26

Odp: "sprawa dla reportera" zasilacz od xf'ki

A ja położyłem 200 i mnie przelicytował STRYKER, ale nie tylko on. Jednak teraz kiedy to czytam i przeglądam zdjęcie to zwrot "w bardzo dobrym stanie"  oraz "sprzedaje z oryginalnym zasilaczem" wydaje mi się lekko przesadzony. Co do zasilacza to zobaczę w domu jaki ja mam i dam jutro znać.

Żyję bo Bóg tak chciał.

27

Odp: "sprawa dla reportera" zasilacz od xf'ki

dobra zasilacz juz wymieniony ;] podjechalem do goscia i wymienil na ten od 1050 (oryginalny :lol: )
a jeszcze pytanko czy sn-360 za 100 zł bez zasilacza oplaca sie brac ? ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

28

Odp: "sprawa dla reportera" zasilacz od xf'ki

Dzięx nosty, chyba się po allegro przebiegnę w tej sprawie (no, mówił ktoś o tym już - ech, skleroza :lol:)!

I Ty zostaniesz big endianem...

29

Odp: "sprawa dla reportera" zasilacz od xf'ki

czy sn-360 za 100 zł bez zasilacza oplaca sie brac ? ;/

Jak dla mnie, ta stacja jest spoko. Największa jej wada to brak jakiegokolwiek turbo. Konstrukcja totalnie bez bajeró, ale solidna i niezawodna. Dobrze czyta słabo nagrane dyskietki (ustępuje tu tylko XFce).

A jak pogonisz Mikeya, żeby skończył swoje turbo do niej, to będzie śmigać lepiej od Tomsa...

30

Odp: "sprawa dla reportera" zasilacz od xf'ki

Miker ... lub dorob sobie przejsciowke na wtyk od zasilacza ;] grzybowego ;)

luknij tu:


Na plycie:
TP 13 - 5V (czerwony)
TP 15 - masa (czarny)
TP 14 - 12 V (żółty)

"wszystko się kiedyś kończy......."

31

Odp: "sprawa dla reportera" zasilacz od xf'ki

Zgodnie z tym co pisałem podsyłam na Twoją skrzynkę dwa jpgi jeden ze zdjęciem zasilacza oraz drugi to co było na etykietce na górnej ściance ( może i nie mam talentu technicznego ale jednak dość czytelnie odrysowałem).

Żyję bo Bóg tak chciał.