Temat: Ale okazja !!!! :D

Patrzcie na to :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30985804

2

Odp: Ale okazja !!!! :D

Smieszne, bo czlowiek nie wie co sprzedaje, ale w sumie sa to dyskietki DD, wiec do Atarki jak znalazl....

3

Odp: Ale okazja !!!! :D

Pomimo Torunia, oświadczam iż nie mam nic wspólnego z tym mass -hurtownikiem dyskietkowym ....  :D

pomidor

4

Odp: Ale okazja !!!! :D

Smieszne, bo czlowiek nie wie co sprzedaje, ale w sumie sa to dyskietki DD, wiec do Atarki jak znalazl....

Tak.. zwlaszcza, ze sa nieznanej jakosci... Juz widze.. wkladasz taka do califorki a ona robi 'bleeee'

5

Odp: Ale okazja !!!! :D

Smieszne, bo czlowiek nie wie co sprzedaje, ale w sumie sa to dyskietki DD, wiec do Atarki jak znalazl....

... hehe a może ta stacja, którą dorzuca to JIL 1050 ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: Ale okazja !!!! :D

Precision - SUX;- dyski które padały szybciej, niż dobre - NONAME - (i STIOLON GORZÓW- stilon ROX!)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Ale okazja !!!! :D

Ja bym się jednak o ów "napęd" wypytał - w sumie jesli to TEAC to też gra warta świeczki (o ile w jakim-takim stanie).

A może jakaś nieznana stacja do JIL
(Lost files of KARIN?) ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Ale okazja !!!! :D

Napęd dyskietek to jeszcze nie stacja, a poza tym nie ta kategoria. Na cuda bym nie liczył. Po mojemu kolo raczej wie co sprzedaje. Inaczej nie pisałby o wspomnieniach ms-dosa, a o komputerach 8-bit.

Zresztą wystarczy zapytać

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: Ale okazja !!!! :D

Precision - SUX;- dyski które padały szybciej, niż dobre - NONAME - (i STIOLON GORZÓW- stilon ROX!)

Pamiętam "stilonki". Były niezłe i o ile się nie mylę produkowane na nośnikach BASFa. Miały dość sztywną kopertę osłaniającą nośnik co wpływało na trwałość przy ewentualnym rzucie w amigowca na giełdzie ;) LOL. Pamięć mam dobrą i pamietam nawet kolor pudełek, srebrno-zielony :) :)Jak obczaiłem je w sklepie (ok. 1990-91) to wykupiłem cały zapas (hehe, dużo to ich nie mieli, chyba jakieś 6 opakowań). Ehhh, te czasy i zapożyczanie się u "starych" ... aż się łezka kręci ;(

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

10

Odp: Ale okazja !!!! :D

Napisałem do gościa maila żeby zbadał w dziale Atari. I chyba zbadał bo się trochę zdziwił...

11

Odp: Ale okazja !!!! :D

Verbatim to dopiero jest suxx...wole Szum-dyski od tego ścierwa...a czy była to okazja to w sumie...w 3miescie na bazarkach można DD-ki kupic w cenie 20zł za ok 50szt:)

gep/lamers^dial