - dostałem już kilka artkuff, na Quaście zrobię kilka wywiadów i może wyrobimy się z następnym numerem do SV2k4? :)

co do ST Magazine to napisałem notkę do red-naczelnego odnośnie zamówienia kilku ostatnich numerów :) jak tylko dostanę odpowiedź to się odezwę!

cedyn: większy cover znajdziesz na samym dole ekranu (do ściągnięcia).

pozdrrr!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: Chosneck na okładce francuskiego ST magazine :)

gratulacje ;))   ale powiem wam, ze malo tego, ja widzialem czosnek na okladce "Pani domu", różnych książek kucharskich, a nawet w tv "gotuj z Kuroniem" i innych tego typu programach ;)))))) lol

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: Chosneck na okładce francuskiego ST magazine :)

xray: hehe ;) No sławny ten Czosnek, to fakt ;) Ale na okładce Hustlera raczej go nie znajdziesz...  :lol:

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: Chosneck na okładce francuskiego ST magazine :)

Hustler to może nie,ale kiedyś w młodzieńczych latach widziałem pewny polski erotyczny periodyk na okładce którego lafirynda była cała w warzywkach...może w warzywniaku pracowała:)

gep/lamers^dial

11

Odp: Chosneck na okładce francuskiego ST magazine :)

hehehehe... ;) lafirynda powiadasz  :lol: niech zgadnę, miała między nogami bakłażana?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: Chosneck na okładce francuskiego ST magazine :)

Grey-u oglądałem tylko te dla facetów i o kobietach; Twoich ulubionych o transiarzach NIE;)

gep/lamers^dial