1

Temat: Remake płyty XE - preorder

Wątek na atariage: https://atariage.com/forums/topic/31988 … er-thread/

Sikor umarł...

2

Odp: Remake płyty XE - preorder

Już nawet pytałem. Trochę drogo, ale może się zdecyduję.

3

Odp: Remake płyty XE - preorder

Drogo, czyli ile?

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

4

Odp: Remake płyty XE - preorder

@alex pewnie widział w wątku cenę za zmontowaną. Za golasa santop jeszcze nie podał ceny. Ja się zapisałem wstępnie na jedną/dwie, jeszcze jedną osobę z tego  forum widziałem ;)

Sikor umarł...

5

Odp: Remake płyty XE - preorder

Czy dobrze zrozumiałem i na wyjściu monitorowym nie ma osobno chromy / lumy?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Remake płyty XE - preorder

Zdaje mi się, że źle zrozumiałeś (https://atariage.com/forums/topic/31683 … nt=4809699).

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

7

Odp: Remake płyty XE - preorder

@sikor - Napisałem, że pytałem :) Jedna płyta wychodzi niecałe czterdzieści ojro z przesyłką. To trochę drogo biorąc pod uwagę, że można upolować uszkodzoną płytę z układami za 150-200 zł.

8

Odp: Remake płyty XE - preorder

Wariant czarnej pcb od XE z cart/eci bym się chętnie pisał... jeden w antyrame.. a drugi po zmontowaniu na biurko...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Remake płyty XE - preorder

25 euro plus 12,50 euro wysyłka.
2 Wysyłka 2 lub 3 (max) - 17,50 euro.
Jedną sobie biorę, odpisałem santosowi, że dam znać w poniedziałe, czy coś więcej. Wpłata przez paypal w opcji dla znajomych, można wpłacić teraz połowę a potem resztę, ale nie ma sensu tak się bawić. Jakby co - dwie mogę dobrać (najpierw przelew do mnie na paypal), ale nie namawiam.
@Alex: czy ja wiem? Wiesz, czas też kosztuje. Może zaprojektujesz swoją wersję? Ta ma luż podbudową pod AV lub Zosię...

Sikor umarł...

10

Odp: Remake płyty XE - preorder

Sikior zamów dla mnie 1sztukę, podaj na mail lub PW paypal/numer konta i ile ci dokładnie przelać.

11

Odp: Remake płyty XE - preorder

Sikor: wysłałem PW.

12

Odp: Remake płyty XE - preorder

ok, chłopaki, dam znać na spokojnie jutro wieczorem co i jak.

Sikor umarł...

13

Odp: Remake płyty XE - preorder

Sikor tak jak Ci pisałem w PW dla mnie jedną.

14

Odp: Remake płyty XE - preorder

Dobra, płyty powinny być plus/minus za miesiąc, zamówiłem 5 sztuk (po sztuce dla każdego wymienionego niżej):
1. Sikor
2. MGor
3. Lopez
4. Perf
5. Santyago
Koszt wysyłki to 27,5 euro, dojdzie jeszcze wysyłka w Polsce, ale to ogarniemy, jak już będą (27,5/5=5,50 euro na łebka). Umówiłem się, że wpłacę do czwartku - więc czekam na potwierdzenie od Was do jutra do wieczora i potem dam namiary na wpłatę do mnie.

Sikor umarł...

15

Odp: Remake płyty XE - preorder

Potwierdzam

16

Odp: Remake płyty XE - preorder

Potwierdzam

17

Odp: Remake płyty XE - preorder

Potwierdzam :)

Atari 7800 / 65XE / 65XE ECI / Revised XE / 800XL / 1040 STE / 1010 / XC12 / CA-2001 / 1050 / XM301
C16 / C64(C/G) / A500 / A500+ / A600 / A1200 / 1541 / 1541-II / 1571
U1MB / Sophia2 / PokeyMax3 / Furia / Warp1260

18

Odp: Remake płyty XE - preorder

Potwierdzam

19

Odp: Remake płyty XE - preorder

ok, dalsze sprawy via PM.

Sikor umarł...

20

Odp: Remake płyty XE - preorder

A można jeszcze się dopisać?

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

21

Odp: Remake płyty XE - preorder

Niestety, tylko na atariage... 5 sztuk to max, jaki mogłem wziąć teraz.

Sikor umarł...

22

Odp: Remake płyty XE - preorder

Ok, dzięki

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

23

Odp: Remake płyty XE - preorder

Niestety, nie pomogę teraz. Ale jak zbierasz osoby - może się znowu parę znajdzie...

Sikor umarł...

24

Odp: Remake płyty XE - preorder

Ok, partia płyt zamówiona i opłacona. Teraz grzecznie czekamy około miesiąca...

Sikor umarł...

25

Odp: Remake płyty XE - preorder

Dzięki za info, czekam.