Temat: Poszukuję kogoś z Karin Maxi i stacją 3.5"

Dawno, dawno temu, za czasów Króla Słońce, dostałam zarówno kilka Atari, jak i trochę rzeczy do nich. W tym dyskietki 3.5" oraz Karin Maxi [ nie-oryginał??? inny kształt obudowy].

Dzisiaj udało mi się pohakierzyć i użyć zestawu 65xe+Karin+fdd-z-STF-zasilany-przez-samego-st*+sio2pc-usb i zgrać część dysków. Kilka jednak zostało.

Niektóre pokazują 0 sektorów pod MyDOSem**. Niektóre jakąs ilość. Niektóre błąd.
Część z nich może więc po prostu być pusta, lub uszkodzona. Sa też 3 dyskietki z wiele mówiącym napisem "Sparta" - albo miały dyskową rewizję SD (i są zepsute), albo po prostu były sformatowane pod SD(X) - tego nie wiem, i nie mam w ogóle jak sprawdzić (niemożność użycia kartridża z sdx, próby bootowania z sio2pc-usb spadły na panewce).

Czy jest tu ktoś, do kogo mogę wysłać te dyskietki (8 sztuk) i niech zobaczy, czy coś na nich jest (a jak tak, to poproszę w ATR), czy mogę sobie użyc jako zakładki do książek ?


*wiem, że skomplikowane; nie mam jednak pod ręką innego zasilacza.
**w zestawie była dyskietka z tymże i to sprawna.

Ostatnio edytowany przez Ola/Nerve (2020-01-23 02:59:17)

(-)OlaHime/Nerve
{130xe:antonia4mb,sophia2,ideplus2.0revf}{65xe}{800xl}{LDWsuper2000}{1050}{CX85}

2

Odp: Poszukuję kogoś z Karin Maxi i stacją 3.5"

Mam i Karin Maxi oraz Sparte oraz ze 100 sztuk stacji 3,5".
Z tym że przez najbliższe 2 tygodnie na pewno nie dotknę tego tematu - za dużo innych spraw do załatwienia. Jednak jeżeli interesuje sprawdzenie po tym czasie to ok.

PS. "spadły na panewce" jest błędne, powinno być spalić na panewce i jest to związane z historią broni palnej.

3

Odp: Poszukuję kogoś z Karin Maxi i stacją 3.5"

Ola/Nerve napisał/a:

Czy jest tu ktoś, do kogo mogę wysłać te dyskietki (8 sztuk) i niech zobaczy, czy coś na nich jest (a jak tak, to poproszę w ATR)

Możesz wysłać do mnie. Zgram i wystawię ATR.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Poszukuję kogoś z Karin Maxi i stacją 3.5"

dely napisał/a:

Możesz wysłać do mnie. Zgram i wystawię ATR.

e-mail poszedł.

(-)OlaHime/Nerve
{130xe:antonia4mb,sophia2,ideplus2.0revf}{65xe}{800xl}{LDWsuper2000}{1050}{CX85}