1

Temat: Konsolki MyArcade w dobrej cenie...

Może kogoś zainteresuje. Uważam, że cena dobra, tym bardziej, że przy zakupie z aplikacji mobilnej paczkomat jest gratis.

Plastikowe to to jest, ale ma dobry wyświetlacz i fajne jest smile
A do tego część ( UWAGA! nie wszystkie ) zawiera w sobie 6 ROMów i można je zmieniać rozbierając obudowę i przelutowując zworki (albo sobie mały przełączniczek zrobić).

https://www.x-kom.pl/g-7/c/2990-konsole-myarcade.html

Z tych przerabialne są:
Mappy i DigDug

i mają w środku: Pacman, Mappy, Galaga. Galaxian i DigDug

Ostatnio edytowany przez Pecus (2021-02-25 16:27:48)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

2

Odp: Konsolki MyArcade w dobrej cenie...

Okulary w zestawie też dają? Bo ja już 40+ i wzrok nie ten wink)) Fajne ale ja zostanę przy MAME i arcade sticku wink

3

Ja sobie niedawno zbudowałem pełnowymiarowy automat (no może nie do końca, bo tzw. BarTop ), ale i tak zamówiłem, bo fajne to jest smile

Więc się dzielę....

4

Cześć Pecuś
Sorrki, że nie w temacie, ale pamiętasz może co to było za turbo montowane do magnetofonów JIL na Kościuszki przez pana B, który potem przeniósł się z zakładem RTV w okolice "Mazura"?
PS. Masz jeszcze tego TOMS'a? wink

Ostatnio edytowany przez andy (2021-02-25 17:00:33)

65XE (320k+QMEG OS)

5

Oczywiście, że pamiętam smile
Większość softu narzędziowego Gienkowi B. napisałem i kupę gier przerobiłem na wersje taśmowe w turbo.
To turbo nazywało się ATT (nie mam pojęcia skąd ten skrót) i było podróbą AST.

A TEGO TOMSa mam, ale leży gdzieś w pudłach w piwnicy.

6

To, że przerabiałeś mu gry na to turbo (Atari Turbo Tape?) to wiem, bo miałeś kiedyś okazję proponować mi współpracę w tym zakresie wink Ja TEJ LDW niestety już nie mam.
Dzięki za podpowiedź.

65XE (320k+QMEG OS)

7

Oglądałem wczoraj recenzję PONG na Retrogralni ale to była trochę inna "konsolka", z paddlesami (wiosełkami czy jak tam zwał) i kiepsko to wyglądało, ruch paletki nie był płynny, raczej skokowy, to samo animacja piłeczki, no i tylko część ekranu zajmowała gra. Nie wiem czy w tych konsolkach co zapodałeś wygląda to podobnie. Na pewno nie kupiłbym w ciemno nie sprawdzając wcześniej wink

8

Tu masz recenzję: https://youtu.be/4lzgFoVuJD0

Archon poleca (a mówi o wyższej cenie wink ).

9

Kurde andy!

Do przez dwa dni wszystkie dziury w moim starym muzgu przegrzebałem i nie mogę sobie Ciebie przypomnieć!!!

Sorry, ale kto Ty jesteś? smile

... "Naczelnik Twardijewicz: Kto... kto ty jesteś?
Melski: Polak mały, panie naczelniku" .....
VABANK II, czyli riposta.

10

A widzisz... czyli możesz mnie nie pamiętać i pewnie na ulicy byśmy się nie poznali... Ale ksywę i personalia pamiętam wink  Było takich dwóch z technikum, co czasem do Ciebie przyłazili (pewnie nie tylko oni wink). Jednemu m.in. pożyczałeś stację podłączaną pod carta/ext, a z drugim m.in wymieniłeś swoją LDW z turbo na TOMS'a. Był tez epizod właśnie z propozycją współpracy  we trójkę (chyba było to w okolicach wydania Kult'u).
Stare dzieje jeszcze przed Intel Outside i twoim odtwarzaczem... Zawsze możemy na PW/email jak by Cię to nadal dręczyło, bo tu jakoś za duża publika wink

65XE (320k+QMEG OS)

11

Heh! smile

No tak.
Chłopaki z Mazowiecka? smile

Teraz mi się rozjaśniło - rany, ale masz rację, na ulicy w życiu, choć jak już przypomniałem sobie kto, to nawet twarze kojarzę (jak przez mgłę, ale jednak).

Ale to nie miejsce na takie wspominki.

To znaczy miejsce dobre, ale nie ten dział smile

Ostatnio edytowany przez Pecus (2021-02-28 00:48:30)