Temat: Szukam systemów Turbo !!!

8O Szukam systemów TURBO. Używam tylko magnetofonu, więc próbuje jak moge skrócić czas PLEASE WAIT ... Miałem kiedyś 'Kasetowy System Operacyjny WZT T2000', lub coś w tym stylu. Wreszcie udało mi się odnaleśc w 'Tajemnicach Atari' Turbo 2000+. Podjarany przepisałem listing z DATA, a wtedy ZGRYWUSik i cała noc odkrywałem świat gier (i małą część programów) na moich tajemniczych kasetach w formacie TURBO. Minął pewien okres, gdy znów odnalazłem w TA inny system. TOS - recenzja przedstawiła się bardzo obiecująco. Wprowadziłem szybciutko listing i ... super TOS coś mi nie działa ... Nie wiem czy mój bląd w przepisywaniu, spróbowałem raz jeszcze ... i znowu się nie wgrywało. Poddałem się i używam wciąż T2000+.

W domu mam 2 magnetofony z przeróbką TURBO - jeden z przełącznikiem T/N, a drugi z jakimś dodatkowym kabelkiem ... Jak dla mnie tajemnicza sprawa ...

Czy ktoś łaskawy mógł mnie olśnić na ten temat ?
I czy ktoś mógłby zaoferować jakiś system turbo (na kasecie łoczywiście)?

2

Odp: Szukam systemów Turbo !!!

Cześć

Aby uzywać TOS'a musisz dodać poprawki z numeru 11-12/92. Są one bodajże w dziale "Ludzie listy piszą...". System jest spoko, ale przeznaczony raczej do użytków (QA,CMC,itd.).

Magnetofon z kabelkiem to może być Turbo2000 (tzw wrocławskie).

3

Odp: Szukam systemów Turbo !!!

A nie lepiej SIO2PC?

4

Odp: Szukam systemów Turbo !!!

Magnetofon z dodatkowym kabelkiem - jeżeli pod port Joya (należy używać drugiego), to na 99% KSO Turbo 2000 (lub KSO T2001 by Toms  :P ). Trzeba mieć do nich cartridge lub specjalne loadery w normalu.

Sikor umarł...

5

Odp: Szukam systemów Turbo !!!

pOszukaj w archiwum - jakis 2 miechy  temu zadalem pytanie "jakie sa systemy turbo w polsce?" i watek byl dosc dlugi.