76

Odp: Sztab 3miasto REQ

Jo czosnki. Wiem ze mam minusa srusa itd itp ale jak prosilem zeby mi ktos napisal kto z Elblaga jedziec to zostalem olany - a chcialem wiedziec na czym stoje (samochod/pociag).
Poza tym tego samego dnia rano mialem tzw wyjazd w trase oczywiscie z zamiarem wyrobienia sie i dotarcia na sztab ale, ale, ale....

Zlapalem kapcia... niby nic, otwieram bagaznik, preznie i z gracja wyciagam klucz do kol i zabieram sie za odkrecanie srub... Pierwsza... dupa... ani drgnie... Druga... dupa... Trzecia, czwarta i piata... to samo. Ide do jakiegos rolnika po rurke coby sobie ulatwic sprawe - dupa - klucz zaczal sie giac (tzn os pomiedzy srodkiem a nasadka). Ide do rolnika znow czy ma moze klucz. Nie mial. No nic. Dzwonie do znajomych - przywiezcie klucz. Przywiezli. Zlamal sie. Pojechali i wrocili z nowym - poszlo. "Uff" mysle sobie. Wyciagam zapas z bagaznika, zakladam, opuszczam... KAPEC! Pytam znajomka czy moze on ma zapas. Ma... No super tylko ze R14 i do tego na 4 sruby. Potem bylo juz tylko z gorki i po niecalych 4 godzinach bylem w domu. Zmachany, obolaly i w ogole walcie sie na ryj.

Takze sorry, czosnki. Next time.
Ale na s2k4 to bede na 100% chocby skaly sraly i mialbym przyjechac rowerem :)

77

Odp: Sztab 3miasto REQ

Yoł, 3miasto and okolYce!

Serdeczne dzięx dla wszystkich za przybycie i za mega zaj****** klimacik! :) Nie wiem jak dla Was, ale moim zdaniem był to jeden z najlepszych sztabuff! Mega wypaśny klimacik!!!!!!!! I to wszystko mimo braku compotuff...

Warm greetings dla wszystkich przybyłych, a więc:

- Trophy (stary! kiedy my się w końcu napijemy tak po ludzku? :) Czekam na szczegóły odnośnie garden party!!!

- kumpel Trophy'ego wraz z Małżonką (dzięki za "żywe" zainteresowanie tematyką Atari :) mam nadzieję że się jeszcze zobaczymy!

- Żbik (dzięki za support w postaci piwa! ...no i nie ma to jak "życiowe tematy" przy dźwiękach z małej atarki... :) greetsy dla Żony :)

- pr0be (skąd wytrzasnąłeś taki Czajnik? full wypas! :)

- Stryker (dzięki za płytki z moozą! jakoś się zrewanżuję... :) sprzęcior wziąłem do siebie do domu, grill schowałem w namiocie).

- Dracon (as above, dzięx za płytki! jeszcze nie miałem okazji tego przetestować...)

- Czajnik ("panie Ładny!" toż z pana pies na dojrzałe Panie z czasuff Beatles'ów! :) next time zostawimy Ciebie samego abyś strzelił sobie małą patelenkę i wskoczył po sam gwizdek :lol:  :lol:  :lol: mam nadzieję, że zjawisz się na kolejnym sztabie, bez Ciebie ta biba straciłaby klimat!!! :)

- Soth (dzięki za przybycie! mam nadzieję, że Ci się podobało :))

- Gepard (jak tam Rodzinna biba, kolego Gep? szkoda że uciekłeś tak szybko... ominęło Cię wiele wrażeń... eh, górę wzięły hormony...).

- Krzysiek, Ania (mam nadzieję, że za bardzo się nie nudziliście!)

...cu next time (I hope)!

...atari rulez!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

78

Odp: Sztab 3miasto REQ

- Stryker (dzięki za płytki z moozą! jakoś się zrewanżuję... :)

Wystarczy ze podzucisz mi jak najszybciej moja atarke z reszta zlomu...  :rolleyes:

"wszystko się kiedyś kończy......."

79

Odp: Sztab 3miasto REQ

Grey: po pierwsze...wiesz jak to jest kiedy kobieta sie uprze:)
         po drugie...(cholera co po drugie?)
         po trzecie...hormony....dats rajt.

  ale troszke żałuje że musiałem się zmyć...widzę po zdjęciach że pare akcji
   mnie ominęło...chociaż mature kinky nie dla mnie:)
  następnym razem siedze do końca!

w każdym razie dzienksy wszystkim ludkom kórych spotkałem...zupa jak
mawiał Mleko...

DRC & Soth: i jak tu nie wierzyć w magie...wracając;ponownie spotkałem             
                    ową tajemniczą długonogą blondyneczke  w autobusie:) ale o
                    tym sza!

  ja sie pytam gdzie jest REALTIME.TXT?

gep/lamers^dial

80

Odp: Sztab 3miasto REQ

Gep: mature kinky powiadasz?  :lol: ciekawe, skąd Ty znasz te powiedzonka... oj surfowało się po różnych xxx'ach, huh? ;) greets! no i trzymam Cię za słowo - następnym razem "siedzisz do końca"? acha, no i next time liczę na support w postaci noszenia sprzętu atarowego z samochodu... qr*a, trzymaliście ręce w kieszeni podczas gdy ja wyginałem jak dziki... eh. 

realtime'a przyniosłem do pracy i chciałem podesłać Stryker'owi, ale PeeCee nie chce odczytać dyskietki... suxxx. przegram to więc dzisiaj na flaszce na inny nośnik i przyniosę do pracy jutro.

pozdrrrr :)

stryker - być może sprzęt podrzucę Ci jeszcze dzisiaj! możesz uprzedzić Rodziców... co do grill'a - dasz radę zabrać to sam z namiotu? ja na stałe na Westrplatte wracam dopiero we Wrześniu...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

81

Odp: Sztab 3miasto REQ

realtime'a przyniosłem do pracy i chciałem podesłać Stryker'owi, ale PeeCee nie chce odczytać dyskietki... suxxx. przegram to więc dzisiaj na flaszce na inny nośnik i przyniosę do pracy jutro..

no i co z tym realtime'm ?? czyzby dyskietka padla ? ;>

"wszystko się kiedyś kończy......."

82

Odp: Sztab 3miasto REQ

jeśli uważacie że nadal jest sens wrzucać real'a to podeślę...  :D no i Trophy natrzaskał kilka fotek na sztabie...

btw sztaba - niestety panowie, kolejnego nie będzie! a na pewno nie szybko... port wypowiedział dzierżawę kolegom Sokoła i namiotu na Wester już nima...  :oops:  :oops:  :oops:

zawsze zachęcałem aby wpadło jak najwięcej osób bo klimat był tam nieziemski... kto tam nie był już nigdy się o tym nie przekona (i h**y mu w oko!).

pozdrrr.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

83

Odp: Sztab 3miasto REQ

grey: ty szukać nowe miejsce bo w ryj bedzie ;)
         i jeszcze jedno; bilard w kieszeni rulez.....:)

gep/lamers^dial

84

Odp: Sztab 3miasto REQ

co do sztaba to oddaję "pałeczkę" (heh...) w Wasze ręce Panowie... miło będzie przyjść na czyjegoś sztaba bez klamotuff i napić się po ludzku  :lol:

pozdrrrr....

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

85

Odp: Sztab 3miasto REQ

właśnie! zróbmy sztaba bez sprzętu; znajdziemy jakis fajny pubik i walniemy pare kielichów; no to jak Panowie i Panie (!) ;siakieś propozycje!? :idea:  :idea:  :idea:

gep/lamers^dial

86

Odp: Sztab 3miasto REQ

jeśli uważacie że nadal jest sens wrzucać real'a to podeślę...

no i gdzie ten real ? ;]

:D no i Trophy natrzaskał kilka fotek na sztabie...

Ta to wiemy tyle ze ten łoś jakoś sie nie odzywa ...wysłałem mu tegos amego dnia mesedza na priv to od tamtej pory go jeszcze nie przeczytal....ehhh

btw sztaba - niestety panowie, kolejnego nie będzie! a na pewno nie szybko... port wypowiedział dzierżawę kolegom Sokoła i namiotu na Wester już nima...  :oops:  :oops:  :oops:

ehhh Grey jak nie zalatwisz innego lokum i nie bedziesz dalej organizowal szytabow to pewnie hmm na pewno nik inny sie tym nie zajmie i *** strzeli te cale sztabowanie.......a tego chyba nie chcemy ???
:?

"wszystko się kiedyś kończy......."

87

Odp: Sztab 3miasto REQ

sztab alert! może za niedługo? więc? co? :?

gep/lamers^dial

88

Odp: Sztab 3miasto REQ

Wysłany: 03.10.2004 21:53:00

grey/msb napisał:
jeśli uważacie że nadal jest sens wrzucać real'a to podeślę...

no i gdzie ten real ? ;]

no i gdzie on jest ;/ ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

89

Odp: Sztab 3miasto REQ

a gdzie R E L A C J A  z ostatniego "sztaba" ?!?!