1

Temat: Słuchajcie - co to jest?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28006309

sam bym zalicytował, ale skoro koleś twierdzi, że łazi to tylko na kompach serii 400/800, to nie chcę się wygłupiać :->

Spotkał się ktoś z tym może? - będę bardzo dźwięczny za info (z googlem już się poddałem - stek bzdur o niczym)...

Edited: W sumie gostek już napisał na aukcji - ale drugie moje pytanie nadal pozostaje aktualne :)

I Ty zostaniesz big endianem...

2

Odp: Słuchajcie - co to jest?

tak tak a410?
a co to jest? 8)

3

Odp: Słuchajcie - co to jest?

Wg. moich poszukiwan Energy Czar chodzi na 400/800/XE, a wiec spoko. Sugerowana dzisiejsza cena to ok. 2$, wiec znow spoko. Szukam dalej...

(Po chwili)

Oki juz wiem. Gra wydawana byla tylko na kasecie, pochodzi z 1980 roku, wydawca byla firma Atari. Gra napisana byla w Bejziku, a wiec tu moze lezec pies pogrzebany (Basic 400/800 rozni sie z tego co wiem troszke od tego w xl/xe - inna rewizja?).

410 w opisie kolesia jest sluszne, bowiem na okladce kasety jest napisane, ze gra ta chodzi z komputerami 400/800 i magnetofonem 410 :D. Dodatkowo odpala sie po wlozeniu kartridza z basicem.

Jako ze gierca pochodzi z kasety nie udalo mi sie znalezc pliku do sciagniecia...

4

Odp: Słuchajcie - co to jest?

ale przecież są odpowiednie emulatorki które umożliwiają odpalenie właśnie takiego softu na wyższym modelu Atarki!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Słuchajcie - co to jest?

dobra - raz kozie śmierć - licytuję! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Słuchajcie - co to jest?

na mapie pamięci między 16kB a 64kB nie ma różnicy. co najwyżej w systemie może być różnica. wystarczy Transformer'a albo inny emulator 800 załadować.

410 to model magnetofonu.

7

Odp: Słuchajcie - co to jest?

nie bijcie juszszsz !
ciekawiło mnie bo wiem co to 400 i 800 a 410 to nie bardzo wiedziałem :oops:

8

Odp: Słuchajcie - co to jest?

za późno - kupiłem! :)

się okaże na miejscu...

btw. temat do zamknięcia!  :P

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Słuchajcie - co to jest?

Miker przywieź na Quasta...Stryjek dumpa zrobi:)

gep/lamers^dial

10

Odp: Słuchajcie - co to jest?

oki - tylko czekam aż gostek se łaskawie przypomni numer swojego konta, a nie będzie to np. serial do Łindołsów... :lol:

Edited: se przypomiał, mam nadzieję, że dotrze przesyłka przed chwastem...

Znowu Edited: Dotarła, dzisiaj (27.07)! - nie wiem czy zdążę sprawdzić, ale na chwasta postaram się wziąć! :)

No - teraz to już można siat-ap ten temat! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Słuchajcie - co to jest?

Miker przywieź na Quasta...Stryjek dumpa zrobi:)

http://gdansk-orunia.eu.org/atari/energ … cload).cas  na dniach wzuce skana lub pdf'a instrukcji ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."