1

Temat: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

Tak się składa, że jest/będzie okazja kupić małe telewizorki: 7,5", cienki (ekram plazmowy), zasilanie sieć lub akumulator samochodowy, prod. japońska. Zaprojektowany z myślą o kierowcach tirów ;), ale tak mi się wydaje, że fajna rzecz byłaby do atarki.

Cena to prawdopodobnie ok 700 zł. Są też mniejsze modele, nieco tańsze (6" ok 600 zł, mniejsze nie wiem).

To wszystko orientacyjnie, dokłądniejsze dane będę miał wkrótce. Ja sam nie mam kasy na razie, ale może ktoś byłby zainteresowany?

2

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

Myślałem już dawno o tym;- w zasadzie w tym roku niestety takie rzeczy mi odpadną .. .jak większość rzeczy. Cóż zima bardzo ciężka będzie - coś czuje.  :lol: / .. jakiś LNK / konkrety - coby można to zobaczyć / zapytać ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

Tez juz od dluzszego czasu przygladam sie podobnym mikrusom. Na allegro chodza za mniejsze kwoty:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31796382

Jakby nie bylo znaczaco ich ceny to nie spadly, od roku utrzymuja sie na podobnym poziomie... moze w przyszlym... ;)

ślamk!

4

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

Jak mówiłem, dokładniejszych danych jeszcze nie mam. A opisu wygląda podobnie (czujmik grawitacyjny...). Chociaż ten z aukcji jest ciut mniejszy.
Jakby co, piszcie ile jesteście gotowi dać (jak podam dokładniejsze dane, ofkoz), niewykluczone, że cenę da się zbić - kwestia negocjacji, ale nie ode mnie to zależy.

5

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

Na stan obecny nic, na przyszly rok dopiero poprzegladam jaka jest oferta i moze sie na jakis skusze. Cena zapewne do 500zl ;)

ślamk!

6

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

Przeczytalem opis tego na Allegro i padlem po tekscie:

"Uwaga! Ten typ TV ma resetowanie wewnetrznego procesora pseudolosowo przez uzytkownika. Zdecydowana wiekszosc TV ma resetowanie poprzez scalak -100% pewne. Tutal przeciskiem wlaczania - pseudolosowo- czyli ok 50% szansy ze zresetuje poprawnie przy kazdym wlaczeniu. Jesli nie - trzeba wylaczyc go i wlaczyc ponownie. Zly reset objawia sie "lataniem" obrazu. I tylko takie to ma cechy- po prostu czasami trzeba wlaczyc go ponownie."

Czy lepszy elektronik ode mnie moze mi to wyjasnic tak zebym zrozumial? ;)

7

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

To znaczy, że w tym modelu grawitacja nie zawsze łapie od razu, przez co obraz lata. Jak nie chcesz, żeby ci sp...lił, to musisz wyłączyć i włączyć jeszcze raz.
A częstotliwość przypadków, kiedy grawitacja łapie/nie łapie możesz wykorzystać do emulacji rejestru RANDOM w emulatorze malucha.

8

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

Tu jest podobny, 7" za 740. Ten o którym mówię, ma 7,5", więc trochę więcej, za trochę mniej bo za 700 zł. Nówka, oczywiście, pełęn komplet itd. Wszystkie gadżety tak samo, pełęn wypas.

Zerknijcie tu: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32144365

Osobom mieszkającym w Warszawie lub okolicy, ew. w pobliżu trasy Kalisz- Warszawa odpadlyby koszty przesyłki - mogę dostać sprzęt bezpośrednio do domu.

O, a tamten gość od 5,6 calówki już podniósł cenę :): http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32621921

9

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

Cześć. Tylko po co Ci do atarki monitor 16x9 bez sensu.

1088XEL i inne XL, XE, ST.

10

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

Jaki 16x9 bez sensu? Nie rozumiem.
No i gdzie ja napisałem, że mi potrzebny???

11

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

To popatrz na pierwsza aukcje:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32144365
to ekran 16x9(16:9), a że ma możliwość pracy 4:3 to inna sprawa.

1088XEL i inne XL, XE, ST.

12

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

A kto mówi, że ma być tylko do Atari? Poza tym ja proponuję do kupienia, a nie chcę kupić i tylko porównuję ceny.

Czytaj uważnie, zanim zaczniesz puszczać uwagi bez sensu.

13

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

Oki, to wciskaj kit dalej.

1088XEL i inne XL, XE, ST.

14

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

Czy mógłbyś wyrazić explicite, o co Ci właściwie chodzi? Czy może sam nie wiesz?

15

Odp: przenośny TV plazma do malucha i nie tylko

... w temacie widze: "i nie tylko" - więc panowie - dajcie sobie po razie - i spokój.  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info