1

Temat: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

Czołem, gdybyście byli zainteresowani tą grą, to Jurek z Retronics już zbiera na nią zamówienia, koszt to 149 zł plus przesyłka (mail na zamowienia@retronics.eu ).
W załączniku wersja demo gry z dwoma poziomami (z 48) i bez muzyki. Czuwaj!
https://www.youtube.com/watch?v=REzqxFKFAVA

Post's attachments

rescue.xex 33.36 kb, liczba pobrań: 30 (od 2019-08-22) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

Już zamówione i opłacone :-D

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

podziękował!

4

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

Fajna. Szkoda, że się na linie nie da obrócić ;)
@Gorgh: napisałeś "dwa poziomy" - po przejściu i zebraniu rzeczy w tych dwu pomieszczeniach szukałem jakiegoś wyjścia, aby zaliczyć poziom ;P Po chwili dopiero się zorientowałem, że każde pomieszczenie jest traktowane jako oddzielny poziom ;)

Sikor umarł...

5

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

Hej Sikorku,
Moje przejęzyczenie- dwie lokacje. W grze jest 48. No i intro i muza.

6

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

A wersja pełna będzie tylko jako komercyjna na karcie, czy również free jako download xex/atr/bin - np. dla UltimateCart?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

7

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

z tego co wiem, to Duddie nie planuje wersji komercyjnej cyfrowej, ale rozważa opcję udostępnienia darmowo jak się sprzeda nakład, ale to trzeba Jurka pytać, pozdrawiam

8

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

fajoskie !
spimpowalbym animacje glownego bohatera. odstaje od NPCów
my 5p ...

9

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

Od poniedziałku zaczynam wysyłki. Jeżeli ktoś jeszcze chce zamówić, to zostało ok. 50 sztuk. Mail: zamowienia(małpa)retronics.eu

Konto do wpłat:
56 1140 2004 0000 3102 7434 1496
    Retronics
    Olchy 41/1
    05-506 Magdalenka

lub Paypal: zamowienia(malpa)retronics.eu

Cena 149 zł plus 15 zł wysyłka. Wysyłam także za granicę, koszt 50 zł.

Post's attachments

TRE1.jpg 871.39 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

TRE2.jpg 980.99 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

TRE3.jpg 1.06 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

TRE4.jpg 592.86 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

10

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

wplata poszla z mbanku.

11

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

Przelew poszedł.

12

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

Na zachętę, jeszcze zawartość pudełka.

Post's attachments

TRE5.jpg 993.4 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

TRE6.jpg 1.49 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

13

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

Jeszcze parę sztuk zostało, jak ktoś chętny - zapraszam.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

14

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

Część osób pyta, czy będzie można kupić na SV - jeśli coś zostanie, to tak. Na chwilę obecną mam jeszcze ok. 10 sztuk plus trochę zarezerwowanych - jeśli zainteresowani nie odbiorą, będą także do sprzedaży.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

15

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

Nakład gry wyczerpany! Postaram się, żeby chociaż kilka sztuk wziąć jeszcze na Silly Venture, ale czy się uda - nie wiem. Jeśli ktoś liczy na zakup na party, proszę o informację.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

16

Odp: "The Rescue Expedition" nowa gra na karcie

Czy jest planowana jakakolwiek inna dystrybucja? Cart już mam, ale nie pasuje do Atari 800 (w wersji z Incognito powinno grę pociągnąć), a chciałbym i na nim w to pograć. Jak dla mnie gra jest przebojem roku.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.