1

Temat: Kupię Atari 1064 mod. PBI

jest to oczywiście rozszerzenie do 64kB dla Atari 600XL. Chyba jedyne oficjalne rozszerzenie na PBI dla serii XL.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: Kupię Atari 1064 mod. PBI

Ja tez chce!!!

3

Odp: Kupię Atari 1064 mod. PBI

hehe. jakby ktos sprowadzal z niewiadomokad wielka partie, to ja tez. :))

--
= krap.pl =

4

Odp: Kupię Atari 1064 mod. PBI

- były 2 sztuki na Allegro - z czego jedna została sprzedana dwa razy. Za pierwszym; sprzedający nie wiedział, co sprzedaje - i poszło za ok... 50 zeta; kupujący od razu przedmiot wystawił i sprzedał tym razem za ok. 350 zeta (lub coś koło tego).... :cry: ... tyle, że akurat kasy miałem niet.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Kupię Atari 1064 mod. PBI

dżi... za 350 zeta? no... to ja przepraszam. nie wiem, czy bym sie zdecydowal...

--
= krap.pl =

6

Odp: Kupię Atari 1064 mod. PBI

hmm to Toms720 za prawie 400pln wydaje się być tani :P

7

Odp: Kupię Atari 1064 mod. PBI

a nawet ten toms za 700 zeta!

--
= krap.pl =

8

Odp: Kupię Atari 1064 mod. PBI

a gdzie? 8O

9

Odp: Kupię Atari 1064 mod. PBI

.. szczerze powiedziawszy prawdą jest nestety to, że posiadając odpowiednią flote nie zastanawiałbym się nad zakupem 1060 nawet i za 400 zeta. Niestety niektórzy doskonale zdają sobie z tego sprawe - że człowiek, który zbiera / kolekcjonuje sprzęt jest w stanie dać dość dużo ...  zauważcie jak było z Atari 400, 800. Do czasu, kiedy było na to większe zapotrzebowanie ceny dochodziły niekiedy nawet i do 700zeta.. .obecnie wspomnianych modeli jest już kilka - czyli rynek nieco bardziej "nasycony". Więc można spodziewać się, że ceny nieco polecą.  :lol:

... a tak z ciekawości;- ile możecie zaproponować za Atari 1090XL Expanded System - działający itd. - tzn biorąc pod uwagę, że takowy prototyp byłby do sprzedania?? Mysle, że sprzedający wyszedł by na tym tyle, co połowa kwoty za którą zeszły "go(o)gle" do Atari Jaguar - jeden z 3 istniejących prototypów.. było to chyba jakieś .. .25000$ ?? (EbaY) :D  :D  :D - myśle, że jedynym sensownym powodem ceny jest tu ilość prototypów i/lub kompów, czy innych urządzeń - w przypadju 1090XL ok. bodajże 50 sztuk.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Kupię Atari 1064 mod. PBI

no, za 1090 ja bym dał tauzena bez chwili namyslu. ale obawiam sie, ze z moim tauzenem moglbym sie schowac... :(

--
= krap.pl =

11

Odp: Kupię Atari 1064 mod. PBI

... a ja - przeszedł bym się po kredyt do banku.  :lol:  :lol:  :lol:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Kupię Atari 1064 mod. PBI

no, na 1090 zaslinilbym sie chyba nawet bardziej, niz na 1400/1450...

zeby nie bylo nie na temat: kupie, jakby ktos mial, nawet 1450. ;))

[ Dodano: 16.12.2004 04:26:49 ]
to jak, kto chce 1064?
na beju sie licytuje: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi … eName=WDVW

--
= krap.pl =