1

Temat: AC - commander...

Hmm, TeBe & Lewis zrobili dobrą robotę. Produkt prosty i bez bajerów - to jest o.k. Design - super!!! Jedna prośba: oprócz kopiowania możliwość uruchomienia pliku i będzie to narzędzie prawie doskonałe  ;)  No, i jeszcze - prosta przeglądarka (txt, standardowa grafa, standardowa muza...), ale to już niekoniecznie...  :P

Sikor umarł...

2

Odp: AC - commander...

Czyli program z bajerami. :)
Może lepiej przerobić DOS Controla pod MyDOS-a i SDX, skoro są źródła? Podobno bardzo się ludzikom podobał. (Tak bardzo, że Jager zarzucił projekt i puścił jako PD :evil: )

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: AC - commander...

zrodel jager nie oddal - byla zrzuta na nie ale 'kwota go nie zadowalala'

4

Odp: AC - commander...

Nie oddał!? A to mnie oszukali.
Hm, wydawało mi się, że wersja 2.6 była puszczona ze źródłąmi. Ale jak nie, to nie. :(

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

5

Odp: AC - commander...

...tylko - tak jak już wielokrotnie wspomniałem - pod SDX KONIECZNIE możliwość uruchomienia binarki jako parametr car:x.com.... bo bez tego uruchamianie leży.. :rolleyes: - poniekąd bardzo by się to przydało;- ale widze, że autor ma chwilową "przerwe" na G2F. :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: AC - commander...

G2F juz poprawilem, wiecej bledow nie znalazlem, teraz koncze super hiper assembler dla Atarci

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

7

Odp: AC - commander...

Spokojnie - w G2F mozna jeszcze niejedno poprawic/dodac...   :rolleyes:
Mam nadzieje, ze przeczytales o moich paru sugestiach w tej sprawie (sprzed paru dni).... 

No i "CUNEIFORM" (edytor znakowy na PC) z C64 wciaz moze dawac dobra inspiracje w paru sprawach...