Temat: Sio2SD w 1010

cześć...a pochwalić się chciałem,
świetnie sprawdza się folia do przyciemniania szyb samochodowych :)

Post's attachments

Sio2SD_1010.jpg 534.91 kb, liczba pobrań: 1 (od 2019-10-31) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Sio2SD w 1010

Najs. Jak zrealizowałeś sterowanie? Masz może fotkę że środka?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: Sio2SD w 1010

sterowanie najprościej jak się dało ;) - działa świetnie
pozostaje kwestia diód i karty

Post's attachments

1010_inside.jpg 837.56 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

4

Odp: Sio2SD w 1010

Porządna robota.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Sio2SD w 1010

świetnie to wygląda

6

Odp: Sio2SD w 1010

Dystanse z klocków Lego :D Fajnie ci to wyszło.

Ostatnio edytowany przez perinoid (2019-11-01 15:07:43)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

7

Odp: Sio2SD w 1010

dzięki, dzięki
...klocki okazały się mieć idealną wysokość, na górze wkleiłem nakrętki od śrubek mocujących płytkę.

8

Odp: Sio2SD w 1010

Witam. Ja przeróbkę 1010 w celu zabudowy SIO2SD zacząłem parę lat temu, ale przerwałem, Atari poszło do szafy. Ale do rzeczy. Ja nie wyrzucałem płytki z elektroniką magnetofonu, podłączyłem się kabelkami od SIO2SD po jedno z gniazd SIO i mam urządzenie przelotowe. Mam zamiar zamontować gniazdo Jack 3,5mm żeby wykorzystać interfejs magnetofonu, korzystając z zewnętrznego źródła (magnetofon, odtwarzacz CD, MP3, itp). Jak dokończę, to wrzucie parę fotek.

1088XEL i inne XL, XE, ST.

9

Odp: Sio2SD w 1010

ciekawe, ciekawe, a jakie masz 1010 Hong Kong czy Japan? Ja przerobiłem z HK - był w opłakanym stanie popękane przyciski
i jakieś turbo, dlatego pozbyłem się środka.

10

Odp: Sio2SD w 1010

Japończyka bym nie rozebrał. Mój 1010 też miał popękane klawisze ale ktoś posklejał je distalem. Właśnie wróciłem do montażu SIO2SD w nim. Zamontowałem już krańcówki do sterowania, teraz kombinuje jak pod szóstym klawiszem zamontować włącz-wyłącz SIO2SD. Płytkę SIO2SD i krańcówki umocowałem do pozostawionej blachy mechanizmu.

1088XEL i inne XL, XE, ST.