176

Odp: Lost Party 2020

taka była ogólnie decyzja, że stream jest dla osób wspierających ale - prawdopodobnie materiał zostanie za jakiś czas "uwolniony".

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

177

Odp: Lost Party 2020

Powiedzmy, że powoli dochodzę do siebie. Dlatego kilka słów dopiero dziś.

Impreza się chyba udała, a przynajmniej z takimi opiniami się spotkałem. Konkursy na niezłym poziomie. Super robota Agendy no i grafa Tigera! Tego nie powstydziłby się żaden zlot. Zresztą jak zażartowałem na miejscu: party, w którym Piesiu zajmuje 4 miejsce w gfx compo nie może być słabe ;) Udało się przygotować gadżet dla wszystkich, którzy zgłosili pracę do kompo. To był drobiazg, ale widziałem, że sprawił mnóstwo radości odbierającym.

Część integracyjna także na plus. Znowu było zdziwienie, że "jak to, kiełbasa za darmo?" ;) Oba grillowe wieczory spędzone na wesoło, bez spiny. Chyba o to chodzi w letnim zlocie. Pogoda nie tak ciepła jak rok temu, ale pokropiło przelotnie, nienatarczywie. Prognozy były gorsze.

Chyba największą wtopą był system głosowania, który zdechł 15 minut przed wywiadem a naprawiony został 15 minut po kompotach. No cóż, za karę wklepywałem Wasze wszystkie głosy do 3 nad ranem, a liczyłem je do 6. Było też trochę niefajnych spraw z noclegami, ale to już załatwię z konkretnymi osobami :(

Koncerty zostały odwołane, ale artyści obiecali, że na pewno przyjadą za rok, więc rezerwujcie urlop na przyszły lipiec.

Za to wywiad zebrał bardzo dobre opinie. Starałem się Rolandowi po prosto nie przerywać.

Frekwencja nieco wyższa niż się spodziewałem, ale niestety niewystarczająca na taką imprezę. Oczywiście BARDZO DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy przełożyli swoje bilety na kolejny rok albo zamienili bilet pełny na wspierające na 2020 i 2021 rok. Uratowaliście tę imprezę. Dziękuję też wszystkim, którzy wsparli imprezę poprzez zakup kubków i koszulek. Mieliśmy też trochę "zaskórniaków" z zeszłego roku. To pozwoliło nam jako tako zbilansować imprezę, bez tego byłoby fatalnie. To niestety oznacza, że nie bardzo są środki na przygotowania na kolejny rok, ale to się załatwi prawdopodobnym wcześniejszym otwarciem sprzedaży. Najgorzej, gdyby impreza się nie odbyła, ale gdyby było niebezpiecznie, to oczywiście nie wahalibyśmy się ani chwili.

Cieszy, że wszyscy deklarowali przyjazd za rok i nie było żadnego głosu, że "nigdy więcej".

178

Odp: Lost Party 2020

dzięki Vasko, żonie Vasca za pomoc i Pinowi za obsługę

179

Odp: Lost Party 2020

Zdjęcia ?

.

180

Odp: Lost Party 2020

Oto kilka foteczek :)

Post's attachments

IMG_20200711_182455_5.jpg 113.64 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_20200711_193230_1.jpg 136.42 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_20200711_201556_5.jpg 140.84 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_20200712_102746_1.jpg 117.65 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

181

Odp: Lost Party 2020

Teraz małe podziękowania w kolejności przypadkowej z mojej strony, czyli:

1. Dla Vasco za ogarnięcie tematu na miejscu, nagłośnienie imprezy
2. thePink - za kabelki i kartę Presonusa, ZX+2
3. Gwinter - wsparcie sprzętowe plus kabelki
4. Maro - Amstrad CPC z Gotekiem (mój jest bez ;) )
5. Bocianu DivIDE i AY
6. LiSu - kamerka i ładne invitki
7. SuperNoise - za wsparcie na kompotach i pomoc w ogarnięciu systemu prezentacji prac w OBS
8. Lambert - pomysł z wirtualnym kablem :)
9. Candle - wsparcie sprzętowo - moralne ;)
10. Grzybson - za projektor
11. Rocky -  za kalibrację kolorków w OBS i projektorze
12. Roland Pantoła - za ciekawy wywiad i Klątwę w wersji eng.
13. Tiger - za pomoc z ogarnięciem sprzętu po imprezie

ufff... mam nadzieję że o nikim nie zapomniałem, a teraz trzeba to wszystko przynieść z garażu na pięterko i podłączyć w centrum dowodzenia wszechświatem ;)

Spotkanie z Rolandem ;)
http://www.pinokio.pigwa.net/LOST2020/LOST1.bmp

Wracając ... powróciłem do znanego miejsca kultu religijnego ;)

http://www.pinokio.pigwa.net/LOST2020/LOST2.jpeg

... no i na koniec odstawiłem ident na swoje miejsce ;)

http://www.pinokio.pigwa.net/LOST2020/LOST3.jpeg

Ostatnio edytowany przez Pin (2020-07-15 21:16:10)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

182

Odp: Lost Party 2020

Parę osób zgłaszało mi, że jest zainteresowane taką "małą" podkładką pod myszkę, którą widzieli na zlocie. Jeśli ktoś jest zdecydowany, to proszę o priva (tak do poniedziałku). Będę zamawiał i nie chciałbym o kimś zapomnieć.

183

Odp: Lost Party 2020

Jakich rozmiarów jest ta "mała" podkładka? :D

Ostatnio edytowany przez Kermit83 (2020-07-20 10:32:51)

184

Odp: Lost Party 2020

60x40

185

Odp: Lost Party 2020

cm dodaj :)

Sikor umarł...

186

Odp: Lost Party 2020

Zapis konkursów. Delikatnie edytowany dzięki czemu żwawe ruchy Pinokia będą jeszcze szybsze a ewentualne wpadki przejdą niezauważone :)

Camera & edit by Tristesse

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2020-07-21 11:26:31)

187

Odp: Lost Party 2020

Dotarły podkładki. Pytanie do zamawiających: wysłać Wam pocztą, czy trzymać do najbliższego zlotu?

188

Odp: Lost Party 2020

A kiedy stos całopalny online? :P

Sikor umarł...

189

Odp: Lost Party 2020

Ja proszę paczkomatem... zapodaj namiary na płatność, please.

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

190

Odp: Lost Party 2020

Stos zgodnie z prawem w poniedziałek.

Pancio: To może wyślij mi na priva adres do wysyłki (paczkomat?), a konto podam jak już będę wiedział ile to kosztuje, bo w życiu nie wysyłałem w ten sposób.

191

Odp: Lost Party 2020

tzn, jeśli nikt nie zgłosi problemów ze zdrowiem. Wszyscy zdrowi? :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

192

Odp: Lost Party 2020

Vasco, party było spoko, Pin mega robota - jak zawzsze.

Lamusy z NG się nie pojawiły, wiec za rok wejściówki z domiarem zapłacą ;)

Onizuka róla ! :)

193

Odp: Lost Party 2020

Czyli odkażanie sprawdziło się :) Co doświadczenie to doświadczenie;)

194

Odp: Lost Party 2020

195

Odp: Lost Party 2020

Nowa świecka tradycja: STOS ;D Jak na dezynfekowane słabo się paliły - Vasko musi zmienić płyn na mocniejszy :P

Sikor umarł...

196

Odp: Lost Party 2020

Coś nie chciały się palić corony jedne! :-)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

197

Odp: Lost Party 2020

jak na razie, to miałem jeden sygnał od osoby mocno integrującej się z otoczeniem na partyplace i po 2 tygodniach od imprezy test wyszedł negatywnie ;). Będzie dobrze.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

198

Odp: Lost Party 2020

Wywiad z Rolandem Pantołą:

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2022-08-03 15:04:44)

199

Odp: Lost Party 2020

Relacja Steffan / Boom! oraz CatYa (C64): https://hotstyle64.com/pl/issues/10/lost_party_2020