Temat: KMK na allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32936185

:idea:  :idea:  :idea:

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

2

Odp: KMK na allegro

my widziec to na allegro juz ;] ale chyba nie da sie wygrac jak licytuje syzygy ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: KMK na allegro

Ale wtedy jest szansa, ze niedlugo beda 2 takie aukcje ;)

4

Odp: KMK na allegro

Tak, ale chyba z jeszcze większą ceną?

5

Odp: KMK na allegro

.. .cóż - interface jest megar0l0  :D :: ale jak widze, co się ostatnio na Allegro dzieje .. sprzęt idzie w cenę .. ;) - zaczyna to kosztować tyle - co pod koniec lat '80 w Pewex.. ach  te czasy. :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: KMK na allegro

Ja pie*****. W '97 dałem za to 130zł autorowi projektu z montażem do środka, a teraz taka cena.

Chyba zacznę wysprzedawać sprzęt, to sobie samochód kupię. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

7

Odp: KMK na allegro

Po znajomości było, to się nie liczy. ;)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

8

Odp: KMK na allegro

Ładna mi znajomość. Do tej pory kredyt spłacam. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: KMK na allegro

ale sie porobilo... patrze na ceny c64, za 50 zl moge miec monitor, komode, magnetofon lub stacje i jakiegos finala. za to samo 50 zl kupimy tez amige 500 1mb z programami a atari? ledwo 130xe kupimy :(

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

10

Odp: KMK na allegro

to wszystko przez to ze atari area jest tak popularna :)

11

Odp: KMK na allegro

Jakiś czas temu nawet pytałem się o aukcję z samą płytką co powinienem wiedzieć http://atariarea.histeria.pl/forum/view … hp?t=2205. Wtedy płytka poszła za 50 zł w opcji kup teraz. W tej chwili dodano części i ciekawe ile zbito czystego zysku na samej płytce a ile się zbije na komplecie.

Żyję bo Bóg tak chciał.

12

Odp: KMK na allegro

Na marginesie tego tematu mam jeszcze pytanie, czy jest gdzieś schemat płytki, schemat montażowy i lista elementów potrzebnych ewentualnie inne potrzebne rzeczy (programik do zaprogramowania procka jeśli jest taka potrzeba i jakieś uwagi o uruchomieniu)????


Chcę Lasta w Opalenicy

Żyję bo Bóg tak chciał.

13

Odp: KMK na allegro

Jakiś czas temu nawet pytałem się o aukcję z samą płytką co powinienem wiedzieć http://atariarea.histeria.pl/forum/view … hp?t=2205. Wtedy płytka poszła za 50 zł w opcji kup teraz. W tej chwili dodano części i ciekawe ile zbito czystego zysku na samej płytce a ile się zbije na komplecie.

Zaprojektuj układ, wykonaj pierwsze płytki, posiedź nad prototypem, napisz i przetestuj niezbędne oprogramowanie, wnieś poprawki do projektu, zamów (niewielką) serię płytek w wersji wynikowej, kup wszystkie elementy, zmontuj sam lub zapłać za zmontowanie, uruchom, przetestuj, zamknij w obudowie i koś forsę aż miło. Na pewno zbijesz tyle czystego zysku, że wystarczy na wykupienie resztówek po firmie Atari Corp. i jeszcze zostanie na wczasy na Tahiti. :-)

Pełna dokumentacja była dostępna od ponad czterech lat i dopiero teraz ktoś "połakomił się" na taki kokosowy interes. Ale to tylko dlatego, że dr Kulczyk nie zagląda na AA. Inaczej na bank położyłby łapę na interesie i sprywatyzował. ;-)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

14

Odp: KMK na allegro

Wszystko bym ruszył  ;) ale chyba za mało nas aby to była opłacalna inwestycja! :cry: Nawet niewiele kupilibyśmy za to akcji na allegro po 30 zł za sztukę z 87 roku 8O . Co do wakacji to wolę krajowe!!!

Żyję bo Bóg tak chciał.

15

Odp: KMK na allegro

Pełna dokumentacja była dostępna od ponad czterech lat i dopiero teraz ktoś "połakomił się" na taki kokosowy interes. Ale to tylko dlatego, że dr Kulczyk nie zagląda na AA. Inaczej na bank położyłby łapę na interesie i sprywatyzował. ;-)

Albo opchnął dalej na wschód szpiegowi A. :twisted:

Jak zwykle w takich sytuacjach szlag mnie trafia. Kiedy można było dostać takie cacko od autora i dać mu zarobić, ew. dać satysfakcię, że ktoś się interesuje jego pomysłem, nie było chętnych. A teraz nagle wszyscy się interesują i kombinują, czy samemu wyszło by taniej. No więc powiem tak: WYJDZIE TANIEJ! Jak se zrobicie pajęczynę a nie płytkę i nie cenicie swojego czasu.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

16

Odp: KMK na allegro

...za 50 zl moge miec monitor, komode, magnetofon lub stacje i jakiegos finala. za to samo 50 zl kupimy tez amige 500 1mb z programami a atari? ledwo 130xe kupimy :(

Od razu widać, który sprzęt bardziej wartościowy...

Ale poza tym, uważam że jeśli ktoś robi takie interfejsy zarobkowo, to powinien autorowi jakieś tantiemy płacić. Choćby symbolicznie, wiadomo, że kokosy to nie są, ale chodzi też o uznanie zasług autora, jego satysfakcję itd.

17

Odp: KMK na allegro

Ale poza tym, uważam że jeśli ktoś robi takie interfejsy zarobkowo, to powinien autorowi jakieś tantiemy płacić.

a no powinien. to ciezki temat. nie wiem jaka jest sprawa z autorem interfejsu (czy go to wogole obchodzi).
z tego co slyszalem udostepnil dokumentacje (chwala mu za to) wiec moze powinien zaproponowac:
1. dokumentacje do samodzielnego montazu interace na wlasne potrzeby free (ponoc juz to zrobil)
2. usluge zlozenia interface + czesci
3. w przypadku skladania interejsow do odsprzedazy oplata blogoslawienstwa
4. nie kupuj pirackiego interace  :twisted:

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

18

Odp: KMK na allegro

Błogosławieństwa udzielono. ;-)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.