1

Temat: Atari800 i 65816... :)

Sciagnijcie sobie http://www.magelair.com/Atari%208-bit/ultraxe.zip ... Fajna rzecz, chociaz przydalaby sie aktualizacja :) - moze ktos to zrobi na kernelu z 1.3.3? Są diffy.  :)

Odpalcie Forsaken Love (najlepiej druga strone) i wcisnijcie Alt-T  :D  :D  :D ! Mnie wgniotło w fotel  :D ...

Btw: strona niczego sobie i az sie prosi, zeby umieszczac bannerki do niej (Vasco! ^_-)... Forum tez ladne przygotowane i tylko czeka :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

2

Odp: Atari800 i 65816... :)

mzoe jestem malo dzis kumaty (to przez ten upal! ; ) ale jak to odpalic ; -) cialge sie pyt ao atariosa.rom podalem wszelkie mozliwe sposoby sciezek

3

Odp: Atari800 i 65816... :)

Wrzuć  do emulka romy
- Ataribas.rom
- Atariosb.rom
- Atarixl.rom
i enter naciskaj jak się będzie pytał o ścieżke  :D

4

Odp: Atari800 i 65816... :)

No i jak wrazenia?  :) Nawet OS z Turbo-816 chodzi, tylko DracOS za bardzo nie chce :? ...

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

5

Odp: Atari800 i 65816... :)

VOY - A jak tam prace w Pasiej ST.??

...DracOS - coś z nim raczej jest nie tak. Zresztą pewnie coś na ten temat wiesz. Po wypaleniu w/w w xeg z 816adp.. itd komp się nawet nie podniósł;-

...a z czego doczytałem - to emu dopał na maxa.. :D ..odpal Reditus'a;- tylko nie dopalaj od początku bo zwiśnie; jak przeleci pierwszy eff i wejdzie ten sześcian z tekturą na ścianach.. ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Atari800 i 65816... :)

No, trwaja intensywnie  :D . Pierwsze testy juz zrobione, ale brakuje pare szybszych ukladow (ciezko dostac scalaki z serii ALS  :( ). Ogolnie prezentuje sie zarabiscie - codziennie moge sobie patrzalki nacieszyc dopalka  :D  :D  :D , hehe  :o

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie