Temat: Świat bez Internetu Programy komputerowe z radia

Hejka,

Specjalne zaproszenie dla odwiedzających to forum:

Świat bez Internetu Programy komputerowe z radia

*** Jedyny taki film na YouTube. Niesamowita podróż w czasie do epoki “prehistorycznej”, kiedy nie było Internetu, a programy komputerowe nadawano przez radio. Opowieść o Atari, ZX Spectrum i Commodore. Dawno zapomniane tytuły odzyskane dzięki kilku pasjonatom. Wyjaśnienie skąd się brały kultowe piski w eterze? Na deser mnóstwo ciekawostek. Stare magnetofony. Pierwsze transmisje teletekstu. Terminale typu Prestel czy Minitel. Tajemniczy skrót BBS. Programy na płytach gramofonowych. I wiele, wiele innych... Prawie 25 minut podczas których nie będziesz mógł oderwać się od komputera. ***

Film zawiera ukrytą wiadomość. Tym razem jest tylko jedna, ale jest dużo lepiej ukryta. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Ostatnio edytowany przez itguyinaction (2022-07-05 13:38:04)

2

Odp: Świat bez Internetu Programy komputerowe z radia

Pozwoliłem sobie uaktualnić link.

3

Odp: Świat bez Internetu Programy komputerowe z radia

W filmie jest wspomniany program Stopnie wojskowe. Popełniłem kiedyś swój o tej samej nazwie, ale zaginął. Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek cokolwiek wysyłał do Radiokomputera, ale kto wie... Czy ktoś może ma tę wersję w radia? W bazie AOL nie widzę, ani w w grach, w w "użytkach" edykacyjnych, ani "różnych"...

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.