26

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

W związku ze zbyt małą różnorodnością propozycji :) proponuję przedłużyć termin do niedzieli. Mam kilka pomysłów, a pewnie ktoś jeszcze wpadnie na coś oglądając powyższe.

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2020-07-16 11:50:47)

27

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

Przy takiej ilości prac, nie od rzeczy byłoby głosowanie dwuetapowe: 1. wybranie ze wszystkich propozycji "krótkiej listy", powiedzmy 2-4 z największą liczbą głosów i wtedy "II tura".
Obecnie coś może wygrać "o włos" (zwłaszcza przy niewielkiej ilości głosujących) i jeszcze bardziej podzieli Spo-łeczeństwo ;)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

28

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

I żeby można było zmienić kandydatów przed drugą turą, żeby bardziej się dało poustawiać wyniki i wyrównać podzielone społeczeństwo:-)

29

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

Panowie, po pierwsze prosiłem wyraźnie żeby dyskusja odbywała się tu, a nie w wątku poświęconym głosowaniu. Przeniosłem Wasze wypowiedzi tutaj.

Po drugie było półtora miesiąca na przesłanie prac i dwukrotnie bumpowałem temat. Wydaje mi się, że to będzie niesprawiedliwe w stosunku do autorów dotychczasowych prac, poza tym aktualnie oddano już 29 głosów. I co ja mam teraz z nimi zrobić? Unieważnić i powiedzieć, że przepraszam ale mam dostać jeszcze prace dwa dni po terminie nadsyłania i rozpoczęciu głosowania? Nie sądzę żeby to było w porządku.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

30

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

@dely: Wzorem klasyków wystarczy zmienić zasady w trakcie głosowania. Wszystko będzie dobrze, a społeczeństwo jest już przyzwyczajone :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

31

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

Taaa,,, na nocnych obradach :-)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

32

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

Tam nocnych. To są wzorce sprzed 30 lat.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

33

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

Przez to, że nie zmieniam zasad w trakcie zabawy, to mi jeden kolega od jakiegoś czasu suszy głowę ;)

Uważam cały czas, że będzie to niesprawiedliwe w stosunku do dotychczasowych uczestników.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

34

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

@dely, tak serio, to się zgadzam w 100% z tym co piszesz, ale taki mamy czas, że ciężko się z tymi analogicznymi żarcikami powstrzymać:-) Przepuść i wypuść drugim uchem, z punktu widzenia organizacji wszystko jest w porządku tak jak robisz (chociaż to znowu tylko moje zdanie, a nie społeczeństwa :) ).

35

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

Jako uczestnik konkursu nie widzę przeszkód ze względu, że doceniam dokonania Kuby.

36

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

Głosowanie zostało zakończone (wyniki tutaj).

Zwycięska praca:

http://www.atari.org.pl/files/side3-logo/13.png

Z uwagi na to, że to moja praca, to w porozumieniu z fundatorem nagród, przekazuję egzemplarz urządzenia SIDE3 autorowi pracy, która zajęła drugie miejsce.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

37

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

Gratulacje dla zwycięzcy jak i obdarowanego szczęściarza!

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

38

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

Gratulacje.

z daleka bedzie wygladac jak "B" ale to moze byc zaleta, poza tym kompaktowy rozmiar. dobry wybor.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

39

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

gratulacje!
edit: nadaje się też na kasetę, SIDE B :)

Ostatnio edytowany przez gorgh (2020-07-23 10:35:16)

40

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

ja przepraszam, ale bylem nieobecny przez jakis czas.. przeprowadzka, zalane mieszkanie i masa innych spraw, wlacznie ze skrecona konczyna dolna podczas przeprowadzki...
ale juz wracam...

dziekuje za wszytskie prace. ustalilem z szefowstwem, ze ... zreszta sam sie wypowie, gdyz nie wiem czy mi wypada sie wtracac.

DELY ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

41

Odp: Konkurs na nadruk na SIDE 3

ooo widze że już SIDE3 jest w sklepiku

.