1

Temat: Teenage Queen B.J. - wersja z odzysku

Ci co byli na Wapniaku - już znają, reszta - pewnie pozna.
Uwaga!
Proszę o cierpliwość i obiecuję podesłać poprawioną wersję. Obecna wersja gry jest odzyskaną wersję testową, w której możemy przewidzieć wynik - nasza przeciwniczka zawsze dobiera taką kartę, jaką my mieliśmy ostatnio. Jako autor nie chce - zgodnie ze swoimi przekonaniami - przetrzymywać stuffu, a jednocześnie jest to ukłon w stronę partyzantów - niecierpliwi mogą sobie obejrzeć zakończenie. Odzysk plików niestety nie udał się w pełni i pozostałę pliki źródłowe poszły w niepamięć, ale da się je odtworzyć z pamięci i po naniesieniu planowanych poprawek wkrótce powinny dotrzeć do graczy.
Dla tych co nie byli - najprawdopodobniej pluginem do Total Comandera uszkodziły mi się dwa atr-y z plikami - jeden, który poszedł na party oraz drugi z źródełkami. Nie udało się wszystkiego odzyskać i poszła wersja z algorytmem testowym.
Nie jest to wielka strata - pewne poprawki były jeszcze planowane i zostaną wprowadzone - tym niemniej chwilę to potrwa. Na pytanie ile - odpowiem: wstępnie jakiś tydzień-dwa, niestety nie mam dużo czasu na przyjemności.
Atr w gęstości rozszerzonej, format MyDOS, więej szczegółów w "czytajto.txt"

Post's attachments

tqbjodz.atr 130.02 kb, liczba pobrań: 4 (od 2018-06-03) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...