1

Temat: [S] 600XL - nowy

Sprzedam nowy, nieużywany, nieotwierany 600XL w wersji NTSC.
Komputer wystawiłem rok temu na Allegro, korzystając z okazjonalnej, poświątecznej promocji "Zamień nietrafiony prezent na gotówkę", przewidującej prowizję w wysokości 1zł, zamiast standardowych 9%. Licytacja rozpoczęta od 1zł bez ceny minimalnej, zakończyła się na 910zł
https://archiwum.allegro.pl/oferta/atar … 79184.html
Niestety, zwycięzca licytacji nie poczuł się w obowiązku dokończyć transakcji a Allegro odmówiło przekazania kontaktu do kolejnego licytującego i tym sposobem sprzęt pozostał u mnie. Miałem nadzieję, że promocja zostanie powtórzona za rok, ale nadzieja okazała się płonna. Cena, jaką chciałbym uzyskać, jest taka, jaką zapłaciłby następny licytujący, czyli maksymalna oferta trzeciego z kolei oferenta, powiększona o minimalne postąpienie w wys. 10zł, czyli, o ile mnie pamięć nie myli, 860zł. Ponieważ jednak sprzęt jest z gatunku białych kruków, nie da się całkiem wykluczyć pojawienia większej liczby chętnych i, co za tym idzie, wyższych ofert. Dlatego zostawię trochę czasu - do 1.02.2020 godzina 0:00 UTC.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

2

Odp: [S] 600XL - nowy

Ja cieee.... nie moja półka.. ale ja bym nie oddawał :-)

https://systemembedded.eu/
"...Mówił mi to jeden facet, który znał się na atari i takich różnych rzeczach. On mówił, że procesor 6502 to był początkowo procesor wojskowy. On ma tajne funkcje, nie wiadomo w ogóle, co one mogą robić..."
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email