Temat: Radze uważać na transakcje z powyższą osobą ...

Zakupiłem dosłownie 2 dni temu portfolio (dzisiaj odebrałem) od osoby która jakiś czas temu dała ogłoszenie na grupie - mówię tutaj o Robercie Grzelaku .... przestrzegam wszystkich przed robieniem transakcji z powyższą osobą ponieważ się naciąłem .... (cóż 100zl w plecy jakoś to przeżyje ....)

mimo pytań o stan komputerka nie otrzymałem informacji:

a)  o tym, że jednej z uchwytów - trzymajacy wyswietlacz jest pekniety !!!!

b) brak totalnie bzyczka (o tym powyższa osoba wspominala ale ....) - poniewaz jestem elektronikiem dobralem sie do srodka wyswietlacza - jeden z przewodów doprowadzajacych sygnal do glosniczka byl odciety po jego podlaczeniu dzwiek w portfolio jest ale widac od razu, ze nie pracuje ono wprawidlowo - bardzo
czesto slychac różnego rodzaju przydźwieki (nawet jak nie rusza się w ogóle klawiatury) -  stad zapewne celowo zostal on wcześniej odłączony choć w tym wypadku nie wiem czy akurat przez tą osobę czy też przez poprzedniego właściciela ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Radze uważać na transakcje z powyższą osobą ...

A czy możesz zdradzić sekret jak dostać się do środka Foliaka? Mój jest chyba klejony. Boje się podważać obudowę śrubokrętem.

Mam problem z gniazdem zasilacza. Nie kontaktuje i muszę się troche nagimnastykować, by złapał styk z wtyczką. W dodatku na krótko skutkuje (mał wstrząs i...).

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: Radze uważać na transakcje z powyższą osobą ...

Lizard co Cie tak wzielo na przegladanie postow sprzed 2 lat?
btw Pigula. ty top jakos masz pecha do kontrachentowi... najpierw Waldi, teraz (teraz = 2 lata temu)  to...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

4

Odp: Radze uważać na transakcje z powyższą osobą ...

A po cholerę rozpoczynać nowy temat "Portfolio pomocy!!!! cz. 1768"? Chyba lepiej podłączyć się pod temat już istniejący. Może ktoś coś sobie przy okazji przypomni?

BTW. nigdzie nie jest napisane, że nie można odpowiadać na posty starsze niż dzień, tydzień, rok...

Zaraz wynajdę najstarszego posta i też na niego odpowiem. :twisted:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.