51

Odp: Wkrótce... Kolekcja gier Sikor Soft

@Sikor: Czy mógłbyś podać listę gier jakie zamierzasz w kolekcji wydać? I czy wszystkie będą na jednym carcie, czy każda na osobnym?

Edit: Czy np będzie Mr.Proper (Alexa) a może Mr.Plum (TeBego)?

Ostatnio edytowany przez mono (2021-05-12 10:47:49)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

52

Odp: Wkrótce... Kolekcja gier Sikor Soft

mono napisał/a:

@Sikor: Czy mógłbyś podać listę gier jakie zamierzasz w kolekcji wydać? I czy wszystkie będą na jednym carcie, czy każda na osobnym?

Edit: Czy np będzie Mr.Proper (Alexa) a może Mr.Plum (TeBego)?

Super pomysł mono. Jestem również za.

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

53

Odp: Wkrótce... Kolekcja gier Sikor Soft

Mr proper jest tylko w wersji preview, więc nie będzie. Mr Plum - wymaga VBXE i zasadniczo nie mam do niego żadnych praw (pomijając, że nie mam nawet cyfrowej kopii).
Co do wydania - utknąłem na etapie tłumaczenia na j. angielski błękitnych nimf (tłumaczenie mam, czasu na wprowadzenie i poprawki - nie, jest wprowadzone pomiędzy 1/3 a połową tłumaczenia).
Lista (być może niepełna), i tak, będzie to pojedynczy cartridge - przypominam, że te gry są akurat uwolnione przeze mnie, więc to jest tylko ukłon w stronę graczy i nakład będzie stosunkowo niski:
Tekblast
Magic of Words
ABC
CYBORG
MAX
Neuroid
Ketchup
Błękitne Nimfy (PL i EN)
Jeśli się zmieści coś jeszcze, to będzie. Ketchup nie chodzi pod Qmegiem (nie wiem czemu, gra pisana w TB XL, nie, nie ja pisałem), ale pod standardowym OS jak najbardziej. Cartridge będzie miał niższy numer niż TLS (które jest teraz priorytetem - premiera w lato, prace i zbieranie rzeczy do wydania kolekcjonerskiego w toku), ale pewnie ukaże się nieco później. NIe chcę obiecywać - wracam w sumie od przyszłego tygodnia do prawie normalnej pracy (do normalnej od 30 maja), więc paradoksalnie będę miał więcej czasu na swoje działania w tym zakresie.
Z dobrych wieści - pewne rzeczy są szykowane równolegle z rzeczami do TLS, więc później pójdzie szybciej ;)

Sikor umarł...

54

Odp: Wkrótce... Kolekcja gier Sikor Soft

Kiedy można się spodziewać wydania kolekcji gier Sikorsoft? Już w sumie prawie rok mija...

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

55

Odp: Wkrótce... Kolekcja gier Sikor Soft

Patrzę na kierownika forum - "wkrótce" to pojęcie względne. Prace utknęły nad jednym tłumaczeniem, a chwilowo brak mocy przerobowych. W sumie jedna pozycja mnie trzyma, trzeba mnie motywować, bo chcę wraz z tym wydać...
Reszta jest "prawie" gotowa...

Sikor umarł...

56

Odp: Wkrótce... Kolekcja gier Sikor Soft

To już ostatnia prosta... Działaj, działaj :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE