Temat: Spellbound

Jak w to grać? Macie może jakiś opisik, solucję.

Matthew

2

Odp: Spellbound

To niestety dosc trudna gra.
Opis przejscia byl w latach 80-tych w miesieczniku KOMPUTER (w dwoch numerach). Jeden z tych numerow mam napewno, a drugi prawdopodobnie, ajk nie zapomne to zOCRuje i wrzuce na serwera.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

3

Odp: Spellbound

Niezly opis - wystarczajacy do przejscia:

http://www.the-tipshop.co.uk/info/Spellbound.htm

i mapka:

http://mapy.atari8.info/s-z//spellbound.png

4

Odp: Spellbound

Stary ile ja stracilem nocek w te gre. IMHO to jedna z najlepszych i najbardziej niedocenionych gierek przygodowych na Atari.
Wlasciwie to jest czystej wody, skomplikowany RPG z super pomyslem!
Gralem z opisem i nie skonczylem (braklo mi paru procent) - bo opis nie zalatwia wszystkiego hle hle - sam sie przekonasz :)

Wspolczuje tylko jak przejdziesz pol gry i sie sp...lisz w czasie jedynego w tej grze (a wcale nie latwego) skoku :D

hmmm a moze tez se pogram wieczorkiem...

5

Odp: Spellbound

Gre juz przechodzilem na emulatorze. Punktowane sa rzeczy ktore nie sa wymagane do jej ukonczenia (z tego co pamietam uzycie niektorych przedmiotow i jednego z czarow nie jest absolutnie koniecznie). Korzystalem wlasnie z ww. opisu i na jego podstawie zrobilem mapke.
Dla mnie najbardziej wkurzajaca rzecza byl brak zarcia pod koniec gry :/  Mialem tez ciezki niefart do koordynowania snu, jedzenia i zadowolenia przyjaciol.

6

Odp: Spellbound

Dzięki wielkie, wiedziałem że można na was liczyć

Matthew

7

Odp: Spellbound

A jakbys chcial opis po polskiemu, to - tak jak obiecalem - zOCRowalem te dwie strony z miesiecznika KOMPUTER. Wrzucilem wszystko wraz z POKE'ami dla Specrtuma ;)
Opis gry Spellbound

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

8

Odp: Spellbound

Dzięki PECUS bardzo do dobra robota.
A tak przy okazji to masz może opis przejścia SPY MASTER - w jakiej kolejności przemierzać poszczególne lokacje, bo krąże już pare godzin i nic.

Matthew