51

Odp: Brawo, Bocianu!

1. pancio.net x1 :-)
2. Alex_D x1
3. Emu
4. perinoid
5. Renton x2
6. hsimpson
7. Graczpospolita.pl
8. Radiorob
9. zorkadar
10. lopez
11. nosty
12. thePink
13. kris3d x2
14. marekp x2

52

kurde, bardzo mnie cieszy zainteresowanie, ale zaraz wyczerpiecie cały planowany nakład big_smile

53

Może warto zwiększyć nakład smile

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

54

na chwilę obecną już za późno smile
ale może kiedyś druga transza.

55

dlaczego, po raz kolejny, widzę, jak zarzyna się kurę która znosi jajka?
co stanowi o wysokości nakładu?

przechodze na tumiwisizm

56

@Candle

Jak ty bociana z kurą mylisz to co ci da odpowiedź?  tongue

O wysokości nakładu decyduje (głównie) rynek. Bocianu pierwszy raz robi coś takiego i to on oceni efekt i zdecyduje co dalej.

57

rynek jest, produktu nie ma
poza tym miaruj i staraj się rozumieć post który komentujesz, twoje uwagi są co najmniej nie na miejscu

przechodze na tumiwisizm

58

produkt się robi. czekam na obudowy.
tylko tego mi brakuje żeby (dosłownie) zamknąć temat i wysyłać.
a taki nakład, bo taki popyt. na razie nie zabrakło, więc niepotrzebne są nerwy tu wink

59

nerwy jak nerwy - patrze sobie na jakies tam inne platformy, nawet całkiem niszowe jak c16/plus4 i tam jesli gra sie pojawia to po prostu jest w sprzedaży - ma sobie stronę która sobie wisi i zawsze można ją kupić, jeśli nie teraz to za jakiś czas, oczywiście wydanie elektroniczne jest dostępne zawsze, ale pozostałe formy są imprezą cykliczna - można sobie wpłacić i za jakiś tam czas, gdy wpacisiów przybędzie na tyle, że poligrafia, konfekcja i inne takie mają sens partia jest realizowana - tymczasem, tutaj kolejny raz widzę to samo - jest fajna incjatywa, gra się podoba, ale jest zrobione pare sztuk, dla kilku osób które akurat były na forum w danym czasie i znika
martwi mnie to, bo wiem, że można inaczej
sytuacja nie jest lepsza w przypadku sprzętu - pojawia się fajny pomysł, realizuje się 10 sztuk, no 20 i cyk, iskierka gasnie

ale może to moje zgniło kapitalistyczne podejście...

przechodze na tumiwisizm