101

Odp: Krótki tutorial w Turbo Basicu XL do gier (pseudo)paragrafowych

Dzięki zbyck99, jak dorzucę czwartą część, to już wszystko powinno być ok, bo robiłem poprawki wczoraj.

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

102

Głosowanie: Czy chciałbyś taki krótki tutorial jak w temacie? (Krótki tutorial w Turbo Basicu XL do gier (pseudo)paragrafowych).

Głosuję na Tak z grafikami, ale i wersja tekstowa byłaby pouczająca. Bardzo dobrze podsumował to Mq.

103

Po kolejnej części przedstawionej przez Sikora dorzucam kompletny plik pdf z pełnym kursem i z poprawkami smile

Post's attachments

Krótki tutorial w Turbo Basicu XL do gier.pdf 781.72 kb, liczba pobrań: 7 (od 2019-11-12) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

104

Super, że jest kontynuacja smile
Muszę znaleźć trochę czasu i przysiąść od nowa smile

105

@Alex_D.  Świetna robota. Ale żeby (nieuniknione) literówki nie "biły po oczach", podsyłam pliczek, w którym zaznaczyłem te wyłapane do ew. poprawy.

Post's attachments

Tutorial_GRA-w-TB_poprawki-do PDF.txt 1.93 kb, liczba pobrań: 5 (od 2019-11-12) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

106

@zbych099: Dzięki wielkie za poprawki.

107

No, ja z czasem krucho stoję, ale postaram się działać dalej

Sikor umarł...

108

@Sikor: Bardzo dobra robota. Jak sklejam to w dokumencie do kupy, to widzę ile tego jest. Super! smile

109

Ze swojej strony napiszę, że zarówno Alex_D, jak i zbych099 odwalają kawał dobrej roboty, a część literówek to moja klawiatura w lapku tworzy i nie zawsze to wychwycę - piszę tutorial w zasadzie na żywo, w notatniku, wraz z tagami i potem przeklejam całość. Niestety, czasem za późno odpuści prawy Alt i pojawiają się polskie znaczki. Jest to niestety nieregularne i nie wiem do końca, czemu tak się dzieje.
Budujące jest to, że niektórym chce się czytać moje wypociny, a wiem też, że niektórzy z tego tutoriala korzystają. Parę osób, ale zawsze wink

Sikor umarł...